Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!
Aha, mitu korda vaatasin ja mõtlesin, miks pastilaa küsib flopi kohta, kui nii dongise calli riveril tegid. Umbes neljas kord taipasin, millega tegu. :)
Aha, mitu korda vaatasin ja mõtlesin, miks pastilaa küsib flopi kohta, kui nii dongise calli riveril tegid. Umbes neljas kord taipasin, millega tegu. :)


, 2
, 3
, 8
Comment