Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1246
    Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

    Ilmselt mingi suht priske.. :O

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #1247
      Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

      Algselt postitas Relamz Vaata postitust
      Mis kaamera?

      Olümpiale uue peegelkaameraga? Igatahes. Nikon esitleb täna pressi- ja spordifotograafidele suunatud täiskaadersensoriga profikaamerat nimega D4. Väiksed täiustused Samamoodi nagu kaks aastat tagasi esitletud D3s oli pisut täiustatud , on tänane D4 pisut täiustatud D3s. Nikon D4 toob pisut kiirema sarivõtte, pisut suurema lahutusvõimega sensori, uuendatud autofookussüsteemi mis töötab paremini telekonverteritega pildistades (loe: pimedama ava korral),…

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #1248
        Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

        Sain kah alles hijuti teada, et näiteks eesti telereklaamid filmitakse sellist fotokatega. Tundub väga uskumatu, aga tõeliselt hea vidopildi annab välja.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #1249
          Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

          .

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #1250
            Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Sain kah alles hijuti teada, et näiteks eesti telereklaamid filmitakse sellist fotokatega. Tundub väga uskumatu, aga tõeliselt hea vidopildi annab välja.
            Jup, väga hea kvaliteediga on. Eesti telereklaamid on enamasti Canoni kaameratega, ise olen rohkem Nikoni pooldaja. Endal D3ga ei ole filmimise võimalust, nii et nüüd kui D4 seda toetab, ei jõua ära oodata, millal uue kere kätte saab :)

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #1251
              Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

              Mis objesi omad?

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #1252
                Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                soovitan seda kaamerat: http://www.looduskalender.ee/node/2139

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #1253
                  Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                  Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                  Mis objesi omad?

                  Nikon 70-200mm F2.8 VR I, Nikon 50mm F1.8, Sigma 50mm F1.4, Nikon 24-70mm F2.8, Nikon 105mm F2.8 micro. Viimane neist ka müügis.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1254
                    Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                    Paned oma vannituppa livestreamima xD?

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #1255
                      Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                      Paned oma vannituppa livestreamima xD?
                      ja tuli ära!

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #1256
                        Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                        Paned oma vannituppa livestreamima xD?
                        Sama asja võid spordiklubi vms koha dušširuumis näha.

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #1257
                          Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                          Nikon 70-200mm F2.8 VR I, Nikon 50mm F1.8, Sigma 50mm F1.4, Nikon 24-70mm F2.8, Nikon 105mm F2.8 micro. Viimane neist ka müügis.
                          Päris magus setup

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #1258
                            Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                            Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                            Päris magus setup
                            Relamz sul ka ju räigem fotoskill. Kas muidu teenid raha ka kuidagi sellega juba või hobikorras ikka?
                            //sorry et teemat risustan.

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #1259
                              Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              Relamz sul ka ju räigem fotoskill. Kas muidu teenid raha ka kuidagi sellega juba või hobikorras ikka?
                              //sorry et teemat risustan.
                              Mõne nädala pärast saan meibi ühe fotolõuendi maha müüa millega tuleb mingi 60€ proffitit.
                              Pulmi ja matuseid ka pildistanud. Matuseid ei pildista never ever enam...liiga karm on inimesi enda kaameraga piinata kui kedagi leinavad.
                              Last edited by Relamz; 13.01.12, 19:15.

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #1260
                                Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                                Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                                Mõne nädala pärast saan meibi ühe fotolõuendi maha müüa millega tuleb mingi 60€ proffitit.
                                Pulmi ja matuseid ka pildistanud. Matuseid ei pildista never ever enam...liiga karm on inimesi enda kaameraga piinata kui kedagi leinavad.
                                Sul koduleht ka?

                                Comment

                                Working...