[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #1

    [NL50-100 SH] starving

    Päris pikalt juba kasutaja olnud siin foorumis, kuigi foorumit iseenesest lugema hakkasin alles nädal või kaks tagasi. Hetkel õpin ülikoolis 1. kursusel Maakorraldust ning elan Tartus.
    Pokkeriga olen ehk tegelenud mingi aastakese kui sedagi, aga seda siis kah enamjaolt freerollide jms. kraami näol millest osad võidud isegi suutsin välja kanda aga läks sinna 0i poole ka suur hulk.

    Mängida ma enda arvates ei oska. Eilsest hakkasin Unibetis 6max NL4ja mängima. Alustasin küll Triobetis, käisin Unibetis ja siis tekkis tahtmine veel tubasid uurida. Käisin siis PokerStarsis ja Full Tilt'is ära kuid seal kasumit teha ei suutnud, soft ei ole meelepärane millegipärast. Prima networki kiire soft meeldib. HEM'i hakkasin tõsiselt alates eilsest kasutama ning plaanin tuua ka graafikuid päevast päeva. Eesmärgiks oleks nüüd HEM välja osta ($55), mille raha ma hetkel ka endale grindida üritan. Kui kunagi väga hästi läheb ja br piisav, koliks headel aegadel isegi NL10nesse. Need siis mu kaks eesmärki - selle kuu sees oleks hea need ka realiseerida, aga kurat seda teab, mis saama hakkab.

    Postitada mõtlengi graafikuid, tulemusi, halvasti-mängituid käsi jne.

    Lisan ka oma 2 päeva graffi (eile sai ainult paar korda proovitud kätt, täna sai veits rohkem mängitud) ja statid. Tulemused siiski eurodes, mitte dollarites nagu graafikult paistab.





    Kui kellelgi on mingeid arvamusi nende asjade kohta või oskab üldse mingisugustki nõu anda kuidas/mida teha siis teie ettepanekud on vägagi oodatud. Aitäh teile juba ette ära!
    Last edited by KristjanRawk; 22.02.13, 15:30. Põhjus: bemeks
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #2
    Re: Kristjani stipendium.

    6maxis callid veits liiga palju kaasa, samuti on 3bet 0%, mängi julgemalt ja agressiivsemalt, premium kätega keevita reraise otsa. "cards that aint good for raising, aint good for playing!" HU kohta ei oska midagi öelda.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: Kristjani stipendium.

      1-tabled vä

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #4
        Re: Kristjani stipendium.

        hu sektsioon on lihtsalt tulnud sellest, et jäin paarikümneks käeks ühe tüübiga üksi lauda.
        tavaliselt mängin ikka kaks lauda korraga, kuigi harjutan end rohkematega.

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #5
          Re: Kristjani stipendium.

          Kurat, hommikul läks asi ikka väga allamäge, kiskus mängu suht käest ära.
          Õhtuga sain vähemalt enamvähem nulli tagasi asja.
          Hetkel siis €22/$32,5 kasum, 55$ vaja, et HEM osta.



          Üks käsi kah, mis veits tuju alla kiskus (bettisin küll vähe aga ikkagi ränk luckbox vennal).
          No-Limit Hold'em, $0.04 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          SB ($1.52)
          BB ($3.88)
          UTG ($8.60)
          MP ($4.26)
          CO ($0.88)
          Hero (Button) ($4.04)

          Preflop: Hero is Button with 10, K
          UTG calls $0.04, 2 folds, Hero bets $0.08, SB calls $0.06, BB raises $0.08, 1 fold, Hero calls $0.04, SB calls $0.04

          Flop: ($0.40) Q, 10, 6 (3 players)
          SB checks, BB checks, Hero bets $0.20, 1 fold, BB calls $0.20

          Turn: ($0.80) 9 (2 players)
          BB checks, Hero bets $0.44, BB calls $0.44

          River: ($1.68) 3 (2 players)
          BB bets $3.08, Hero calls $3.08

          Total pot: $7.84

          Results below:
          Hero didn't show 10, K (nothing).
          BB had 6, A (flush, Ace high).
          Outcome: BB won $7.74

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #6
            Re: Kristjani stipendium.

            Selliste statside kohta ütlen in b4 bust.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #7
              Re: Kristjani stipendium.

              Lisan siis statsid tänase seisuga.

              Kui kellelgi on aega, siis tahaks mõndadele küsimustele vastust?
              Mis on liiga madal/kõrge? Mida muutma/tegema peaks?

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: Kristjani stipendium.

                Ise primas pole mänginud ja härra lenn17 oleks kindlasti teisel arvamusel, aga ma isiklikult unustaks limpimise ära ning VPIP ja PFR vahe võiks väiksem selle tagajärjel olla + üleüldse calliks preflop natukene vähem ja 3betiks rohkem, aga 3beti ja ka teiste stattide juures on üsna oluline see, et käsi on väheväitu, nii et väga suuri järeldusi ei saa teha. Natukene rohkem võiks vist blinde ka varastada ja cbettimist võiks ehk vähendada. Suht raske midagi väga tarka öelda kuna käsi on siiski äärmiselt vähe. Parem postita juba käsi, kus tekkis raskusi ja palju mõtlemist.

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #9
                  Re: Kristjani stipendium.

                  Aitäh tagasiside eest, postitan siis statsid uuesti peale 20-30k'd kätt, ehk siis saab rohkem midagi välja lugeda.
                  Täna hommikune sess läks hommiku küll jälle allamäge aga pärast sai veits paremini hakkama. (millegipärast mängisin ühes lauas aint)
                  Õhtul plaanin multitableda jälle.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #10
                    Re: Kristjani stipendium.

                    Nonii, õhtul sai 4 lauaga veits mängitud ja tulemus on normaalne.

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #11
                      Re: Kristjani stipendium.

                      Viimased päevad ülisitalt läind.
                      Graff on üks suur rollercoaster ning pendeldab 20 ja 50 vahel.
                      Tänane hommik oli vähemalt produktiivne, jäin ühel turnal 2. ning sai 100 euri plussi.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #12
                        Re: Kristjani stipendium.

                        Viimaste päevade graff ka siis, midagi on mäda.

                        Comment

                        • StripPoker
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 609

                          #13
                          Re: Kristjani stipendium.

                          Soovitaksin fullringi mängida alustuseks. Võta Ranka tabel ette ja tee endale selgeks põhimõtted. Mina ise hakkasin sealt lõpuks aru ka saama, et mida ja miks teha tuleb ja kuidas asjad käivad. Õppida endalgi veel rohkem, kui küllalt aga siiski hakkab arusaamine tekkima.

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #14
                            Re: Kristjani stipendium.

                            tänase päevaga võib rahule jääda ma arvan, nl10 küll. mängisin täpselt ranka tabeli järgi täna.

                            sessi stats kah, käsi vähe, kuna mängisin ühe lauaga, sest teise poole ekraaniga oli vaja tööd teha.


                            viimasel ajal olen vähe mängind kuna tuju pole kuid aega sitaks, kooli pole, jalg kipsis.
                            vähemalt 1 eesmärkidest tehtud, hem ära ostetud.

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #15
                              Re: Kristjani stipendium.

                              Väga kena tulemus!

                              Comment

                              Working...