Re: Noname @ NL25
mul hetkel suht sama jooks ja olen ka enne sellist jooksu kogenud. siin pole mitte miskit muud, kui lihtsalt läbi grindida see pask. ma võtan lihtsalt vähe nitimaks, seni kuni pask jooks kestab. pea püsti!
mul hetkel suht sama jooks ja olen ka enne sellist jooksu kogenud. siin pole mitte miskit muud, kui lihtsalt läbi grindida see pask. ma võtan lihtsalt vähe nitimaks, seni kuni pask jooks kestab. pea püsti!
A 
7
K 



Comment