Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #541
    Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

    Algselt postitas seep
    Ranka see on halb mõte kui BR on väike... lööb suuremad swingid sisse, ning see on päris valus kui nt kaotad 2x ees olles oma AI kui sul on 40$ ainult kontol... Samas kui oleks 2$ mänginud, oleks kaotanud ainult 4$. Samas võidud annab ka tunda, kuid parem tasa ja targu kui palju ja sitasti. Jenni lase 12 table 2$ BIga, NL2s ei tohiks see mingi probleem nii mängida olla. Stay tight, and don't gamble! ;D
    Ühes lauas mängides mõtled ka rohkem.

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #542
      Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

      Minu arvates pole neid mõtlevaid mängijaid eriti palju NL2s, seega kõik on väga lihtsad otsused, ei maksa ennast marginaalsetesse situatsioonidesse toppida lihtsalt, kuna vastased on nii donkid, siis me lihtsalt valuebetime heade kaartidega ainult ja setmineme. Enamus ajast makstakse ikka meile kinni kõik.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #543
        Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

        Algselt postitas seep
        Minu arvates pole neid mõtlevaid mängijaid eriti palju NL2s, seega kõik on väga lihtsad otsused, ei maksa ennast marginaalsetesse situatsioonidesse toppida lihtsalt, kuna vastased on nii donkid, siis me lihtsalt valuebetime heade kaartidega ainult ja setmineme. Enamus ajast makstakse ikka meile kinni kõik.
        20BB-ga setmined? No thank you.

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #544
          Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

          ma pidasin silmas 100bb ja 250bb vahet... Kust sa selle 20BB lampi välja võlusid? ???

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #545
            Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

            Kui ma NL2s ca 20-24 lauaga mängisin, oli mu bb/100 ~30 ringis.
            Kui ma nüüd aga NL5s olen ca 12 lauaga, siis mu bb/100 on ~ 10 ringis.
            Ma ei suuda praegu välja mõelda, kas ma peaksin tagasi NL2te minema või jääma NL5?
            Kumb on kasumlikum

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #546
              Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

              pead kõrgemale liikuma, saad kaotused tagasi teha

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #547
                Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                pead kõrgemale liikuma, saad kaotused tagasi teha
                Oot, mis mõttes?
                Ma ei teeni "miinust" ju praegu.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #548
                  Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

                  My bad, lugesin valet lehekylge :D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #549
                    Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

                    Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                    Kui ma NL2s ca 20-24 lauaga mängisin, oli mu bb/100 ~30 ringis.
                    Kui ma nüüd aga NL5s olen ca 12 lauaga, siis mu bb/100 on ~ 10 ringis.
                    Ma ei suuda praegu välja mõelda, kas ma peaksin tagasi NL2te minema või jääma NL5?
                    Kumb on kasumlikum
                    Kui suure hunniku käte peale sellised winrated olid?

                    PS! Pealkirja muutmisega said hakkama? Kui ei sis ütle, mis pealkrija tahad ja teen ära.

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #550
                      Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

                      Esialgu 13000 kätt NL2s ja siis liikusin NL5te, kus tegin 5500 kätt.

                      Proovisin seda pealkirja muutmist aga minul klikkimisega ei muutu mitte midagi :/
                      Pealkirjaks soovin seda sama, mida sa näed, kui mu blogis oled. See vana pealkiri on ainult siis nähtav, kui olen üleüldises päevikute teemas.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #551
                        Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

                        No seda biitimist 30bb/100le ära nyyd nii 1:1 ka võta, käte arv ei ole just teab mis suur, aga muidu obv well done

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #552
                          Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

                          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                          Esialgu 13000 kätt NL2s ja siis liikusin NL5te, kus tegin 5500 kätt.

                          Proovisin seda pealkirja muutmist aga minul klikkimisega ei muutu mitte midagi :/
                          Pealkirjaks soovin seda sama, mida sa näed, kui mu blogis oled. See vana pealkiri on ainult siis nähtav, kui olen üleüldises päevikute teemas.
                          Muutsin pealkirja ära.

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #553
                            Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                            Aga kui arvestada neid winratesi, kumb limiit oleks sel juhul kasumlikum?

                            Aitäh Ranka! :)

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #554
                              Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                              30bb/100 nl2-s teeb 100 käe peale kasumiks $0.60
                              10bb/100 nl5-s teeb 100 käe peale kasumiks $0.50

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #555
                                Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                                Suured tänud sulle! :P

                                Comment

                                Working...