Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #826
    Re: Noname @ Starsis EV joonega võidu jooksmas.

    Algselt postitas noname Vaata postitust
    Juhuu..

    115 000 kätt NL25 ja 20BI alla EV...
    Tra tõmba nahhui Pokkerstars.
    Sitaauguni nendes 2 ja 3me oudistest.värdjas nahhui....
    HATE ei aita, aga kimi räikkose näo grimassid küll.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #827
      Re: Noname @ Starsis EV joonega võidu jooksmas.

      Vastane tundmatu,easy fold?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by noname; 24.05.10, 18:15.

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #828
        Re: Noname @ Starsis EV joonega võidu jooksmas.

        Vastane tundmatu.
        Mis teeb Hero turnil?
        Check/fold tundub kõige mõistlikum.Antud hetkel selline Overbet tähendab pigem õhku/tõmmet.
        Kui villian teeb normaalse beti,siis foldiks. prolly.
        correct or not?:)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by noname; 24.05.10, 18:14.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #829
          Re: noname Full Tildis.NL25..

          ma pigem bet/foldiks turni
          as played ma foldiks

          kuda muidu fulltilt tundub?

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #830
            Re: noname Full Tildis.NL25..

            Kui tihti me teeme cbeti sellisel flopil TUNDMATU vastu?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #831
              Re: noname Full Tildis.NL25..

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              ma pigem bet/foldiks turni
              as played ma foldiks

              kuda muidu fulltilt tundub?
              Foldiksid?
              Aga millega ta nii teeb?
              Selles mõttes,et kui ta teeks normaalse beti,siis oleks easy fold.
              Aga kui tihti siin õhku või tõmbeid näeme?

              Muidu on FT parem.
              Regularid tunduvad kehvemad
              Nt A9s bet/call Preflop solid statsidega regularide poolt

              Aga sellegipoolest vaja enda mängu obv tunduvalt arendada

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #832
                Re: noname Full Tildis.NL25..

                Ootaks väikest tagasisidet antud käte kohta palun.
                Ja väike põhjendus oleks hea...

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #833
                  Re: noname Full Tildis.NL25..

                  Soovitan panna need käed strateegifoorumisse. Saad rohkem tagasisidet.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #834
                    Re: noname Full Tildis.NL25..

                    Vastane 16/11 36.kätt
                    Easy call?Kas ta võib callida siin 77/44 pres?


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • s1990n
                      Jube Noob
                      • Mar 2009
                      • 107

                      #835
                      Re: noname Full Tildis.NL25..

                      Ma ise calliks, sest sellised enamus ajast callivad siin pre flop AK-ga.

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #836
                        Re: noname Full Tildis.NL25..

                        Ma calliks, on ainult 3 kätt, millest kõvasti maas oled. Check-raise on päris tugev märk, aga tal võib vabalt mingi KQ ka olla. Väike sample on see 16/11. Ma ägiseks ja calliks!

                        Comment

                        • measke
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 58

                          #837
                          Re: noname Full Tildis.NL25..

                          equity win tie pots won pots tied
                          Hand 0: 51.764% 51.76% 00.00% 6662 0.00 { AcAs }
                          Hand 1: 48.236% 48.24% 00.00% 6208 0.00 { 77, 44, AKs, 6c5c, AKo }

                          call

                          Comment

                          • measke
                            Julm Donk
                            • Jul 2009
                            • 58

                            #838
                            Re: noname Full Tildis.NL25..

                            56s oleks vist liiga loose call pre, ilma selleta on su equity isegi 52% niiet snapcall

                            + vastane mõnikord foldib 44, 77 pre, kuna kompetentse vastase vastu oleks nendega callimine -EV, niisiis vastase ranges omab AK suuremat kaalu.

                            +sul on backdoor flushdraw :D
                            Last edited by measke; 27.05.10, 03:24.

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #839
                              Re: noname Full Tildis.NL25..

                              Algselt postitas measke Vaata postitust
                              56s oleks vist liiga loose call pre, ilma selleta on su equity isegi 52% niiet snapcall

                              + vastane mõnikord foldib 44, 77 pre, kuna kompetentse vastase vastu oleks nendega callimine -EV, niisiis vastase ranges omab AK suuremat kaalu.

                              +sul on backdoor flushdraw :D
                              56s välistasin insta.

                              Ja terve see teine jutt oli nagu mu peast võetud.Mul oli sama mõtlemine.

                              TY.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #840
                                Re: noname Full Tildis.NL25..

                                tavaline situatsioon 3bet potis ja easy call. Kui sai seti siis sai, aga enamasti näeme seal ikka AK-d- vahel enda üllatuseks isegi QQ

                                Comment

                                Working...