Olümpiale uue peegelkaameraga? Igatahes. Nikon esitleb täna pressi- ja spordifotograafidele suunatud täiskaadersensoriga profikaamerat nimega D4. Väiksed täiustused Samamoodi nagu kaks aastat tagasi esitletud D3s oli pisut täiustatud , on tänane D4 pisut täiustatud D3s. Nikon D4 toob pisut kiirema sarivõtte, pisut suurema lahutusvõimega sensori, uuendatud autofookussüsteemi mis töötab paremini telekonverteritega pildistades (loe: pimedama ava korral),…
Sain kah alles hijuti teada, et näiteks eesti telereklaamid filmitakse sellist fotokatega. Tundub väga uskumatu, aga tõeliselt hea vidopildi annab välja.
Sain kah alles hijuti teada, et näiteks eesti telereklaamid filmitakse sellist fotokatega. Tundub väga uskumatu, aga tõeliselt hea vidopildi annab välja.
Jup, väga hea kvaliteediga on. Eesti telereklaamid on enamasti Canoni kaameratega, ise olen rohkem Nikoni pooldaja. Endal D3ga ei ole filmimise võimalust, nii et nüüd kui D4 seda toetab, ei jõua ära oodata, millal uue kere kätte saab :)
Relamz sul ka ju räigem fotoskill. Kas muidu teenid raha ka kuidagi sellega juba või hobikorras ikka?
//sorry et teemat risustan.
Mõne nädala pärast saan meibi ühe fotolõuendi maha müüa millega tuleb mingi 60€ proffitit.
Pulmi ja matuseid ka pildistanud. Matuseid ei pildista never ever enam...liiga karm on inimesi enda kaameraga piinata kui kedagi leinavad.
Mõne nädala pärast saan meibi ühe fotolõuendi maha müüa millega tuleb mingi 60€ proffitit.
Pulmi ja matuseid ka pildistanud. Matuseid ei pildista never ever enam...liiga karm on inimesi enda kaameraga piinata kui kedagi leinavad.
Comment