Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #31
    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Ma olin ka täna sinu vastu :D

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #32
      Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

      Yeah, üks natuke suurem käsi oli ka, aga sul oli käes QQ+ või AQ ja ma oleks räigelt sutti saanud ;D

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #33
        Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

        Panid õieti. Seepärast tegingi räige overbeti :D
        Omade vastu ju ei hakka :D :D

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #34
          Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

          Õnneks ma tabasin selle 1 ideaalse korra ära, mil slowplayda, ning maksti kinni raisk!
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • seep
            Grinder
            • Dec 2009
            • 698

            #35
            Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular


            nõnda kogutakse enesekindlust NL2s.:P

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #36
              Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

              Selles käes puudub loogika! Ärge hakake ajama, oo see on ju nii ilmselge et tal AK oli... NL5 puudub loogika! Mingi ulme tasemel peab suutma mõelda ikka, et ära tabada neid vendi... :o
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #37
                Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                Üldiselt madalates limiitides tasub A lauas karta, kuna Ax on suht nuts limpimiseks villanite arvates.

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #38
                  Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                  Limpimine limpimiseks, ma saan aru kui ta poleks selline kusik olnud ja lasnud turnis raise, kuid milleks??? Igastahes mängisin tunnikese 10,5/8 stiilis... Vaatasin, et toidab NL2 täiesti hästi(eelmine graafik), et prooviks NL5 ka. Toimis, kuid mingi räige rollercoaster käib... 6,51BB/100 siis ehk kasumit tuli 6,08$. Ma harjusin ära täitsa selle stiiliga! Loodan, et toidab kuni NL100, ja arendan kõige selle kõrvalt oma postflop oskust lugeda floppe paremini.

                  Tänaseks ma välja. Edu laudades!

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #39
                    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                    Minu nutsi sa küll täna ära ei lugenud, aga edu sulle...

                    Comment

                    • StripPoker
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 609

                      #40
                      Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                      Kuidas sul NL2 ja NL5 betsizing protsendid on pre/flop/turn/riv ?

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #41
                        Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                        mislinn, 2nd best 3oak on piisav käsi all in callimiseks NL5, nähes laual rea võimalust ja flushdraw võimalust. Sa oleks võinud vabalt ka 4jade või 2tede pocketiga passida seal, või AT suited

                        EDIT: betsizing % ??? sorri ma olen juhm terminoloogia koha pealt ;D

                        Comment

                        • StripPoker
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 609

                          #42
                          Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                          Ehk siis mitu % hetke poti suurusest palju tõstad flopis jne... Kui jõuad floppi näiteks 0,5$ potiga siis mitu % sellest summast paned järgmise beti.

                          Comment

                          • seep
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 698

                            #43
                            Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                            no üldiselt preflop läheb alati 4bb+1bb*limper, flopis umb 66% potist, turnis oleneb aga kuskil 60% ja 90% vahele jääb(see suurus oleneb poti suurusest ja vastase maniakaalsusest, ehk mõnikord on 90% bet hea valuebet), riveris bettimine loeb väga vastasest, enamuste vastu läheb siiski tavaline 66% bet, samas osad on nõus ka pasaga suuremat betti callima ja seal võib minna mõnikord ka potsized bet, ja osadel vastupidi.

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #44
                              Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                              Algselt postitas seep
                              mislinn, 2nd best 3oak on piisav käsi all in callimiseks NL5, nähes laual rea võimalust ja flushdraw võimalust. Sa oleks võinud vabalt ka 4jade või 2tede pocketiga passida seal, või AT suited

                              EDIT: betsizing % ??? sorri ma olen juhm terminoloogia koha pealt ;D
                              Muidugi on, ma niisama ajasin paska, ma oleks ise ka insta callind seal 66ga :D

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #45
                                Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                                Woooohooo, mängisin 450 kätt, KK AI preflop vastas A3, kutt saab riveriga kokku 5 kõrge rea, yess. Järgmine käsi KK 3bet flop XdXdXc, pushin all in, vastas KJd river d. Üks järgnev käsi käes JTo bblt, mingi 5-6 limperit, checkin, flop QJT rainbow, raisen 3/4 potist, 1 callija, turn JT, saime mõlemad nupud sisse, vastane näitab QJ FML! Nii tulebki mängida NL5! ;D

                                Comment

                                Working...