Re: [NL50 SH] starving
kuna on muid tegevusi ja blogi suht unaruses ning pokker on veidi tagaplaanil viimased 2 nädalat olnud siis üritan hakata andma daily updeite koos käte ja graffidega, et motiveerida ennast rohkem mängima, enda mängu analüüsima ning distsiplineeritumalt mängima. paar päeva tagasi oli võistlus, kus jäin teiseks. isegi hästi :)
üks pilt kah mindseti treenimisest ratta seljas
kuna on muid tegevusi ja blogi suht unaruses ning pokker on veidi tagaplaanil viimased 2 nädalat olnud siis üritan hakata andma daily updeite koos käte ja graffidega, et motiveerida ennast rohkem mängima, enda mängu analüüsima ning distsiplineeritumalt mängima. paar päeva tagasi oli võistlus, kus jäin teiseks. isegi hästi :)
üks pilt kah mindseti treenimisest ratta seljas

Comment