Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal
Võtsin talt bloki maha. Kõige hullem selle juures ongi see, et kui näiteks ta hakkab sul vaidlema, siis tema sõna paljude jaoks maksab ja see tekitab veel rohkem droonieitajaid juurde. Lihtsam oli vana ära blokkida, sest levitas minu hinnangul valeinformatsiooni / teadmisi ja see ei ole hea.
Võtsin talt bloki maha. Kõige hullem selle juures ongi see, et kui näiteks ta hakkab sul vaidlema, siis tema sõna paljude jaoks maksab ja see tekitab veel rohkem droonieitajaid juurde. Lihtsam oli vana ära blokkida, sest levitas minu hinnangul valeinformatsiooni / teadmisi ja see ei ole hea.





























Comment