Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #511
    Re: Jenny on the swing of downswing!

    1. Kas sa märkad, et vastane on riveril donkbettinud täpselt niipalju kui Sul raha alles on? Ta tahab, et Sa calliksid ja teda ei hirmuta miski mis Sul käes on. Fold.
    2. Pead flopis ära otsustama kas Sa tahad seda kätt edasi mängida või mitte. Flopis reraise all-inn või fold. Nagu mängitud siis river call.
    3. Sellise tohmani vastu poleks ma antud flopil üldse cbettinud.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #512
      Re: Jenny on the swing of downswing!

      1. käsi - fold.
      2. käsi - NL2 ma kindlalt shipiks flopis rahad sisse.
      3. käsi - flop check/fold

      Mitmel laual muidu mängid?

      Kui mängid alla 10 või midagi taolist, siis ma soovitaksin kindlasti juurde võtta, sest muidu jäädki rolli kasvatama.

      Ise mängisin 2008 sügisel NL2 Pokerstarsis 24 laual ning roll kasvas mõnuga. Kuu pärast olin NL10 ja sealt juba edasi. Statid olid sel ajal 10/6/4 ja winrate 25bb/100le.

      Panen NL2 graafiku ka.

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #513
        Re: Jenny on the swing of downswing!

        Hetkel mängin 7-8 lauaga. Iga võiduga suurendan laudade arvu :D
        Kuid graafik on üsna ameerika mäed. Üles ja siis kiirelt alla ning siis uuesti üles jne :D
        Alustasin 10$ga, vahepeal oli 25$ ning nüüd on 16$. Tean, et esialgu üsna vähe aga püüan ennast sellega uuesti üles ehitada :)

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #514
          Re: Jenny on the swing of downswing!

          Sellise BRiga ma mängiks 1$ buyiniga NL2s, ja teeks ainult matemaatilisi otsuseid, selline väike stäkk eeldab, et sa ise ei bluffi ja lased teistel bluffida, kuigi sul pole mingit võimalust foldida, ... Imo väiksed stackid on vägagi effektiivsed NL2s. 1. käes oleks lihtne fold olnud, 2. käes lihtne ship, 3. käes fold. Neid donkisid kes vaatavad, hah, 1$stack, ja siis callivad sind iga pasaga maha, on rohkem kui küll! Ja sul endal on vähem peavalu, sest NL2 on matemaatiliselt korrektseid otsuseid nii lihtne teha. Edu!

          Comment

          • StripPoker
            Grinder
            • Sep 2009
            • 609

            #515
            Re: Jenny on the swing of downswing!

            Hold your horses... sa räägid juba nagu NL10 gaystacker 2$ pukis...!!!

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #516
              Re: Jenny on the swing of downswing!

              NL10 tase on võrreldes NL2ga hoopis miskit muud, NL2 nad callivad lamp AI raise ka mingi Axga maha, lootuses FH kokku tõmmata vms...

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #517
                Re: Jenny on the swing of downswing!

                Ma olen BuildUp ning ma nõustun ka seebiga. Ostaks ka sisse 1$ga ning mängiks 16 laual.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #518
                  Re: Jenny on the swing of downswing!

                  Täna seda katsetada ei saa, aga homme proovin kindlalt järgi! :)

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #519
                    Re: Jenny on the swing of downswing!

                    No ei või noh. Üle pika aja saan mängida ja täielik jamps käib :/
                    Kaardid jooksevad hästi aga Starsi river on vastastele toonud nii palju õnne, et paha hakkab.
                    Saan flopis nupud sisse ja siis tuleb river, ning nägemist rahale :S
                    Hetke seis -7$(ainult 16$ oli alustades) aga EV adjusted näitab +13$. No ei või lihtsalt :-\

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #520
                      Re: Jenny on the swing of downswing!

                      Tegin 210FPP eest siis satikat 1/4. Jõudsin finaallauda, keskmine stäkk.(M oli 8 )
                      Leian buttonilt 77. MP1 oli eelnevalt viimased 6 kätt all in lükanud ning kõik olid alati foldinud.
                      Callisin ja ta näitas KK ning tema kunnid pidasid vastu ja olingi 9nda out :/

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #521
                        Re: Jenny on the swing of downswing!

                        Tänane päev oli feil. Miinus neli buy in :-\

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #522
                          Re: Jenny on the swing of downswing!

                          Algselt postitas Jennifer
                          Tänane päev oli feil. Miinus neli buy in :-\
                          Su roll oligi ju umbes 4bi, ikka alles ka midagi või :)

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #523
                            Re: Jenny on the swing of downswing!

                            nii väikse rolliga on kindlasti päris raske mindsetti paigas hoida, iga tagasilöök on jube valus.

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #524
                              Re: Jenny on the swing of downswing!

                              Väga valusad ei ole. Mängin hetkel nii nagu soovitati, ehk siis 1$ ostan lauda sisse. Sel juhul on võimalik mängida ca 16-18 lauada korraga.


                              Käsi:
                              Oleks pidanud vist foldima?
                              Vastane 40/35/8 Üsna tugevalt mängis lauas.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                              Comment

                              • MrRiver
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 735

                                #525
                                Re: Jenny on the swing of downswing!

                                Ei foldi siin kuskile imo.

                                Comment

                                Working...