[NL50-100 SH] starving
Collapse
X
-
-
Re: [NL20 SH] starving
september jäi 50$ plussi, isegi hästi, kuid nüüd olen veidi laudu vähemaks võtnud ja rohkem keskendunud plaanidele.
mängisin pikalt fit n fold mängu fishide vastu, ja regulare ka väga ei floatinud, sealt lekkis punane joon 20bb/100, nüüd tundub et asi hakkab paremuse poole minema.
sick tune
Last edited by KristjanRawk; 05.10.12, 17:04.
Comment
-
-
-
Re: [NL20 SH] starving
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
TY esimese laulu eest, mingi 10 kord läheb järjest juba. Väga hea leid!
Comment
-
Re: [NL20 SH] starving
wow +1, lugesin destinys child ja ei hakanud kuulamagi, arvasin et mingi lege dubstepi remix vms..
Comment
-
-
Re: [NL20 SH] starving
plaan oli see aasta 6max opemit mängida, mõtlesin küll otse sisse osta, aga proovisin ka satikat :P
hetkel ka nl30sse liikunud
Last edited by KristjanRawk; 08.10.12, 21:35.
Comment
-
-
-
-








































Comment