[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #751
    Re: [NL20 SH] starving



    Last edited by KristjanRawk; 28.09.12, 10:25.

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #752
      Re: [NL20 SH] starving

      september jäi 50$ plussi, isegi hästi, kuid nüüd olen veidi laudu vähemaks võtnud ja rohkem keskendunud plaanidele.
      mängisin pikalt fit n fold mängu fishide vastu, ja regulare ka väga ei floatinud, sealt lekkis punane joon 20bb/100, nüüd tundub et asi hakkab paremuse poole minema.

      sick tune
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by KristjanRawk; 05.10.12, 17:04.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #753
        Re: [NL20 SH] starving

        fishi vastu mängi nagu maniakk mitte fit or fold, gl =)

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #754
          Re: [NL20 SH] starving

          üks graff ka vahelduseks

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #755
            Re: [NL20 SH] starving

            swings gonna swing

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #756
              Re: [NL20 SH] starving

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              TY esimese laulu eest, mingi 10 kord läheb järjest juba. Väga hea leid!

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #757
                Re: [NL20 SH] starving

                wow +1, lugesin destinys child ja ei hakanud kuulamagi, arvasin et mingi lege dubstepi remix vms..

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #758
                  Re: [NL20 SH] starving

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #759
                    Re: [NL20 SH] starving

                    thanks mikk, et seda lugu kiitsid, kuulasin ka ja nooo ülihea, aitäh sulle ka Rawk:)

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #760
                      Re: [NL20 SH] starving

                      plaan oli see aasta 6max opemit mängida, mõtlesin küll otse sisse osta, aga proovisin ka satikat :P
                      hetkel ka nl30sse liikunud
                      Last edited by KristjanRawk; 08.10.12, 21:35.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #761
                        Re: [NL30 SH] starving

                        veel üks cyril hahnilt

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #762
                          Re: [NL30 SH] starving

                          need vennad peast küll nuts :D

                          Comment

                          • mikk2468
                            Vana Tegija
                            • Nov 2009
                            • 1039

                            #763
                            Re: [NL30 SH] starving

                            Mul üks hea sõber oli gümnaasiumi ajal räme bone dethi fänn või whatever, küttis ka bmxiga. Need tüübid imo on peast suht soodad ikka.

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #764
                              Re: [NL30 SH] starving

                              norm spot

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #765
                                Re: [NL30 SH] starving

                                sicko

                                Comment

                                Working...