Re: Jenny on the swing of downswing!
Saate Te üleüldse kogu probleemist aru?
Probleem ei ole üldse selles, kes on OP vaid selles, et esitatakse vettpidamatu hüpotees, mida me oleks saanud mõlemad kontrollida "salaja" vahetades näiteks IP-sid. Ok see selleks.
Siis tuleb sõda, suur sõda, mis käib üle foorumi ja põhimõtteliselt süüakse meie foorumis välja kasutaja teise kasutaja "hüpoteesi" poolt. Asi ei ole selles, kes on OP vaid asi on üleüldse kasutajates. Me ei saa vaadata, kuidas korraga lendab 100 trolli ustest ja aknast välja ning kõik ütlevad: "ma ju teadsin seda" ning pärast tuleb ikka välja, et nood kõik "trollid" (sinu lauses: 'ämblikud') eksisid.
Kuna moderaatoreid/administraatoreid oli foorumis tol hetkel vähe, enamus kasutajaid ülemeelikus peotujus siis ajutise lahendusena pani TIGRANO tolle päeviku teema lukku. Teie naljamehed muidugi ei saanud aru, et miks teema lukku pandi ning siis tuli teha veel-veel rohkem pulli kasutaja nimel, keda grupiviisiliselt valesüüdistustega rünnati.
Ja lõpetage see OT, kui tahate infot siis PM või quotega OT-sse.
Algselt postitas lebovend
Probleem ei ole üldse selles, kes on OP vaid selles, et esitatakse vettpidamatu hüpotees, mida me oleks saanud mõlemad kontrollida "salaja" vahetades näiteks IP-sid. Ok see selleks.
Siis tuleb sõda, suur sõda, mis käib üle foorumi ja põhimõtteliselt süüakse meie foorumis välja kasutaja teise kasutaja "hüpoteesi" poolt. Asi ei ole selles, kes on OP vaid asi on üleüldse kasutajates. Me ei saa vaadata, kuidas korraga lendab 100 trolli ustest ja aknast välja ning kõik ütlevad: "ma ju teadsin seda" ning pärast tuleb ikka välja, et nood kõik "trollid" (sinu lauses: 'ämblikud') eksisid.
Kuna moderaatoreid/administraatoreid oli foorumis tol hetkel vähe, enamus kasutajaid ülemeelikus peotujus siis ajutise lahendusena pani TIGRANO tolle päeviku teema lukku. Teie naljamehed muidugi ei saanud aru, et miks teema lukku pandi ning siis tuli teha veel-veel rohkem pulli kasutaja nimel, keda grupiviisiliselt valesüüdistustega rünnati.
Ja lõpetage see OT, kui tahate infot siis PM või quotega OT-sse.
K 
8
Comment