[Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Roomet
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 211

    #241
    Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

    Aha, mitu korda vaatasin ja mõtlesin, miks pastilaa küsib flopi kohta, kui nii dongise calli riveril tegid. Umbes neljas kord taipasin, millega tegu. :)

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #242
      Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

      imo kahe vastase vastu pole ka hea kuna puuduvad scarecardid barreldamiseks. Semiblufina BDfd on aga sellel laual see ka väga hea pole.
      Antud käes fishi 3b range hitib ässa. Praegusel eriti kuival boardil fishi OOP checkist ei saa kindlasti mingit nõrkust välja lugeda. Siin võib päris tihti mingi trap olla. Täpselt see koht, kui pre teevad mingi üliväikse 3-beti ja flopi ette checkivad.

      Tõele ei pretendeeri aga mulle meeldiks ka free card siin:P


      ulme volüüm, see paras anne sul tbh.
      Last edited by con; 12.03.12, 22:17.

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #243
        Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

        Sai siis korralikult kehva jooksu ka nähtud. Terve nädal tuli üks ¤&"/% teise otsa, korraks oli tilt ka. Varem oli sellise jama peale automaatselt mõttes, et tuleb kindlasti paus teha paar päeva ja siis selge peaga edasi lasta jms, aga ranka üks umbe hea post oli vist (üritasin otsida ka, aga ei leidnud, pohh praegu), mis seekord seda mul teha ei lasknud. Tore on küll sõpradele õlle kõrvale rääkida, et oi tra kui sitt jooks ja no cooler ja bääd biit jne, aga no mida see paus mulle annab? Päev pohmakat+nõrga volüümi ja sita tulemusega nädala. Selle asemel kohendasin veits mängu ja grindisin edasi, kuniks parem hakkas. Viimase sessi oleks võinud ära jätta, sest no.... tra, aga nüüd olen homse vaba päeva ära teeninud küll.:)



        Hakkasin ka deep laudu sekka võtma, kus miskit fishi paistmas oli. Päris mõnus neid mängida, kerge adreka laks ikka, kui 250bb deep fishi vastu mingi olukord on. Algus küll kõige parem ei ole olnud, nii mõnegi stacki andsin ära, aga küll tulema hakkab.

        Kogu oma Starsi note failile lasin ka nuke'i ja hakkasin otsast peale märgistama. Varem oli lihtsalt lag, tag, nit jne, aga no tra ma näen statsidest ka, kui loose või tight kodanik on, tähtsam on ikka see kas võidab või kaotab. Nii ma siis olengi mingi kolme päevaga 1k+ venda ptrinud ja märgistanud:)

        Cya next week!

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #244
          Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

          Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
          Kogu oma Starsi note failile lasin ka nuke'i ja hakkasin otsast peale märgistama. Varem oli lihtsalt lag, tag, nit jne, aga no tra ma näen statsidest ka, kui loose või tight kodanik on, tähtsam on ikka see kas võidab või kaotab.
          Kust otsast? Kui kohta valid lobbys, siis ju varasema süsteemiga said aru, et vasakule käele nitid head, kuid nt lagid teevad elu raskeks jnejne. Võitvaid stiile on ju teatavasti mitmeid.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #245
            Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
            Kogu oma Starsi note failile lasin ka nuke'i ja hakkasin otsast peale märgistama. Varem oli lihtsalt lag, tag, nit jne, aga no tra ma näen statsidest ka, kui loose või tight kodanik on, tähtsam on ikka see kas võidab või kaotab. Nii ma siis olengi mingi kolme päevaga 1k+ venda ptrinud ja märgistanud:)
            Täpselt samamoodi märgistan ka mina u viimased aasta aega :P. State jõuab alati vahtida. Ainus kriteerium on wr. Lisaks fishile ja + mängijale panen eraldi värviga vennad, kes kaotavad kuni -5BB (sisuliselt rake söödud enamus).

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            Kust otsast? Kui kohta valid lobbys, siis ju varasema süsteemiga said aru, et vasakule käele nitid head, kuid nt lagid teevad elu raskeks jnejne. Võitvaid stiile on ju teatavasti mitmeid.
            Kui palju reaalselt sa otsid niti vasakule ja selle järgi lauda valid? Teoorias on see ilus, aga peamine on ikka fish paremal ja ei meenu küll korda, et vasakul oleva 3bettiva hullu regi pärast oleks lauda pidanud vahetama.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #246
              Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

              Mnja, ju siis FRis teisiti. 6maxis kohtan omajagu selliseid 3b 12% vellosid.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #247
                Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Mnja, ju siis FRis teisiti. 6maxis kohtan omajagu selliseid 3b 12% vellosid.
                Ilmselt küll. NL100 FR hakkas asi sinnapoole minema samas. Karta on, et kõrgemal ka FR võib neid juba olla.

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #248
                  Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                  Aitab küll selleks kuuks. Sai siis kogetud kõige eepilisemat downswingi, mida minu silmad on mu ligi kahe miljoni käelise pokkerikarjääri jooksul näinud. Ei kujutanud ausalt öeldes ettegi, et selline asi microstakesis võimalik on. Suur süü on deep laudadel, vaatasin, et olen seal kaotanud 4 500bb potti ja suurim võidetud pot mingi 340bb.. Euri laudades ka vedama ei saanud, pidin vahepeal € juurde konvertima lol, otsa said. U. $700 alla EV ka, aga jaanuaris jooksin suht sama palju üle, nii et sitta sellega.



                  Kokku siis $1240 ja 13,185 VPP.

                  Panen siia need 4 kaotatud deep kätt ka:

                  1. Vastaseks Ermii. Haige vend
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  2. vs ana clara aren (kokku). Üks rege, kelle vastu ma ei suuda normaalselt mängida ja kogu aeg üle mõtlen ja spewin.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  3. Standard
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  4. Spew
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Deep laudu esialgu vähemalt ei puudu enam, ja hiljemalt mai algusest enam NL25 ei taha mängida, ehk siis kui asjaolud vähegi lubavad, liigun NL50 ja jätkan seal.

                  Verivärske eesti video, veits pokkerit on ka:)

                  [YOUTUBE]oSvqZujkJLM[/YOUTUBE]

                  Comment

                  • Ermii
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 402

                    #249
                    Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                    Heh, ära siis pikka viha pea :)

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #250
                      Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                      Bottom setiga callid mono flopil üle 200bb cold3beti?

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #251
                        Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        Bottom setiga callid mono flopil üle 200bb cold3beti?
                        Jah. Enam ei tee. Vb.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #252
                          Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                          Mida seal 22 käes biitida loodad? Keegi tõesti lükkab nii deepilt naked FDga sisse? Sügavalt kahtlen. Isegi hu potis oleks üldjuhul suht kerge fold, aga 4w on see kõige ehtsam rahapõletamine ju. 88 käes ülihead oddsid olemas, et boatmineda, aga ikka pushid mingi 150bb+ turnil sisse, kuigi kõik drawd hittisid turnil.

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #253
                            Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                            Heihoo, aprilli esimene nädal läbi. Suht pingevaba, midagi erilist ei juhtunudki, peale ühe -7bi sessi, mis korraks karbi lahti lõi:/ Ja nagu tavaks on saanud, siis nädala viimane sess oli täiesti ebavajalik.



                            Cheers, nüüd vuta vuta 1€-seid rummikokse ludistama.:P

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #254
                              Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                              Ei tohi sedasi suhtuda, et sess oli ebavajalik, Aasta lõpuks sõltub ikkagi kasum sellest, palju tunde kokku mängisid ja kuna variatsioon on osa pokkerit, siis suurendavad aasta lõpuks tulemust ka need sessioonid, kus kaotasid raha.
                              Kui just mindset on suureks probleemiks, siis see vb ei kehti, aga selleks tulebki oma suhtumine hourly peale suunata ja mõelda, et iga tund, mis Sa mängid on Sulle lisaraha kuu lõpux oma viimase kolme kuu hourly põhjal näiteks. Kaasarvatud sessioonid, kus konkreetselt kaotasid 10BI, tegelikult võitsid ikkagi oma hourly võrra raha, kui mõelda long runi peale ja that's what it's all about !

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #255
                                Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                                Ei tohi sedasi suhtuda, et sess oli ebavajalik, Aasta lõpuks sõltub ikkagi kasum sellest, palju tunde kokku mängisid ja kuna variatsioon on osa pokkerit, siis suurendavad aasta lõpuks tulemust ka need sessioonid, kus kaotasid raha.
                                Kui just mindset on suureks probleemiks, siis see vb ei kehti, aga selleks tulebki oma suhtumine hourly peale suunata ja mõelda, et iga tund, mis Sa mängid on Sulle lisaraha kuu lõpux oma viimase kolme kuu hourly põhjal näiteks. Kaasarvatud sessioonid, kus konkreetselt kaotasid 10BI, tegelikult võitsid ikkagi oma hourly võrra raha, kui mõelda long runi peale ja that's what it's all about !
                                Jap, obv saan aru, rohkem niisama öeldud. Eelmine nädal, kui viimast sessi tegin, siis p klõpsisin aint nuppe tuimalt, keeleots suunurgast väljas, peas aint mõte, et saaks see sess läbi juba ja õlle lahti nööpida:) See nädal enam nii hull ei olnud ja lihtsalt coolereid mõnusalt oli. Lihtsalt siis tähelepanek, et vimased nädala (kuu) sessid p#%"! kipuvad minema, ega see mu mängugraafikut ei muuda.

                                Comment

                                Working...