Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #661
    Re: Noname @ NL25

    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    NL-25 ja all pool on ainult fast 50bb lauad.
    OK teen homme siis ühe fast laudade päeva.
    Hea,et ütlesid!tnx duude

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #662
      Re: Noname @ NL25

      TÄIESTI ******

      Kuidas on see võimalik et ma saan 10.mti jooksul 4x järjest riverist 4outsi käest suhu.
      TRA noh.
      ***** ausalt.10k käsi BE ja nüüd 1k käsi SWINGI.
      Kaua võib.
      Irw Selles limiidis Khigh flush on Nothing.
      Flush on mõnusalt miinuses.

      TILT.

      No lihtsalt see on nii ebareaalne.
      Igakord kui saan seti,tuleb runner runner mast maha.No türi.
      Last edited by noname; 07.04.10, 15:18.

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #663
        Re: Noname @ NL25

        Pot on Turnil nii suur.Kas HERO foldib siin või showeb?
        Showeda ma siin ei suutnud,call oli ka halb...
        Eesmärk oli callida turn ja kui ei tule RIVERIL masti kaarti,siis callin.
        Tõesti hakka või flopil lihtsalt räigeid bette tegema.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #664
          Re: Noname @ NL25

          preflop reraise 4x vastase raise mitte 3x, flopis reraise 4x mitte 3x seda enam et tõmbed lauas.. river easy fold.. turni ma ei tea.. kuna bet nii väike..siis vist calliks ka ja loodaks odavale showdownile..

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #665
            Re: Noname @ NL25

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            preflop reraise 4x vastase raise mitte 3x, flopis reraise 4x mitte 3x seda enam et tõmbed lauas.. river easy fold.. turni ma ei tea.. kuna bet nii väike..siis vist calliks ka ja loodaks odavale showdownile..
            nonii.
            ma siiamaani olen 3beti teinud 3x.
            Always.
            Peaks tõesti seda elukest neile kallimaks hakkama tegema.kuradi lohhi kari.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #666
              Re: Noname @ NL25

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              E:Kas HU olles peaks hakkama kuni 80% bette tegema?
              Lihtsalt nii pohhuilt callitakse maha 66% tõsteid.

              Comment

              • Hullapple
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 364

                #667
                Re: Noname @ NL25

                Algselt postitas noname Vaata postitust
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                E:Kas HU olles peaks hakkama kuni 80% bette tegema?
                Lihtsalt nii pohhuilt callitakse maha 66% tõsteid.
                Muidugi võib teha, donkide vastu tulebki nii teha. Kui oled kindel et oled ees ja usud et donk callib ka sinu 80% bette siis anna aga tuld. rohkem raha tuleb ju.

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #668
                  Re: Noname @ NL25

                  Ei ole mingit easy foldi siin :D call ikka või teine variant muidugi oleksid pidanud ise donkama 5 taala ja AI peale võib juba foldida

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #669
                    Re: Noname @ NL25

                    Algselt postitas noname Vaata postitust
                    Pot on Turnil nii suur.Kas HERO foldib siin või showeb?
                    Showeda ma siin ei suutnud,call oli ka halb...
                    Eesmärk oli callida turn ja kui ei tule RIVERIL masti kaarti,siis callin.
                    Tõesti hakka või flopil lihtsalt räigeid bette tegema.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    straight flushi sai see vend vist

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #670
                      Re: Noname @ NL25

                      IRWWWW.

                      Ok mõned käed on sellised,kus ma juba lihtsalt ei suutnud uskuda,et on nuts ja oleks võinud tõesti foldida.
                      AGA NO IRW.

                      Aprilli kuu:
                      Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.



                      Tänased käed.
                      TÜRA SEE EI OLE NORMAALNE ENAM VOL1

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Pm 12k käsi ja no mingeid võitvad sessid puuduvad.
                      See ju tegelikult reaalselt pole võimalik,et lihtsalt 12k kätt ma ei saa pm mitte sittagi.
                      Jääb küll selline mulje,et PokerStars vihkab mind.

                      Ma olen tõesti NIII NÄRVIS.
                      Ja ma pole ammu TILTIS olnud ja nüüd lihtsalt pean ennast kuskil välja elama.
                      Tra ma ostan omale varsti poksikoti nahhui.
                      BINGO lotoga on võidu % ka vist juba suurem kui mul laudades...
                      Last edited by noname; 07.04.10, 20:24.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #671
                        Re: Noname @ NL25

                        Mis nime all starsis mängid?

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #672
                          Re: Noname @ NL25

                          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                          Mis nime all starsis mängid?
                          Graafikul nimi olemas muidu.
                          Aga TimoKaes.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #673
                            Re: Noname @ NL25

                            2 ja 3 käsi korduvad.

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #674
                              Re: Noname @ NL25

                              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                              2 ja 3 käsi korduvad.
                              my bad,kustutasin ära.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #675
                                Re: Noname @ NL25

                                Sa oled bingoga võitnud ! Mis kõigil viga on :D:D . Ma olen mingi 10 aastat ostnud ja ei ole MITTE kunagi võitnud sentigi :D, Seega asi võiks hullem olla :P

                                Comment

                                Working...