Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #1051
    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

    Mida sellise käega teha?
    Kuna flush ja A tulid lauda, siis foldisin.
    Kas see käik oli õige?

    Vastane 17/5/0.4 riveri agg 1.0 ja 64 kätt.

    Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 653036
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: $4.30
    MP: $7.02
    CO: $8.22
    BTN: $1.53
    SB: $4.06
    Hero (BB): $5.36

    Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with Q Q
    1 fold, MP calls $0.05, 1 fold, BTN calls $0.05, 1 fold, Hero raises to $0.30, MP calls $0.25, BTN calls $0.25

    Flop: ($0.92) 2 9 7 (3 players)
    Hero bets $0.75, MP calls $0.75, BTN folds

    Turn: ($2.42) 4 (2 players)
    Hero bets $2.00, MP calls $2

    River: ($6.42) A (2 players)
    Hero checks, MP bets $3.25, Hero folds

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #1052
      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

      mida sa oleksid teinud kui Ac oleks tulnud?

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #1053
        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

        Ma oleksin arvatavasti callinud aga see ei oleks väga kerge olnud.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #1054
          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

          siis mõttemaailm vähemalt õige sul

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #1055
            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

            Aitäh!:)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1056
              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

              Aga mida sa teed kui käes on reede õhtu ja kõik ristiässad on ammu jube peole läinud?

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #1057
                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                Usun, et see reede külastame sõbrannadega Candy Shoppi! :)
                Bad J on ju esinemas :P

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1058
                  Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                  Kus kohas see urgas asub?

                  Comment

                  • hillu
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 260

                    #1059
                    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Kus kohas see urgas asub?
                    Kuule Ranka, nii küll ei saa.

                    Tõlgin Ranka lause - isver, see on ju mu lemmikkoht, käin seal väga tihti ning olen tähele pannud, et väga kenad tüdrukud on tavaliselt selle endale peokohaks valinud. Bad B on minu läbi aegade lemmikesineja ning see plaan oli mul juba ammu paika pandud, et seal rokkida! Võibolla oleks võimalik meil koos sinu ja sinu sõbrannadega üks väike naps ka teha?

                    Suht gei, aga mis teha.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1060
                      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                      Sorry aga ma kutsun absull kõike peokohti, isegi, mis mu lemmikud "urgasteks" :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1061
                        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                        Algselt postitas hillu Vaata postitust
                        Kuule Ranka, nii küll ei saa.

                        Tõlgin Ranka lause - isver, see on ju mu lemmikkoht, käin seal väga tihti ning olen tähele pannud, et väga kenad tüdrukud on tavaliselt selle endale peokohaks valinud. Bad B on minu läbi aegade lemmikesineja ning see plaan oli mul juba ammu paika pandud, et seal rokkida! Võibolla oleks võimalik meil koos sinu ja sinu sõbrannadega üks väike naps ka teha?

                        Suht gei, aga mis teha.
                        Olgu ma võin nii ka öelda aga kus see koht asub?

                        Comment

                        • bauss
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 737

                          #1062
                          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                          see candy shop mingi random peo nimi lihtsalt hollywoodis

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1063
                            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                            Ei ole kordagi hollykas käinud aga see koht lihtsalt ei meeldi mulle :S Parem veedaksin aega juba Tonicus kui Hollaris :)

                            Seega jenny, sul sitt maitse :D

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #1064
                              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                              ma käisin paar nädalat tagasi kollase kutsel hollikas, ei saa öelda et kehv koht oli. isegi hea, sest järgmine päev lendasime seltskonnaga uuesti sinna.

                              kahjuks ei saa lubada, et seekord tulen jenni, aga tänan kutsumast.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #1065
                                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                                Imo hakkab see topic leitsi ja coca topicuid tänu ranka ja patricku keskmisest pisut vaimukamatele kommentaaridele yle trumpama.

                                Comment

                                Working...