Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #1

    Noname (NL50/NL100)

    Tervist.

    Olen 23.aastane ja alustasin (raha peale)pokkeri mängimisega umbes kuu aega tagasi.

    Eelnevalt olen sõpradega mänginud sentide peale ja Triobetis olen ka free rollidel osalenud!

    Alustades panin 14$ PokkerStarsi kontole,mille olen kasvatanud hetkel veel 185$.
    Mängin NL2 ja tavaliselt 24.lauda korraga ca 2.tundi järjest!

    Enam eriti üle 180 ei saa.Mitu päeva juba siin piirimaal.

    Kavatsen ka käsi siia panna ja loodan,et tuleb ka kommentaare palju:)

    Kasutan Ranka tabelit(mis on enam vähem peas) kuid mitte 100%.
    Samuti on olemas PokerTracker.
    Last edited by noname; 28.12.12, 01:57.
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2
    Re: Alguse asi.

    Summa polnud küll suur,aga ma vihkan Riverit:)

    Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 363111
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: $0.85
    UTG: $1.69
    UTG+1: $0.56
    UTG+2: $1.95
    MP1: $0.94
    MP2: $5.58
    Hero (CO): $2.94
    BTN: $6.71
    SB: $2.00

    Pre Flop: ($0.03) Hero is CO with K K
    UTG calls $0.02, UTG+1 calls $0.02, 3 folds, Hero raises to $0.14, BTN calls $0.14, 2 folds, UTG calls $0.12, 1 fold

    Flop: ($0.47) 6 2 8 (3 players)
    UTG bets $0.25, Hero raises to $0.76, BTN folds, UTG calls $0.51

    Turn: ($1.99) 6 (2 players)
    UTG bets $0.79 all in, Hero calls $0.79

    River: ($3.57) A (2 players - 1 is all in)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ja täpselt samal ajal ka teine käsi:)

    Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 363155
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG+2: $3.62
    MP1: $8.28
    MP2: $3.77
    Hero (CO): $2.92
    BTN: $3.06
    SB: $1.58
    BB: $7.99
    UTG: $2.87
    UTG+1: $1.38

    Pre Flop: ($0.03) Hero is CO with Q Q
    UTG calls $0.02, 2 folds, MP1 calls $0.02, 1 fold, Hero raises to $0.14, BTN calls $0.14, 2 folds, UTG calls $0.12, 1 fold

    Flop: ($0.47) K 8 J (3 players)
    UTG checks, Hero bets $0.12, BTN calls $0.12, UTG calls $0.12

    Turn: ($0.83) 8 (3 players)
    UTG checks, Hero bets $0.12, BTN calls $0.12, UTG calls $0.12

    River: ($1.19) T (3 players)
    UTG bets $0.18, Hero calls $0.18, BTN folds

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: Alguse asi.

      Edu päeviku pidamises,

      Pane oma PT3 statid ka siia, siis ehk rahvas oskab mindagi mängu kohta veel öelda

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #4
        Re: Alguse asi.

        betsized paika.. eriti hull on teise käe puhul..

        Comment

        • StripPoker
          Grinder
          • Sep 2009
          • 609

          #5
          Re: Alguse asi.

          Preflopis beti 4BB + 1BB lisaks iga limperi eest. Edasi olen bettinud u 2/3 potist või kui põhjust on siis AI ära teinud.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #6
            Re: Alguse asi.

            Algselt postitas StripPoker
            Preflopis beti 4BB + 1BB lisaks iga limperi eest. Edasi olen bettinud u 2/3 potist või kui põhjust on siis AI ära teinud.
            Flop: ($0.47) K Poti 8 Ärtu J Risti (3 players)
            UTG checks, Hero bets $0.12, BTN calls $0.12, UTG calls $0.12

            Turn: ($0.83) 8 Poti (3 players)
            UTG checks, Hero bets $0.12, BTN calls $0.12, UTG calls $0.12

            River: ($1.19) T Risti (3 players)
            UTG bets $0.18, Hero calls $0.18, BTN folds

            Comment

            • AshrakWhite
              Grinder
              • Oct 2008
              • 666

              #7
              Re: Alguse asi.

              mis teise käega teed kui flopis tõmmatakse Raise peale 50'ni :)

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #8
                Re: Alguse asi.

                Algselt postitas Rage
                betsized paika.. eriti hull on teise käe puhul..
                mhm.
                Üldiselt ongi,kuna ma ise peas teen selle arvutamise ära(pole programmi) siis teinekord 24.lauas kiiruga võib väiksed apsud sisse tulla.
                Antud juhul teises lauas ma ei tahtnud 2/3 bettidda,kui flop oldi nähtud.
                Liiga palju callijaid tuli Preflopis.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #9
                  Re: Alguse asi.

                  Algselt postitas AshrakWhite
                  mis teise käega teed kui flopis tõmmatakse Raise peale 50'ni :)
                  Oleneb mängijast:)

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #10
                    Re: Alguse asi.

                    Algselt postitas StripPoker
                    Preflopis beti 4BB + 1BB lisaks iga limperi eest. Edasi olen bettinud u 2/3 potist või kui põhjust on siis AI ära teinud.
                    Täpselt nii teengi.
                    Teinekord aga 0.08$(4xBB) tulevad nii paljud kaasa,et paha hakkab.

                    Aga üldiselt on see täitsa korras.Ainuke koht kus mul ära krutib,on turn ja eriti river.Seal läheb teinekord 80% suurused tõsted:)

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #11
                      Re: Alguse asi.

                      Algselt postitas TIGRANO
                      Edu päeviku pidamises,

                      Pane oma PT3 statid ka siia, siis ehk rahvas oskab mindagi mängu kohta veel öelda

                      Tänud.
                      Teen seda,aga hoiatan,et statsitka on väga väga kehv.Paraneb muidugi,aga eelnevalt sain liiga palju käsi mängitud ja PFR oli olematu!
                      Hiljem panen siia mõne pildi!:)

                      Comment

                      • StripPoker
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 609

                        #12
                        Re: Alguse asi.

                        Algselt postitas noname
                        Antud juhul teises lauas ma ei tahtnud 2/3 bettidda,kui flop oldi nähtud.
                        Küsimus on selles, et kas bettida või mitte - aga kui bettida siis olenemata flopist alati samapalju ja ei tohi % muuta. Kui betid vastavalt flopi meeldimisele siis õpitakse sind üsna pea tundma, et sind hästi kaartidele panna.

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #13
                          Re: Alguse asi.

                          Väga haige vend.Mõtles,et ma bluffin?Või miks nagu Al minna,kui mitte midagi pole ja kicker J?

                          See oli suht ammu ning ärge tõsteid vaadake:)
                          Eelnevalt seal lauas kõik foldisid iga mu käe peale põhimõtteliselt,seega otsustasin callida paar kätt kolmikuga.Aga lõpuks toitis ja joppas,et flush maha ei tulnud:)

                          Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 364032
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          UTG+1: $5.68
                          MP1: $0.88
                          Hero (MP2): $5.04
                          CO: $2.00
                          BTN: $0.98
                          SB: $2.84
                          BB: $5.00
                          UTG: $4.73

                          Pre Flop: ($0.03) Hero is MP2 with 9 9
                          1 fold, UTG+1 raises to $0.04, 1 fold, Hero calls $0.04, 2 folds, SB calls $0.03, BB calls $0.02

                          Flop: ($0.16) 9 2 4 (4 players)
                          SB checks, BB checks, UTG+1 checks, Hero checks

                          Turn: ($0.16) A (4 players)
                          SB checks, BB bets $0.12, UTG+1 calls $0.12, Hero calls $0.12, SB folds

                          River: ($0.52) 7 (3 players)
                          BB bets $0.24, UTG+1 calls $0.24, Hero raises to $4.88 all in, BB folds, UTG+1 calls $4.64

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #14
                            Re: Alguse asi.

                            Algselt postitas StripPoker
                            Küsimus on selles, et kas bettida või mitte - aga kui bettida siis olenemata flopist alati samapalju ja ei tohi % muuta. Kui betid vastavalt flopi meeldimisele siis õpitakse sind üsna pea tundma, et sind hästi kaartidele panna.
                            Jah.Eks see väike viga ole.Ja kui olekski ilusti 2/3 bettinud,oleksid enne riverit kõik foldinud kah vast.
                            Üldiselt toimib see ikka nii,nagu peab:)(väga harva teen nii nagu hetkel)

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #15
                              Re: Alguse asi.

                              see ei ole viga kui preflopis rohkem betida.. kui ma NL4's alustasin.. siis ma lasin ka 6BB+limperid.. toitis hästi.. vähem niisama callereid.. ja mida veel soovitan teha.. alguses mängi käsi ettevaatlikumalt ja ära kohe lammutama mine.. NL4s kui sa oled paar poti võitnud ja stack on juba suurem.. siis nad hakkavad su cbetisid ka austama rohkem.. jah seda isegi NL2's

                              Comment

                              Working...