Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #346
    Re: Jenny on the block

    Kui oled NL5 beatinud ja roll on olemas, siis kiiresti NL10-sse. Limiidi vahetusel on oluline reegel, et kui eelmises limiidis su mäng toimis kenasti, siis toimib see ka uues limiidis. Ära esialgu muuda midagi ning jätka sama rada.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #347
      Re: Jenny on the block

      Algselt postitas rrrr
      Kui oled NL5 beatinud ja roll on olemas, siis kiiresti NL10-sse. Limiidi vahetusel on oluline reegel, et kui eelmises limiidis su mäng toimis kenasti, siis toimib see ka uues limiidis. Ära esialgu muuda midagi ning jätka sama rada.
      Esimene normaalse jutuga vend siin.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #348
        Re: Jenny on the block

        Algselt postitas ranka
        Te mõlemad käige p***i! Mis kuradi keskkond? Vahet ei ole!
        ma olen väga veendunud, et FTP's on NL5-NL25 nitimad kui samad tasemed Starsis ja FTP NL50 on loosem kui Starsi NL50.. ja shortstackereid on ka hetkel FTP's rohkem kui Starsis. (loodan et varsti tuleb see FTP update, kus shortstackidele kott pähe tõmmatakse)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #349
          Re: Jenny on the block

          Algselt postitas Rage
          ma olen väga veendunud, et FTP's on NL5-NL25 nitimad kui samad tasemed Starsis ja FTP NL50 on loosem kui Starsi NL50.. ja shortstackereid on ka hetkel FTP's rohkem kui Starsis. (loodan et varsti tuleb see FTP update, kus shortstackidele kott pähe tõmmatakse)
          Tõendeid????!!!!!!!!!!!??? Ja see ei ole üleüldse küsimus, mis limiit on nitim või mitte. Küsimus on see, et mis peaks kasutaja oma mängus muutma, kui liigub üles. Vastus on - MITTE MIDAGI!

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #350
            Re: Jenny on the block

            Algselt postitas Rage
            ma olen väga veendunud, et FTP's on NL5-NL25 nitimad kui samad tasemed Starsis ja FTP NL50 on loosem kui Starsi NL50.. ja shortstackereid on ka hetkel FTP's rohkem kui Starsis. (loodan et varsti tuleb see FTP update, kus shortstackidele kott pähe tõmmatakse)
            FTP NL50 on minu subjektiivsel hinnangul tõesti kergem kui Starsi oma. FTP NL25 tundus samasugune nagu Starsis, aga mängisin FTP NL25s ainult 8k kätt.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #351
              Re: Jenny on the block

              NL10s on ikka julmalt nitte :-\

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #352
                Re: Jenny on the block

                Peksa neid mitte kaitsvaid blinde siis! ;D

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #353
                  Re: Jenny on the block

                  Omal ajal oli Starsi NL5 palju nitisem kui NL10 :)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #354
                    Re: Jenny on the block

                    Tegin siis ca 500 kätt, ei midagi erilist.
                    Alguses suutsin mängida 1 buy ini maha aga lõpuks suutsin tagasi jõuda. Ehk siis +1 buy in täna :D
                    Esmamulje on selline, et nitte on rohkem ning inimesed on palju agromad ja bluffialdimad. Kuid seda tulebki ära kasutada :P

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #355
                      Re: Jenny on the block

                      Starsis pole üldse nitte NL10 6maxis vähemalt Nii head fishid on, et ma nutan iga kord kui lauast lahkun...

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #356
                        Re: Jenny on the block

                        Mida sellise käega teha?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #357
                          Re: Jenny on the block

                          fold, vastas set.

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #358
                            Re: Jenny on the block

                            Algselt postitas seep
                            vastas set.
                            wat

                            Comment

                            • r3o
                              FPP Pro
                              • Apr 2009
                              • 260

                              #359
                              Re: Jenny on the block

                              buttoni statid oleks abiks.
                              Aga üldiselt oled sellises olukorras kas palju taga või veidi ees. Fold tundub parim

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #360
                                Re: Jenny on the block

                                Kuna NL10 on nitring, siis ma eeldan, et vastas suht nit, drawga kipuvad olema microdes inimesed passiivsed. Callimine prf näitab niti juures üldiselt, et tal on 22+, QQ+ oleks 3betinud prf arvatavasti. T9 vaevalt ta callis pfr. Ehk ta ranges on 88 ja JJ võibolla ka AK. Ma ei leia, et see oleks koht kus peaks bluffima. Although, kui ta näeb, et su fold% raisele on miskine 80%, siis see polegi nii halb mõte, aga vaevalt see nii on.

                                Comment

                                Working...