Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #541
    Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

    iga kord kui ta bettis 2 senti, tal polnud mitte midagi, ainuke mida mul karta oli, oli K high:D

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #542
      Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

      Ma olin unustanud kui lihtne on NL2 6max... naeratus tuleb kohe suule:)

      Comment

      • seep
        Grinder
        • Dec 2009
        • 698

        #543
        Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

        Multitabling on nii luksiks tehtud pokerstarsis! Supeeeer! Auto Buy-in, Sit-out next BB ja session control... mega!

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #544
          Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

          Hakkan vaikselt nüüd jälle klõbistama, vaatasin et pokerstars on litsentsi ka omale sebinud, nl2 6maxi ilmselt hakkan klõbistama... 20$ kontol olemas, piisav vaikseks kasvatamiseks, kuna mängin 4 lauaga, siis teen aggressive BRM, nl5 100$ pealt, nl10 200$ pealt jnejne, 3 BI languse pealt astun tagasi eelmisesse limiiti.

          Comment

          • seep
            Grinder
            • Dec 2009
            • 698

            #545
            Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

            Tõusen tasa ja targu, tegin 30 min sessi, 150bb+is... 147 kätt siis... trenni ära nüüd. Aga vaikselt liigun, mängin. Hoian madalat profiili!

            Rääkige, mis keegi siis vahepeal saavutanud on? Pole aega olnud üks kuu aega jälgida foorumit...

            Comment

            Working...