Re: [NL5€ 6max] Jenny :)
Ja on tüüpe kes kaotavad enda varikontole või sõbrale nimelt, et enda ptr fishiks muuta, või kõrgema limiidi tegelased käivad NL2 kaotamas et bb/100 oleks nagu fishil jms:D Siis hea mängida regularide vastu:)
Ja on tüüpe kes kaotavad enda varikontole või sõbrale nimelt, et enda ptr fishiks muuta, või kõrgema limiidi tegelased käivad NL2 kaotamas et bb/100 oleks nagu fishil jms:D Siis hea mängida regularide vastu:)


Q
6
9
Comment