Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1141
    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

    allinn on väga sitt, call on väga hea. call ka iga mitte risti suht kindlalt, A vastu mõtleks veidi, kuna A high masti mängitakse muidu palju kuid kuna see 94/12 siis tal suht any2

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #1142
      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

      Nädalavahetus on kurjast!


      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #1143
        Re: [NL5€ 6max] TILTJenny

        TILT TILT TILT again!


        Comment

        • MissLiz
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 112

          #1144
          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

          Wow kuidas selline asi juhtus?

          Üks sess v?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #1145
            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

            Tundub, et mindseti paigast ära ja kohe kehvat mängu tegemas.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #1146
              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

              Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
              Wow kuidas selline asi juhtus?

              Üks sess v?
              Kaks sessi. Suht metsa läks :/

              Postitan täna käed ka, et endale meelde jätta, kuidas valesti mängisin!

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #1147
                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                Käsi 1:
                Vastane 62/40/1.9 140 kätt ning tal oli ulme luckbox ikka. Vahepeal oli tal lausa ca 600bb käes.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Käsi2:
                Vastane oli PTRi järgi väga miinuses fish. Kohe esimene käsi, mis tuli.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Käsi3:
                Vastane sama, kes esimeses käes 62/40/1.9 140 kätt ning tal oli ulme luckbox.
                Hittis oma kaks paari lõppu ära ja rahakott talle. Again.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Käsi4:
                Kerge tilt oli küljes. Vastane oli 33/13/3 ja 48 kätt. Talle meeldis täiega check raisida floppe(23%).
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Käsi5:
                Vastane laua suurim fish 86/34/6 ja 67 kätt. Väga agro tüüp. Steal SB oli 67%(iga käsi püüdis stealida).
                Uskusin, et minu 8 on parim, aga ei, just siis saab ta endale nutsi kätte.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Käsi6:
                Suur fish ptri järgi 65/13/2.3 ja 46 kätt.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Käsi7:
                Vastane oli tundmatu.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Käsi8:
                Vastane 41/13/0.9 ja 94 kätt. Neli masti maha, arvata on, et mu kolmik on biit.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Käsi9:
                Vastane oli 54/12/1 ja 23 kätt.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Käsi10:
                Vastased korralikud fishid ptri järgi. Mõlemal umbkaudu 60+/20+/1+.
                Aga ei,mulle ikka ei tule ära.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Täielikult null luckboxi mulle nende kahe sessiga!
                Ning lisaks veel siis ca 10-15 kätt, kus kaotasin vähem ca 1-2$ sellega, et flopil olen ees, aga turn ja river tulevad sellised kaardid, et ma lihtsalt olen sunnitud foldima.
                Jokerstars täielik :)

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #1148
                  Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                  Mängimise ajal ei tohi PTR kasutada!

                  Comment

                  • MissLiz
                    Jube Noob
                    • Jul 2009
                    • 112

                    #1149
                    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                    Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                    Mängimise ajal ei tohi PTR kasutada!
                    Mismõttes?

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #1150
                      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                      Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
                      Mismõttes?
                      sama küsimus

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #1151
                        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                        Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                        Mängimise ajal ei tohi PTR kasutada!
                        Võibolla on sul täitsa õigus. Iga kord kui olen seda kasutanud, on tulnud kaotav sess.
                        Eeldan oma vastasest täielikku idiootsust ja siis maksan oma käed neile täiega kinni, kui nad hitivad endale midagi head. Ehk siis ma ei vaata enam konkreetset kätt, vaid mõtlen, sa oled fish. Sinu jaoks on 27o nuts ja ma lükkan 9high flopil oma JJ all in ja villain näitab mulle 99 või KK/AA.

                        Comment

                        • pohhui
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 91

                          #1152
                          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                          Lõik Pokerstarsi kodulehelt:
                          "Also, there are some web-based results databases, and its fine to use these to look at your own results. However, you may not use such a tool while the PokerStars software is open. "

                          Karikakar pidas ilmselt seda silmas

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #1153
                            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                            Okei, ei tohi, aga kuidas nemad saavad selle kindlaks teha? Sinu PTR kasutaja ja see sinu starsi nimi seal ptr'is pole ju omavahel seoses. See umbes sama, et sa ei tohi Starsis mängimise ajal käia lugeda postimeest.
                            Last edited by KristjanRawk; 11.05.10, 13:12.

                            Comment

                            • MissLiz
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 112

                              #1154
                              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                              Ma tahaks siia hulk lisada, et igakord Jenny kui hakkad fishi vastu mängima, siis tuleta endale meelde, et ise ei tohi fishiks muutuda!

                              Ma olen ka püüdnud ennast sellest hoida, et fishi nähes ise loosemalt mängima hakkan. Toob alati pahanduse kaela

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #1155
                                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                                hmm, PTR on tavaliselt ainuke sait, mis ma grindi ajal lahti hoian :D

                                Comment

                                Working...