Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ermii
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 402

    #511
    Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

    üle 10$ tunnihinned täiesti reaalne näidata ka nl25-s

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #512
      Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

      Algselt postitas seep Vaata postitust
      :O:D aga siiski, üks on kindel sissetulek, töökogemus, väiksema stressiga jnejne...:D + sellel tööl on väga palju eeliseid reisimise koha pealt.:) Noorele inimesele super!
      Loomulikult mine tööle.

      Comment

      • seep
        Grinder
        • Dec 2009
        • 698

        #513
        Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

        Lisaksin, et ma peaksin aasta aega veel täiega pingutama, et ma suudaksin üldse NL100 jõuda ja biitida seal midagi...

        Ilmselt ma ootan elult midagi rohkemat kui ainult pokker. Ja ma olen kindel, et ma suudan oma unistused täita ilma mängurluseta ilusti.:)

        EDIT: Kuid siiski kordaksin, mulle meeldib pokkerit mängida.:)

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #514
          Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

          Lol wtf?:D

          Comment

          • lypsja
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 270

            #515
            Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

            sa nagu ei vastanud absull minu küsimusele :)

            sa olid täis entusiasmi kui alustasid nl2, võtsid isegi shotte nl5-s jne et mis juhtus et katki jätsid ja hakkasid DoN-e toxima?

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #516
              Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

              Algselt postitas seep Vaata postitust
              Lol wtf?:D
              Jaja, nüüd ma saan aru....Amita Zak tahab ise stake Taipupolega.

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #517
                Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                Jah, biitisin NL2te ilusti, biitisin ka NL5te ilusti, jõudsin isegi NL10esse, tegin ühe cashouti kuna HEM oli vaja osta, mängisin edasi NL5te, NL10s põrusin, läksin PLOsse flippama, tegin cashouti, jätsin 100$ kontole märtsi lõpus, Juuni algul mängisin natuke, ei osanud enam nii hästi, kaotasin 15$, võtsin 85$ välja(BR oli nullis) Kuna Eestisse oli vaja trippima minna. Kopp oli tegelt pokkerist ka ees... nüüd augusti algul alustasin staket Taipuga, kuna tekkisid perel probleemid, siis lõpetasin ära. Sisse panin 10$ ja tagasi olen saanud 285$. kokku circa 3300 eeki

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #518
                  Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                  Mis töö see siis selline on, et vähese väljaõppega üle 30$ tunnis teenib?
                  Lähed Soome ehitama või Ei ole seal nii roosiline midagi.

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #519
                    Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                    Eestis, ikka Eestis, aga seoses sellega, et mentor on üks Eesti parimaid ning bisnes on tulus, siis lihtsalt on võimalik.:) Hetkel ma miskit täpsemat ei avaldaks...

                    Comment

                    • lypsja
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 270

                      #520
                      Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                      Algselt postitas seep Vaata postitust
                      Eestis, ikka Eestis, aga seoses sellega, et mentor on üks Eesti parimaid ning bisnes on tulus, siis lihtsalt on võimalik.:) Hetkel ma miskit täpsemat ei avaldaks...
                      Peep Vain - raamatute müük :)

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #521
                        Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                        Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                        Peep Vain - raamatute müük :)
                        See vend on mul naabrimees @ maakodus. Vahel teeb tervisesporti joostes külavahel.

                        Comment

                        • lypsja
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 270

                          #522
                          Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          See vend on mul naabrimees @ maakodus. Vahel teeb tervisesporti joostes külavahel.
                          Palju sa talt raamatuid ostnud oled ? :)))

                          Comment

                          • seep
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 698

                            #523
                            Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                            Eeieiei, mentor selles mõttes, et ta on oma alal eestis üks parimaid ja sellel spetsiifilisel alal ka ilmselt üks kõige tuntumatest(kõik kes sellel alal vähemalt töötavad, teavad teda).

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #524
                              Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                              Algselt postitas seep Vaata postitust
                              ta on oma alal eestis üks parimaid ja sellel spetsiifilisel alal ka ilmselt üks kõige tuntumatest(kõik kes sellel alal vähemalt töötavad, teavad teda).
                              ?

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #525
                                Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                ?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                pastilaa pildid on puhas kuld ikka

                                Comment

                                Working...