Re: Jenny on the block
Kui oled NL5 beatinud ja roll on olemas, siis kiiresti NL10-sse. Limiidi vahetusel on oluline reegel, et kui eelmises limiidis su mäng toimis kenasti, siis toimib see ka uues limiidis. Ära esialgu muuda midagi ning jätka sama rada.
Kui oled NL5 beatinud ja roll on olemas, siis kiiresti NL10-sse. Limiidi vahetusel on oluline reegel, et kui eelmises limiidis su mäng toimis kenasti, siis toimib see ka uues limiidis. Ära esialgu muuda midagi ning jätka sama rada.
A
Q
J
Comment