[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis_89
    Grinder
    • Feb 2009
    • 841

    #721
    Re: starving

    Palju õnne :)

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #722
      Re: starving

      tänud, kuigi õnne oleks mujale vaja

      Comment

      • IsandJoberst
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 326

        #723
        Re: starving

        Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
        tänud, kuigi õnne oleks mujale vaja
        Viimased 500kätt juba BE. Ole positiivne!

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #724
          Re: starving

          õnne ja GL!

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #725
            Re: starving

            õnne Kristjan!

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #726
              Re: starving

              Õnne. Nii elus kui ka pokkeris.

              Comment

              • Carl
                FPP Pro
                • Jul 2010
                • 213

                #727
                Re: starving

                Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                tänud, kuigi õnne oleks mujale vaja
                Seoses EV-joone puudumisega:



                Aga palju õnne igatahes! Loodetavasti paraneb ka poker-run. :)

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #728
                  Re: starving

                  Õnne ja edu!!

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #729
                    Re: starving

                    tänud õnnesoovide eest,
                    võtsin eilse vabaks, täna veel mõistus päris pokkeri juures polnd kuid päev sai hea, kuigi vähe mängitud.


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by KristjanRawk; 06.08.12, 22:00.

                    Comment

                    • BentleyMulsanne
                      Bännitud
                      • May 2012
                      • 499

                      #730
                      Re: starving

                      Tõusunurk on juba enam-vähem tavapärane : )

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #731
                        Re: starving

                        eile ja hommikul nagu andis lootust et back in the game aga doomer tuli tagasi

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #732
                          Re: starving

                          Pole seda siiani öelnud, a no tõsiselt hea maitse on sul!

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #733
                            Re: starving

                            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                            Pole seda siiani öelnud, a no tõsiselt hea maitse on sul!
                            +1

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #734
                              Re: starving

                              kolisin starsi, et saada vaheldust vähe agro regudest ja et lauavalik parem oleks
                              aga tere talv, kaotasin 1. päevaga -9.5 bi, ei oska mängida enam, jooks on muidugi super enda arust, täna starsis pidin nii palju foldima et halb hakkab. mina ei oska mitte midagi teha red line pärast, vaatasin thin red line videot, paar sessi püsis red line plussis või be ja siis auku tagasi. vanasti suutsin breakeven hoida ilma mingisuguse vaevata, nüüd võimatu.
                              olen sakker järelikult ja ei biidi mängu



                              life tilt on terve august, nonsd jookseb nii põhja kui üldse annab, kogu downer on tipust. 700 $, sick mõtelda et 7 päeva tagasi oli roll 900$ ning valmistusin juba nl50e shoti võtma, kuid nüüd on roll 200$ ning hakkan jälle nl10t nühkima, jee!



                              motivatsiooni on aga oskuseid pole, õpi palju tahad ei tule ka tulemusi vaadates, seega tuleb vist pokker quittida. ma ei oska midagi peale hakata, olen vaadanud lõputult videosid, notesid teind, aru saand, mängin, ikka jookseb kõik perse
                              Last edited by KristjanRawk; 09.08.12, 22:18.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #735
                                Re: starving

                                Postita statse streetide/positsioonide kaupa. Postita suuremaid kaotavaid käsi. Kindlasti saad abi :)

                                Comment

                                Working...