Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #571
    Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

    Palju su kogu BR on kui küsida võib?

    E: Minuarusrt sa ei liigu kuskile siiamaani ja peaksid midagi totaalselt muutma..?

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #572
      Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

      Alustasin 8$ mängimist ning hetkel on 104$

      Kuid ma tunnen, et ei liigu piisavalt kiirelt üles :/
      Kuskil on mul auk sees kindlalt..

      Comment

      • mkva
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1972

        #573
        Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
        Alustasin 8$ mängimist ning hetkel on 104$

        Kuid ma tunnen, et ei liigu piisavalt kiirelt üles :/
        Kuskil on mul auk sees kindlalt..
        Sa oled algusest peale ainult FR'i mänginud?
        Last edited by mkva; 15.02.10, 21:01.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #574
          Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

          Jah.

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #575
            Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

            Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
            Jah.
            A miks sa ei proovi midagi muud?
            6max
            SNG's (9man/6man/1table/multi table)
            HU

            Äkki hakkab midagi meeldima. Vb avastad midagi millest tunned end mugavamalt ja enesekindlamalt..

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #576
              Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

              Ainuke, mida proovinud ei ole, on 6max.
              SNGsi olen kunagi ammu proovinud, aga rahalauad on palju põnevamad.
              multi tablega oleks palju suuremaid bankrolli vaja, aga vahelduseks mängin neid ka :)
              HUSNG olen proovinud, kuid mulle need eriti ei istu.

              Ja samas, kui ma fr ei suuda korralikult võita, siis ma ei usu, et suudan seda ka 6maxis teha. Samas kunagi ei tea :)

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #577
                Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                Kas Ranka tabeli järgi on muidu võimalik 6maxis võita?
                Või tuleb seda kuidagi muuta?

                Comment

                • mkva
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1972

                  #578
                  Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                  Hah. See, et sa kunagi ammu neid midagi oled proovinud ei tähenda midagi. Kogemustepagas on ju suurenenud ja nüüd näed kõike juba teistmoodi.

                  Ma ei tea. Ma sinuasemel võtaks mingi max 4 lauda 6max'i ette. Hakkad profitif kohe tootma... mhmhm..

                  tegelt ma ei tea sittagi.

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #579
                    Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                    Lõpetan ära tänaseks.
                    Miinuseks jäi -10,20$.
                    Käsi:1056
                    Ainult allamäge jälle.
                    Proovin homme 6maxi ja kui kaotan seal 3buy ini. Siis pean tõsiselt mõtlema, kus ma teen selliseid vigu, mis mu raha ära kaotavad :/

                    Comment

                    • Toots_x
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2009
                      • 320

                      #580
                      Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                      Kuid ma tunnen, et ei liigu piisavalt kiirelt üles :/.
                      Võibolla peaksid rohkem pühendama ennast mängu õppimisele ja arendamisele, selle asemel, et tuimalt 12 või rohkem laudu mängida nagu robot. Pidevalt on kõlanud foorumis, et uued tulijad tahavad kohe haiget volüümi ja kasumit näidata, mis ei ole õige.

                      Võibolla võtta laudu veelgi vähemaks, süveneda mängu ning näidata hetkel vähem kasumit/vähem mängitud käsi kuid mis longrun'is ei saa kindlasti olla -EV.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #581
                        Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                        Jenny viska aga käsi palun.

                        Kuna su päevik on päris kuulus,siis saad kiirelt vastuseid ning saad teada,kus tegid vigu jne.
                        See ju aitab,sest kui tuleb teinekord taoline/sama olukord,siis tead kuidas käituda.

                        Aga miinus sessid on ju täiesti normaalne.Peaasi,et tilti ei satu:)

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #582
                          Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                          Tegin ühe 1000 käelise proovi 6maxis 5 lauaga.
                          Jäin ilma ühest buy inist.
                          Tundub, et ma mängin kõige paremini robotina :/

                          ööd.

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #583
                            Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                            Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                            Tegin ühe 1000 käelise proovi 6maxis 5 lauaga.
                            Jäin ilma ühest buy inist.
                            Tundub, et ma mängin kõige paremini robotina :/

                            ööd.
                            Nüüd jäid minu tõttu BI-st ilma.. my bad

                            Comment

                            • makz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 428

                              #584
                              Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                              A proovi siis nelja lauaga. Ma ei tea kuidas sul inglise keelega on, aga see ebook on a must 6maxi õppija jaoks: http://www.gamblingsystem.biz/books/2p2NL6max.pdf

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #585
                                Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                                Algselt postitas mkva Vaata postitust
                                Ma just avastan, kui naijss on 6max. Ma ei tea, igakell etem, kui mingi FR no offence
                                Imo oled sa nagu väike laps, kes igast uuest asjast ilgelt rõõmu tunneb.
                                Kuu aega tagasi oli HUSNG, siis HU cash ja nüüd 6max. Iga erinevat pokkerimängu iseloomustasid ka sõnad: "see on see, mida ma tahan" jne.

                                Sorry, et vales teemas, aga pidin selle välja ütlema.

                                Comment

                                Working...