[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7411
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Võtsin talt bloki maha. Kõige hullem selle juures ongi see, et kui näiteks ta hakkab sul vaidlema, siis tema sõna paljude jaoks maksab ja see tekitab veel rohkem droonieitajaid juurde. Lihtsam oli vana ära blokkida, sest levitas minu hinnangul valeinformatsiooni / teadmisi ja see ei ole hea.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #7412
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Eile avastasin Olysse logides, et mul oli 160 cashgame doltsi. Hakkasin lahti mängima ja siis nägin WSOPC sitakaid - üks online ja teine livesse. Mõtlesin, et proovin. Sain mõlemalt edasi järgmisele paugule. Neti oma on eriti hea - seal on 15 x €350 GTD.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7413
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Kell 20.00 TPS. Optibetis kirjutada otsingusse "TPS", parool mokusai. Lisainf: https://www.pokkeriprod.com/pokkeris...ds-poker-show/

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7414
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          Kuna avastasin, et mu OlyBeti kontol üle 150 cashidoltsi, kuskilt ilmunud, siis olude sunnul mängisin see kuu ka natuke bokkereid. Plussis kuu!

          70 doltsi nagu maast leitud ja tuleb kiirelt laiaks lüüa, sest kui enam kontol seda raha pole, ei saa see EV-värdjas ka end tagasi võtta.

          BB-des
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Doltsides
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7415
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            Toodz striimib nüüd ka YouTubes

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7416
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              AI



              Ja näitan, mida tasuta Gemini suudab teha. Gemini on siis Google AI ja Chat GPT selliseid prompte läbi ei laseks.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #7417
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                Nii saab eetiliseks pihkuriks hakata

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7418
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  Töökas nädalvahetus oli. Kõige enne reedel mõtlesime Artsiga, et läheme vaatame ka Olympicu üle, et festival siiski. Mõeldud tehtud ja tundub, et seda kasinni asja natuke oskame.

                  Kõige enne Artsiga lendasime küla peale jalutama, et ühe kaitseliitlase käest droonipult saada. Kuna õde oli külas, kes läks õllesummerile mehega ja ööbis minu juures, siis viisakusest sai öelda, et võite külmkapist võtta, mis tahate. Kohe sellest pikemalt.

                  Kui meie juba Artsiga olime natuke kasinnis laamendanud, saabusid õde ja õe mees ka meile "appi". Läks rulliralliks. Tundub, et vist tootis.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Lõpuks pilditu ja kodus. Standard. Hommikul küsin, et kus raha on, mis vedeles maas, siis öeldi, et varad on külmutatud. Ja mina muidugi loll ütlesin eelmine päev, et külmkapist võit võtta, mida tahate... Siit ka siis pilt.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Laup läksid õde ja õemees uuesti õllekale ja mis üldse neist rääkida. Meie Artsiga võtsime suuna Läänemaale, kus tegime šašlõmmi ja kohtusime vendade farmerite ning Rocki Ronnyga. Kes ei tea, kes need on, siis ei peagi teadma, aga kui tahate teada, ühinege Toodzi discordiga: https://discord.com/channels/2799662...66263265198080 või Twitchiga: https://www.twitch.tv/toodz
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Väljasõit tasus end ära. Selline möla, selline emotsioon - aeg lendas meeletul kiirusel ja tahaks seda aega tagasi.

                  Sellpärast mulle sellised "kokkusaamised" meeldivadki, sest möla on meeletult ja kui normaalne seltskond, siis on kvaliteetaeg. Ja eile ka seda oli. Lõbu ja hea emotsioon ei peitu mitte mingis rahas ega materjalis otseselt, vaid heas seltskonnas ja keskkonnas.

                  Võtad oma mustlaslaagri paar asja, viskad mõend kilod lihad marinaadi, võtad suvalisest poest külmkapist suvalised õlled, süüakse suht robustselt ühest taldrikust, kus igaüks haarab omale ampsu või lihatüki - ongi ideaalne kombo olemas. Rohkemat ei ole vaja ja paljud seda ei koge kunagi.

                  Soovitan ja suht kindel, et kui midagi kardinaalselt poel muutunud, tuleb ka järgmine suvi võtta minitripp Läänemaale. Kõva. 100 punkti süsteemis 101 punkti.

                  Mustlaslaagri näide

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7419
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Gemini pilditöötlus on ikka kiire ja võimas.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ja boonuspilt
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #7420
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      Inimeste pildid on küll juba sellised et tee onlyfans ja hakka lüpsma

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7421
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                        rlfarmer on lives:
                        Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7422
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Inimeste pildid on küll juba sellised et tee onlyfans ja hakka lüpsma
                          On jah.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7423
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            Baas
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Täiendid

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Nüüd ma ütlen küll, et asi on väga v*ttus. See on näide, et kuidas võid suvalist modelli genereerida ja ikka väga realistlik tulemus. Kokku aeg miski kümmekond minutit.

                            Inimene on keeruline. Kuid logod. Objektid jne. on väga lihtsad. Keera ja pööra ning lisa elemente, kuidas tahad.

                            Kõik see, mis tegeleski enne selliste fotode loomisega, mis oli biljonibusiness kukub kokku, sest pole põhjustki maksta.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #7424
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Baas
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Täiendid

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Nüüd ma ütlen küll, et asi on väga v*ttus. See on näide, et kuidas võid suvalist modelli genereerida ja ikka väga realistlik tulemus. Kokku aeg miski kümmekond minutit.

                              Inimene on keeruline. Kuid logod. Objektid jne. on väga lihtsad. Keera ja pööra ning lisa elemente, kuidas tahad.

                              Kõik see, mis tegeleski enne selliste fotode loomisega, mis oli biljonibusiness kukub kokku, sest pole põhjustki maksta.
                              Onlyfansi tibinatel on küll kellad varsti, aind dubais sita söömisega hakkab raha tulema.
                              Last edited by Söönlusikast; 07.08.25, 07:53.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #7425
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Onlyfansi tibinatel on küll kellad varsti, aind dubais sita söömisega hakkab raha tulema.
                                Just vastupidi. Kui varem pidid päris sitta sööma või päriselt paljaks koorima, siis nüüd teed seda AI-ga.

                                Probleem on selles, et küll hindud ka selle ära õpivad ning teevad täiesti võltsmaterjali, kuid kui alguses keeldutakse fiktiivsust tarbimast, kuna see "odav", siis küll sellega ära harjutakse ning seal tööstuses ka nii öelda Temu tuleb. Õigemini see Temu on juba tulnud, kuid nüüd saab lõplikku paugu.

                                Erandiks jäävad need, kes end päriselt ka "kätte annavad", sest siis autentsus säilib, kuid ju ka see tehakse järgi ja nii osavalt, et "reviewd" on küll olemas, isegi "autentne foto/videomaterial", kuid päriselus saavad kõik korvi, samas keegi seda kontrollida ei saa.

                                Üleüldse saab tulema / olema põnev aeg. Kui varasemalt näiteks foto ja - videomaterjal oli väga tugev tõestus tehtud teost või situatsioonist, siis edaspidi see nii olema ei saa. Isegi päriselt mingi isehakanud pornokunn saab alati väita, et AI-võltsing ja tänaval ühe inimese poolt filmitud autorööv või kuriteo saab ajada AI-võltsingu kaela.

                                Teisisõnu. Tuleb leida mingi viis, mis hakkab video või foto autentsust tõendama - näiteks miski desentraliseeritud kaameratevõrgustik, kuid see viib omakorda jälle "jälgimiseni". Veel lihtsamalt öeldes - tõendada saad hakata seda materjali, mida tahad - näiteks, et see loodusfoto on sinu tehtud ja autentne ehk päriselt tehtud, mitte AI genetud; kuid vastupidi, kus proovitakse mingi suvalise videojupiga näiteks sulle üks-ühele kallaletungi tõendada, siis see läheb tulevikus väga kergelt ümberlükatavaks tõendiks, mis on sisuliselt sõna-sõna vastu olukord.

                                Comment

                                Working...