Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1066
    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    Imo hakkab see topic leitsi ja coca topicuid tänu ranka ja patricku keskmisest pisut vaimukamatele kommentaaridele yle trumpama.
    omaarust olen tõsine

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #1067
      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
      Usun, et see reede külastame sõbrannadega Candy Shoppi! :)
      Bad J on ju esinemas :P
      mikski pessimistlik olend?

      miks ta ei võiks Good G olla?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1068
        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Imo hakkab see topic leitsi ja coca topicuid tänu ranka ja patricku keskmisest pisut vaimukamatele kommentaaridele yle trumpama.
        Seda teemat olen ma alati lugenud. Coca oma suht mõttetu, seal ainult taandareng toimub aga siin ikka väikenegi areng. Algul oli jenny $5NL (rõhutan dollarimärki) ja nüüd €5NL (rõhutan euro märki). Euro on kõvem kui dolts ja seega pm. limiidist üles liikunud :)

        Tegelt niisama nokin :P

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #1069
          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Seda teemat olen ma alati lugenud. Coca oma suht mõttetu, seal ainult taandareng toimub aga siin ikka väikenegi areng. Algul oli jenny $5NL (rõhutan dollarimärki) ja nüüd €5NL (rõhutan euro märki). Euro on kõvem kui dolts ja seega pm. limiidist üles liikunud :)

          Tegelt niisama nokin :P
          Geenius

          Küll ma edasi jõuan, võiks rohkem aega pühendada pokkeri mängimisele, kui siin foorumis lugemisele :D

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #1070
            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

            näiteks praegu :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1071
              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

              Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
              Geenius

              Küll ma edasi jõuan, võiks rohkem aega pühendada pokkeri mängimisele, kui siin foorumis lugemisele :D
              Ma isiklikult võitlen viimasel ajal just teiste deemonitega. See tähendab, et kui mängida ei viitsi siis peaks just rohkem strateegianurkates ja teoorias tuhnima.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1072
                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                Heh, ma lasen ka nl5 6maxi, aga $ omades FT'is. Pärast suurt faili kuu alguses nl10 full ringis, kus swing tõi kaasa suure tilti ja bankrolli kõrvetuse.


                EDU.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #1073
                  Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                  Tule mulle!!!!!!!!!!

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #1074
                    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                    Sa lehvitad ja sinu lehvitus on jahe
                    ja jahe on ka sinu lahkumispilk
                    see nuga nüri on, see nuga kahe vahel
                    meid jätnud maha tundeelu riik

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #1075
                      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                      wuut, for real? mingi üks neiu on kohal ja kohe on terve foorum tema kallal... või mida te joonud olete?

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #1076
                        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                        Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                        wuut, for real? mingi üks neiu on kohal ja kohe on terve foorum tema kallal... või mida te joonud olete?
                        piima

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #1077
                          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                          ma suht uus siin, aga mis teema sellega on , et Jennifer on naxeri võlglane 600 $ ulatuses ?

                          kuskil oli see kirjas

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #1078
                            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                            Algselt postitas Char Vaata postitust
                            ma suht uus siin, aga mis teema sellega on , et Jennifer on naxeri võlglane 600 $ ulatuses ?

                            kuskil oli see kirjas
                            Sügavalt kahtlen .. linki maybe?

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #1079
                              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                              Sügavalt kahtlen .. linki maybe?
                              oeh minu paha..vaatasin uuesti..mitte Jennifer vaid Jessica :D no suht sama..
                              aga vabandused siis jenniferi ees, et ma siin alusetuid kuulujutte levitan

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1080
                                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                                Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                                wuut, for real? mingi üks neiu on kohal ja kohe on terve foorum tema kallal... või mida te joonud olete?
                                jenny on meie boxy.


                                Comment

                                Working...