Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #676
    Re: Noname @ NL25

    mul hetkel suht sama jooks ja olen ka enne sellist jooksu kogenud. siin pole mitte miskit muud, kui lihtsalt läbi grindida see pask. ma võtan lihtsalt vähe nitimaks, seni kuni pask jooks kestab. pea püsti!

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #677
      Re: Noname @ NL25

      jess.Power Hit Radio funkab jälle.

      Nüüd pelama...

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #678
        Re: Noname @ NL25

        Nii ja nüüd tõmban NL25 nahhui.

        VIIMASE SESSI KÄED:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Nii kergelt tõmmatakse runner runnereid kokku

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        No ja nüüd olen ma veelrohkem närvis.
        14k käsi ja seis -200$
        JUHUUU!

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #679
          Re: Noname @ NL25

          Like a Fish!

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #680
            Re: Noname @ NL25

            võta laudu vähemaks, mõtle käsi läbi, mängi tightimalt...saad asja korda ehk

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #681
              Re: Noname @ NL25

              No ma ikkagi ei suuda NL5 minna

              NL25 BR on hetkel üle 40BI ,seega mingi aeg veel pusin siin limiidis.


              Nii.
              Paar kätt siis ka:

              Nii.Endale ei meeldi 3beti callimine OOP pres!
              Tol hetkel mõtlesin,et callin ja A/K high flopil nupud.
              ok?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Sihuke nutsi slowtamine käib:

              I just lold

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #682
                Re: Noname @ NL25

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                võta laudu vähemaks, mõtle käsi läbi, mängi tightimalt...saad asja korda ehk
                Lisaks veel, et ära põleta tiltis peaga mängides raha. Keskendu sellele, et iga otsus tuleb puhtalt lehelt mitte ei ole mõjutatud sellest, palju sa see sess või see nädal raha kaotanud oled ja et minut tagasi sulle suckout tehti.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #683
                  Re: Noname @ NL25

                  Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                  Lisaks veel, et ära põleta tiltis peaga mängides raha. Keskendu sellele, et iga otsus tuleb puhtalt lehelt mitte ei ole mõjutatud sellest, palju sa see sess või see nädal raha kaotanud oled ja et minut tagasi sulle suckout tehti.
                  Vist vaatasid mu saadetud videot :P

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #684
                    Re: Noname @ NL25

                    Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                    Lisaks veel, et ära põleta tiltis peaga mängides raha. Keskendu sellele, et iga otsus tuleb puhtalt lehelt mitte ei ole mõjutatud sellest, palju sa see sess või see nädal raha kaotanud oled ja et minut tagasi sulle suckout tehti.
                    Hey.hey.

                    Ma ei ole ju tiltis...

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #685
                      Re: Noname @ NL25

                      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                      võta laudu vähemaks, mõtle käsi läbi, mängi tightimalt...saad asja korda ehk
                      Ei aita ju see,et mängin laudu vähem.
                      Fakt on ikkagi see,et tõmmatakse ära ja ma maksan

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #686
                        Re: Noname @ NL25

                        Paar päeva pausi teeb imet..eriti kui sa selle ajajooksul oled maani täis (Y)

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #687
                          Re: Noname @ NL25

                          Kaua võib:



                          Ka graafikult on näha,et ei ole olnud absoluutselt tõuse.Ehk ei ole saanud pm midagi.
                          Iga sess lõppeb miinusega,mis on tingitud paarist Bad Beadist,aga Kasumid sessides jäävad 0.lähedale

                          Tegin täna siis uue sessi


                          -66$.

                          why so?
                          :

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Irw.
                          ja maksimum,mis ma sessist sain,oli paar 6$ poti võitu.


                          Kaua ma lasen niimodi?Nagu ausalt.
                          Kas tõesti pean raha starsi juurde hakkama kandma,et äkki ükskord see sitt saab läbi?
                          Andke abi palun

                          E:
                          16k käe kohta on:
                          AA 2.5BI+
                          KK 2.5BI+
                          QQ 3BI+
                          FLUSH 114x ja on miinus 1BI
                          Two Pair 1200x ja on - 4BI
                          Naeruväärne.Stars võiks jokkereid andma hakkata,sest ilma ei saa enam.

                          E:Tean,et siin a.la halamine/ulgumine ei aita midagi,aga see on koht,kus ma saan ennast natukenegi välja elada.
                          Sellegipoolest ootan näpunäiteid/nõuandeid,mida edasi teha.
                          Ma ei saagi ju niimodi mängima jääda.Ükskord saavad rahad otsa

                          E:Kas keegi on 30k või isegi 40k käelisi BE/Swingi tundnud?
                          Kuidas käitusite siis?
                          Last edited by noname; 08.04.10, 20:58.

                          Comment

                          • Ämmapets
                            Jube Noob
                            • Oct 2009
                            • 171

                            #688
                            Re: Noname @ NL25

                            Mul oli jaanuar kuni märts üks suur ameerikamägi. NL10 graafik lasi kiikudes ikka allapoole. Aitas see, et läksin madalamasse limiiti ja tegin seal kaotatu tasa, isegi kui seal biite sain, ei ajanud nii närvi. Ja kokkuvõttes aitas see rahalist hävingut vältida, enesekindlusele mõjus ka hästi - tegin ju samat mängu, mis kõrgemal. Kokku võis tulla küll umbes 40k kätt downswingi. Mängin nüüd veidi tightimalt ka ja siiani on aprill olnud päris hea.

                            See su viimati postitatud kätest esimene, kas ikka kuidagi ei leia pf KK foldi nuppu? Niimoodi üksteist üle tõstes, mida sa lootsid vastasel näha veel peale AA? Ma ise olen vaadanud, et vähem gämblemist, vähem variatsiooni.

                            Comment

                            • tonis
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 334

                              #689
                              Re: Noname @ NL25

                              Algselt postitas noname Vaata postitust

                              E:Kas keegi on 30k või isegi 40k käelisi BE/Swingi tundnud?
                              Kuidas käitusite siis?
                              mul aitas nädalane paus

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #690
                                Re: Noname @ NL25

                                Algselt postitas noname Vaata postitust
                                E:Kas keegi on 30k või isegi 40k käelisi BE/Swingi tundnud? Kuidas käitusite siis?
                                Läksin limiidis üles (sest RB tootis rolli piisavalt suureks)...

                                Comment

                                Working...