Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #1126
    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

    Aitäh:)
    Jätan meelde:P

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #1127
      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

      Võtan täna siis väikse shoti NL10sse.
      Stop loss-1buy in! :)

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #1128
        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

        Tõmba surnusse ära kõik!
        Palju roll on juba sellest kui uuesti alustasid NL5E.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #1129
          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
          Võtan täna siis väikse shoti NL10sse.
          Stop loss-1buy in! :)
          väga halb eesmärk, nii sa ei tee oma parimat mängu 100%. ma olen alati teinud nii, et enne ei lähe uute limiiti kui saan lubada minimaalselt 5 buy-in kaotuse enne kui alla lähen, sa võid sellest malli võtta ja miski 3 minimaalselt teha, kuid soovitaksin siiski 5 see säästab limiitide vahel laveerimise. kui jätad 5 siis saad mitu päeva mängida enne kui alla pead minema ja ülse soovitaks shotte @nv võtta

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #1130
            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

            Ma ei ütleks, et see väga halb eesmärk on.
            Tänane shott lõppes +2 buy iniga.
            Ning ma mängin enamasti alati tööpäevade lõpus ning katsun mitte mängida nädalavahetustel.
            Nädalavahetustel on hoopis teistsugune mängurütm, millest ma ei ole veel jõudnud läbi hammustada. :)

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #1131
              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

              peaasi et kasum tuleb

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #1132
                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                Ei õnnestu üldse need 210 FPP satikad 1/4 millile.
                Oskab keegi õelda, mida võiks veel FPPde eest proovida?

                Comment

                • kroko_till
                  Jube Noob
                  • Jan 2009
                  • 121

                  #1133
                  Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                  Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                  ma mängin enamasti alati tööpäevade lõpus ning katsun mitte mängida nädalavahetustel.
                  Oled raha peale vihane või? Mängu mõttes on muidugi hea biitida nitisemat mängu aga kui pisutki results-orientated olla, siis jõuluvanad pesitsevad laudades ikkagi@nv.

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #1134
                    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                    Võimalik, aga kui mängu biitida, siis ei tohiks olla probleemi ju neid jõuluvanasi leida?

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #1135
                      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                      eriti nv öödel on suhtelised loose lauad, kui aega on ja und mitte, siis soovitan proovida. Ma viimati möödunud reede öösel vastu laupäeva tegin mõned tunnid, 5BI tuli plussi niiet ei saanud ise arugi, et kuidas see nüüd juhtus.

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #1136
                        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                        Täiega hästi läheb ja siis hitivad kaks fishi ära ja peaaegu kogu kasum läinud.
                        Tilt.

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #1137
                          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                          Mida sellise käega teha?

                          Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 680703
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          UTG: $7.68
                          MP: $10.65
                          CO: $10.07
                          BTN: $10.12
                          Hero (SB): $10.00
                          BB: $15.35

                          Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with T T
                          UTG calls $0.10, 1 fold, CO calls $0.10, 1 fold, Hero raises to $0.50, 1 fold, UTG calls $0.40, CO calls $0.40

                          Flop: ($1.60) 5 6 5 (3 players)
                          Hero bets $1, UTG calls $1, CO folds

                          Turn: ($3.60) J (2 players)
                          Hero checks, UTG bets $2, Hero ???

                          Vastane on 94/12/3. Väga fishine.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #1138
                            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                            ma calliks ja calliks pmt any riverbeti.

                            Comment

                            • Ämmapets
                              Jube Noob
                              • Oct 2009
                              • 171

                              #1139
                              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                              Kui ennast tahta committida, siis kohe shoveks. Aga samas sellisel vennal seal kindlasti kas 5x või Jx, nii et mine sa võta kinni...

                              Comment

                              • Ahangama
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 615

                                #1140
                                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                                nomaitea, aga miks check? beti 2$?

                                Comment

                                Working...