Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #1216
    Re: Paranemas päikse all tildist :)

    Miksimise kunst: Pane hea mustikakook lauale(lugu). Korja koogi seest ära
    enamus marjad("pankroti" puhul pulkade beat). Suru näpud sygavale kurku
    endale ning proovi okse suunata koogi peale. L6puks neela k6hulahtistit
    ja v2ljasta oma rooja koogile. Ning tort ongi serveerimiseks valmis.

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #1217
      Re: Totaalne TILT. KÕIK.

      Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
      [youtube]2VvOrUERrFY&NR=1[/youtube]
      see oli küll täpp i peale :D

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #1218
        Re: Paranemas päikse all tildist :)

        Algselt postitas lebovend Vaata postitust
        Miksimise kunst: Pane hea mustikakook lauale(lugu). Korja koogi seest ära
        enamus marjad("pankroti" puhul pulkade beat). Suru näpud sygavale kurku
        endale ning proovi okse suunata koogi peale. L6puks neela k6hulahtistit
        ja v2ljasta oma rooja koogile. Ning tort ongi serveerimiseks valmis.
        Kirjelduse naturaalsus on minu jaoks küll veidi liig , aga põmst ei saa nõustumata jätta.

        Kindlasti on ka erandeid.
        Just (eile vist) vaatasin Sopranosid, kus oli väga lahedalt ja konteksti sobivalt kokku miksitud Stingi "Every Breath..." ja Peter Gunni theme
        [YOUTUBE]kGOoyI6vTNQ[/YOUTUBE]

        P.S. niikaua kuni Jenny end päikese all praeb, hoiame vähemalt päeviku aktiivsena.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #1219
          Re: Jenny on the block! :)

          Kuidas hetke olukord on võrreldes 6max dollari ja euro laude :)?

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #1220
            Re: Jenny on the block! :)

            Fishine igalpool

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #1221
              Re: Jenny on the block! :)

              Mul on üks küsimus ühe liigutuse kohta.

              Turnamendi üsna lõppfaas.
              Selles lauas on neli mängijat, teises lauas ka veel neli mängijat.
              Korralik võidufond on esimesele kolmele.

              Mängija on UTG.
              Blindid 200 ja 400

              Mängija UTG on 2425 nööpi.
              BTN on 1800
              SB ca 12000
              BB ca 2100


              Mängija leiab UTGst endale punased 66
              Ning lükkab all in.
              Kas selline käik oli õige?

              Edasine käik:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #1222
                Re: Jenny on the block! :)

                SB on 52/48 favoriit.

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #1223
                  Re: Jenny on the block! :)

                  Hand 0: 51.931% 51.60% 00.33% 883543 5673.50 { JdTd }
                  Hand 1: 48.069% 47.74% 00.33% 817414 5673.50 { 6d6h }

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #1224
                    Re: Jenny on the block! :)

                    Õige push ju ikkagist.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #1225
                      Re: Jenny on the block! :)

                      vaadates sinu M-i on see nobrainer push

                      Comment

                      • kalkaan
                        Jube Noob
                        • Oct 2008
                        • 187

                        #1226
                        Re: Jenny on the block! :)

                        Seal pole mitte midagi mõelda. Instapush.

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #1227
                          Re: Jenny on the block! :)

                          Aitäh kõigile vastuste eest! :)
                          Mul on hea meel, et te kõik nii abivalmid olete :P

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #1228
                            Re: Jenny on the block! :)

                            Sain Poker Mindseti lõpuks ometi läbi! :)
                            Aega võttis aga asja sai.
                            Olen oma mängimise ajal ikka väga väga palju asju valesti teinud. Loodan, et nüüd pärast pikemat pausi neid enam tagasi ei tule. Vähemalt püüan seda mindsetti endaga kaasa võtta mängides! :)

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #1229
                              Re: Jenny on the block! :)

                              Väga mahe raamat on Mindset! Tubli, et läbi said peaks isegi uuesti vaatama.

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #1230
                                Re: Jenny on the block! :)

                                Kuna seda Mindset'i pidevalt kiidetakse, siis peab ka selle oma listi lisama. Küsimus on ainult selles, et kas oodata eesti keelne versioon ära või hankida endale inglise keelne.

                                Comment

                                Working...