Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #1291
    Re: Uus algus [NL10 6max]

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    seems legit
    nädalavahetus :D

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1292
      Re: Uus algus [NL10 6max]

      Tean jah, 5 coronat ja pizza on sees obv, haun plaane.

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #1293
        Re: Uus algus [NL10 6max]

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Tean jah, 5 coronat ja pizza on sees obv, haun plaane.
        ???

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1294
          Re: Uus algus [NL10 6max]

          Mine perse :D:D
          OT/

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #1295
            Re: Uus algus [NL10 6max]

            Vähemalt on poistel lõbus :D

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #1296
              Re: Uus algus [NL10 6max]

              Täna tekkis üle pika aja jälle uus võimalus mängida ja kohe karistati seda 6 buy inise langusega.

              Kuidas seda kätt oleksite mänginud? Tagant järgi vaadates tundub vist olevat vastas set?
              1.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              2. CO stealis 46%. Tahtsin teda karistada ning 3bettisin. CO foldis aga kaasa tuli hoopis BB. Kas me oleme riveris juba nii committed, et oleks pidanud callima?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              3. See on pigem selline üle üldine küsimus. Kui ma olen nt CO või BTN, ja MP1 raisib 3xBB. Siis mis kätega te 3bettiksite teda? Kas ainult Ako, AQs või paarid JJ+? Või peaks natuke loosem olema?


              4. Kui keegi oleks nii hea inimene ja palun viskaks mu statidele pilgu peale. Kas mingid leakid kriiskavad kohe silma?
              Statistika:


              Ja positsioonid:

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #1297
                Re: Uus algus [NL10 6max]

                Flop cbeti võtaks veidi suuremaks :)

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #1298
                  Re: Uus algus [NL10 6max]

                  Ma võtaks winrate suuremaks.

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #1299
                    Re: Uus algus [NL10 6max]

                    Good tip sir!

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #1300
                      Re: Uus algus [NL10 6max]

                      ak - ära raise turn nii niti vastu, overrepid kätt praegu! river on hea fold

                      k6 - väga nõrk käsi millega 3betida! sa peaks seal 3betima merged range, üldse mitte sellised räbalaid bluffe. turn on halb bet, sest any kunn on split halvemalt valuet ei saa. ainuke põhjus betida on, et ei laseks nt 9x9c-l oma equity realiseerida mis on poor reason!

                      3) 3beti kätega mis too weak to call!! ja kindlasti mitte k6s, sest su ranges on "paremaid halvemaid" käsi

                      nt ütleme std olukord kus fishi blindides pole ja mingi decent squeeze %-ga reg hoopis seal. siis nt halb flatida käsi QJs KQo ATs sest tihti saad sqz ja siis halb jätkata, et parem neid 3betida isegi kui sa pmslt bluffid nendega st loodad, et villain foldib aga kui callib oop siis sul väga decent käsi ip millega profitable mängida. kui fish blindides siis obv callid need käed hoopis ja ei pea üldse 3betima

                      ja alati mõtle, mis su range on. nt kui sa foldiks btn-ilt K9s mp raisele, siis on mõttetu ju bluffida k6s, sest sul paremaid käsi

                      obv kui sul read, et villain foldib mingi 75%, siis ei pea nii käsi pickima aga arvan 10nl callitakse 3bete tihti oop, niiet mõttetu sellseid räbalaid nagu K5s jne 3betida

                      in overall tundub, et proovid liiga palju! proovi mingi periood rohkem weak tight mängida, anna regidele rohkem respekti. arvan, et ülehindad nende mängijate oskuseid seal ja et seal väga harva bluffitakse jne

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      Ma võtaks winrate suuremaks.
                      sa ära üldse seleta siin, ise tulid tuppa poriste käppadega ja pärast jenny pidi koristama :(

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #1301
                        Re: Uus algus [NL10 6max]

                        Päris hea.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #1302
                          Re: Uus algus [NL10 6max]

                          Nuts

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #1303
                            Re: Uus algus [NL10 6max]

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            ak - ära raise turn nii niti vastu, overrepid kätt praegu! river on hea fold

                            k6 - väga nõrk käsi millega 3betida! sa peaks seal 3betima merged range, üldse mitte sellised räbalaid bluffe. turn on halb bet, sest any kunn on split halvemalt valuet ei saa. ainuke põhjus betida on, et ei laseks nt 9x9c-l oma equity realiseerida mis on poor reason!

                            3) 3beti kätega mis too weak to call!! ja kindlasti mitte k6s, sest su ranges on "paremaid halvemaid" käsi

                            nt ütleme std olukord kus fishi blindides pole ja mingi decent squeeze %-ga reg hoopis seal. siis nt halb flatida käsi QJs KQo ATs sest tihti saad sqz ja siis halb jätkata, et parem neid 3betida isegi kui sa pmslt bluffid nendega st loodad, et villain foldib aga kui callib oop siis sul väga decent käsi ip millega profitable mängida. kui fish blindides siis obv callid need käed hoopis ja ei pea üldse 3betima

                            ja alati mõtle, mis su range on. nt kui sa foldiks btn-ilt K9s mp raisele, siis on mõttetu ju bluffida k6s, sest sul paremaid käsi

                            obv kui sul read, et villain foldib mingi 75%, siis ei pea nii käsi pickima aga arvan 10nl callitakse 3bete tihti oop, niiet mõttetu sellseid räbalaid nagu K5s jne 3betida

                            in overall tundub, et proovid liiga palju! proovi mingi periood rohkem weak tight mängida, anna regidele rohkem respekti. arvan, et ülehindad nende mängijate oskuseid seal ja et seal väga harva bluffitakse jne



                            sa ära üldse seleta siin, ise tulid tuppa poriste käppadega ja pärast jenny pidi koristama :(



                            Oh, väga hea postitus! Väga suured tänud sulle :P

                            Mhm, ma arvan, et sul on täitsa õigus, peaksin rohkem weak tight mängima. Mulle on kuidagi sisse jäänud, et kui ees on raise, siis pean ikkagi oma tugevuse näitamiseks ka 3bettima või kui tunnen, et keegi võiks varastada, siis karistan teda kohe 3betida. Arvasin, et call oleks pikas perspektiivis raha põletamine, aga nüüd sinu juttu läbi lugedes, mõistan, et sul on õigus. Veel kord aitäh :) Selline tagasiside on meeletult hea! :)

                            PS. Sa kirjutasid, et peaksin 3bettima kättega, mis on liiga nõrgad, et callida. Mis range sa sellele paneksid?

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #1304
                              Re: Uus algus [NL10 6max]

                              Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                              PS. Sa kirjutasid, et peaksin 3bettima kättega, mis on liiga nõrgad, et callida. Mis range sa sellele paneksid?
                              see oleneb su enda rangest ja vastasest, pärast seletan täpsemalt

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1305
                                Re: Uus algus [NL10 6max]

                                Kas enne või pärast koduloomaga jalutamist?

                                Comment

                                Working...