Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #1111
    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

    Nii räigelt TILTIS juba :S:S
    Kolm korda on full house runner runner nelikuga ära kräkitud.
    Argh :S

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #1112
      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

      Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
      Austraaliasse?
      Pildi infos on ju vihje

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #1113
        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

        Sinna on plaanis suve lõpu poole trippima minna

        Comment

        • Ämmapets
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 171

          #1114
          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

          Hah, Hawaiiga tuleb kohe meelde see kaunis ja lõbus daam sealt Võsapetsi saatest

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #1115
            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

            TÄIELIK TILT!

            Esimest korda õnnestub saada royal flush ja vastane foldib riveris esimesena. Well done
            Siuksed luckboxid on fishidel täna, ARGH.
            Täielik tilt on peal :/



            Ükski flip ei tulnud ära.
            Neli korda kräkiti majad neliku poolt.
            Täiesti null tunne on hetkel.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #1116
              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

              see on mööduv
              vahi filme õhtul telekast, päris head täna.

              Comment

              • KraindOnMaind
                FPP Pro
                • Jun 2009
                • 228

                #1117
                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                aga runid ikka üle ev

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #1118
                  Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                  Vaatasin just Breaking Bad kolmanda hooaja viimase episoodi ära.
                  Vuuuh, tahaks juba järgmist näha :P

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #1119
                    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                    Paluks teie abi nende käte juures:
                    1Käsi:
                    Vastane 20/18/4 ja 60 kätt
                    Flopis callisin, et teha tsekk reis turnis aga kuna ta tsekkis, siis bettisin.
                    Kas te oleks teisiti mänginud?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    2käsi:
                    Vastane oli 80/75/12 ja seda 130 käe peale.
                    Paluks kriitikat, kerge tilt oli peal, kui nii tegin. Püüaks endale meelde jätta nii mitte kunagi enam teha.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    3Käsi:
                    Paneme vastase neliku peale ja foldime?
                    Vastane ise 29/16/2 ja 26 kätt.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    4käsi:
                    Oleksite sarnaselt käitunud?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • r3o
                      FPP Pro
                      • Apr 2009
                      • 260

                      #1120
                      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                      1: oleks floppi tõstnud
                      2: oleks kas pre tõstnud või flopi foldinud
                      3: tahaks teada palju ta cbetile foldib ja afq-si
                      4: suht ok

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #1121
                        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                        esimeses käes calliksin, sest 1.55 callib ta nagunii riveris ära, kui tal midagigi on (9, T, mõni muu pocket)

                        teises käes vb foldiks juba preflop. minraise 4-bet nagu karjuks "PALUN CALLI".

                        kolmandas käes ei teakski mida teha. tal võib see äss olla. samas sinu turni call võib vastasele tunduda ka flushdrawina ja nägi, et riverisse see kokku ei tulnud ja blufib. oleksin ise ka samasuguses situatsioonis nõutu. fold muidugi ei ole vast halb variant.

                        neljandas käes paneks flopis 0.45c. turnis paneks ehk 1.1. flopi check call ja turnis call tundub täiega nagu draw või mingi madal pocket. riveris flushdraw kokku ei tulnud ja Q9 on ka väga ebatõenäoline (va Qh, 9h) kui vaadata flopi calli. paneks blocking beti. 1-1,5 dollarit äkki?



                        ära tõepähe võta, minu mõttekäigud vaid. keegi targem võiks kolmanda käe suhtes sõna ka võtta.

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #1122
                          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                          Täna siis Scoopi esimesel turniiril kirjas! :)
                          22$ 6max :P

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #1123
                            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                            a nüüd oled avataril sina v?

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #1124
                              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                              Jõhkralt palju fishe on täna ikka, aga hitivad julmalt ära.
                              Kaotasin esialgu 4 buy ini neile, aga 3,5 tundi hiljem ja lõpetasin tagasi nullis :D
                              Leidsin, et parem on raisida 3xBB, kuna ma raisin üsna lightilt. :)

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #1125
                                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                                light ja 3bb käivad käsikäes kui jõuad kõrgemale siis mulle sobis eriti argodes laudades 2,5bb näiteks

                                Comment

                                Working...