[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5416
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kas loto pole kõige sitem vorm gamblemisest üldse matemaatiliselt? Kui netis ostad ,siis ei saa rääkida ka meelelahutuse EV-st ,et perega õhtul kriipsutad rõõmsalt numbreid maha. Ei tunne muidugi köögipoolt. Kunagi piilusin neid % eesti loto kodulehel ja kadus isu isegi see 1x aastas bingot võtta.
    Loto on kõige parem. Ma isiklikult soovitan võimalikult palju lotot osta, eriti kui kontol on raha. Mine tea, millal enam pangakontol raha ei ole ja siis ju lotot osta ei saa. Seega on mõttekas lotot alati osta ??

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #5417
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Loto on kõige parem. Ma isiklikult soovitan võimalikult palju lotot osta, eriti kui kontol on raha. Mine tea, millal enam pangakontol raha ei ole ja siis ju lotot osta ei saa. Seega on mõttekas lotot alati osta ??
      Krt sa räägid nagu pensioneer juba. Ma kuulnud legende ,kuidas pensioneerid ostavad ka 10-20 piletit iga nädal-käsitsi kirjutavad kõik tabelid A4 paberile ja värki....

      Aga OT -jälle maksumaksja maksab 50k omast taskust selle ajuvaba oksendamiseni reguleerimise repinski kohtucase näol. Nagu palun,lõpetage. Taastaks mingi mõistliku normaalsuse ,et iga kingitud konjakipudel ei vääri miljoneid maksumaksja raha,et tegeleda kaarenlusega.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #5418
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Krt sa räägid nagu pensioneer juba. Ma kuulnud legende ,kuidas pensioneerid ostavad ka 10-20 piletit iga nädal-käsitsi kirjutavad kõik tabelid A4 paberile ja värki....

        Aga OT -jälle maksumaksja maksab 50k omast taskust selle ajuvaba oksendamiseni reguleerimise repinski kohtucase näol. Nagu palun,lõpetage. Taastaks mingi mõistliku normaalsuse ,et iga kingitud konjakipudel ei vääri miljoneid maksumaksja raha,et tegeleda kaarenlusega.
        Kuidas nad alati pääsevad see on ebareaalne ju.

        Oleks meil siis rahvas kes läheks protestima ja lõhkuma


        Ma arvan et isegi Lehtme ei lähe lõpuks vangi
        Last edited by Kakahirmutis; 21.08.24, 19:58.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #5419
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Kuidas nad alati pääsevad see on ebareaalne ju.

          Oleks meil siis rahvas kes läheks protestima ja lõhkuma
          Me kõik teame ,et sahkerdatud ja sahkerdatakse. Suurim kadu riigikassas üldse 10eid tuhandeid "oü-taid". Aga vastik vaadata neid porto francosi,repinskit-ärge ronige kohtuteed praeguses ajajärgus,enne kui asi pole 95%+ kindel. Enne kui sellise kaliibriga inimesed skeemitama hakkavad,on neil pataljoni jagu juriste kes aitavad asju ajada nii,et lõpuks oleks tõlgendamise küsimus nii ja naa suunas...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #5420
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Krt sa räägid nagu pensioneer juba. Ma kuulnud legende ,kuidas pensioneerid ostavad ka 10-20 piletit iga nädal-käsitsi kirjutavad kõik tabelid A4 paberile ja värki....

            Aga OT -jälle maksumaksja maksab 50k omast taskust selle ajuvaba oksendamiseni reguleerimise repinski kohtucase näol. Nagu palun,lõpetage. Taastaks mingi mõistliku normaalsuse ,et iga kingitud konjakipudel ei vääri miljoneid maksumaksja raha,et tegeleda kaarenlusega.
            See uus Eesti Loto sait juba nii fäänsi ja luksuslik, et pileteid saab panna otsekorraldusega ostma :D Jõhker koht. Isegi miskid interaktiivsed slotistiilis loteriid juba ka seal. Leitsiga oleme isegi testiks paari tagunud lol.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5421
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Kuidas nad alati pääsevad see on ebareaalne ju.

              Oleks meil siis rahvas kes läheks protestima ja lõhkuma

              Ma arvan et isegi Lehtme ei lähe lõpuks vangi
              Kuidas nad alati pääsevad? Sest meil ei ole isegi mitte ühtegi erakonda, mis sellisele asjale tähelepanu juhiks ja võtaks päriselt ka kavasse. Nõup! Pole lootust ka ja kui isegi erakonnad ei võta oma valimiskavasse selliseid asju, siis pole mõtet lootagi, et keegi peale foorumi ja sotsiaalmeedia kuskil rohkemat kisa tõstaks.

              Vaja oleks kahte raudkindlat seadust.
              1) omandiseadus;
              2) ametnikuseadus.

              Esimesel juhul omandit ei saa mitte kunagi mitte keegi mitte ühelgi tingimusel ära võtta, kui pole tuvastatud pahatahtlikkust või kriminaalset tulu ning teiseks eksiv ametnik kaotab õiguse töötada avalikus sektoris, sarnaselt nagu kriminaalselt karistatu.

              Sel juhul ajapikku loksuks paika, sest lõputult ei pääseta ja kui pääsetakse, küll siis omandiseadusest tulenevalt tekib julgus ka protestida. Viimase puhul kardetaksegi erinevaid sanktsioone. Lihtsam on vait olla ja kuuletuda.

              EDIT: Aa ja kolm korda võib arvata, miks erakonnad ise ei võta neid otseselt valimisplatvormi - vali mind, võtame ametnikud lõplikult vastutuselt. Üks vastus on see "müstiline" süvariik, teiseks suur häältekadu ja kolmas enda oks.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #5422
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Kuidas nad alati pääsevad? Sest meil ei ole isegi mitte ühtegi erakonda, mis sellisele asjale tähelepanu juhiks ja võtaks päriselt ka kavasse. Nõup! Pole lootust ka ja kui isegi erakonnad ei võta oma valimiskavasse selliseid asju, siis pole mõtet lootagi, et keegi peale foorumi ja sotsiaalmeedia kuskil rohkemat kisa tõstaks.

                Vaja oleks kahte raudkindlat seadust.
                1) omandiseadus;
                2) ametnikuseadus.

                Esimesel juhul omandit ei saa mitte kunagi mitte keegi mitte ühelgi tingimusel ära võtta, kui pole tuvastatud pahatahtlikkust või kriminaalset tulu ning teiseks eksiv ametnik kaotab õiguse töötada avalikus sektoris, sarnaselt nagu kriminaalselt karistatu.

                Sel juhul ajapikku loksuks paika, sest lõputult ei pääseta ja kui pääsetakse, küll siis omandiseadusest tulenevalt tekib julgus ka protestida. Viimase puhul kardetaksegi erinevaid sanktsioone. Lihtsam on vait olla ja kuuletuda.

                EDIT: Aa ja kolm korda võib arvata, miks erakonnad ise ei võta neid otseselt valimisplatvormi - vali mind, võtame ametnikud lõplikult vastutuselt. Üks vastus on see "müstiline" süvariik, teiseks suur häältekadu ja kolmas enda oks.
                Täpsustaks,et sellist erakonda ei saa tekkida ka,sest et -raha. Ei viitsigi pikemat arutlust avada. Lühidalt kuskilt peab ju raha tulema ,ja kuskilt kus raha tuleb on enamat huvis ,kui siiras armastus poliitilise vaate suunas ...head ööd.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5423
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Lisan veel niipalju, et sarnastelt põhjustel on Putin saanud Venemaal laamendada ja riisuda ning nüüd laamendab Ukrainas, tapnud ja sandistanud üle poole miljoni venelase.

                  Mitte miski ei kuulu seal pööblile. Näiliselt ehk kuulub, kuid kui hakkad vastu, leitakse paragrahv ja alustuseks jääd oma tööst ja varast ilma. Kui veel kobised, siis rohkematki ja tehakse elu täielikult põrguks või üldse lõpetatakse see ära. Oleme seda näinud korduvalt.

                  Seega lihtsam on vait olla ja orjalikult kuuletuda, isegi kui see võib maksma minna elu. Näitena järgmise mobilisatsioonilaine ajal, kel võimalust, see proovib riigist lahkuda; kel pole, siis loota, et kuidagi pääseb ja kui ei pääse, siis loota, et pääseb rindelt tagasi elusalt.

                  Nii ära on hirmutatud pööbel. Paraku meil on sama ja rääkida, et midagi erineb, on endale vale. Ei kiida Elvis Braueri käitumist heaks, kuid sealt nägime ka väga asi ametnike omavoli ja suva.

                  Tuima enda sõbra turvafirma peale, 70 000-eurose arved, maksuametist iga tšeki kohta põhjenduste nõudmine jne. Teisisõnu. Mingi lihtrahvas siin ei kobise ja kui hakkab vastu, teeme näidispoomise, ilma kohtuotsuseta. Seda sisuliselt ka tehtigi.

                  Ja tehakse iga päev... Vaikselt. Hirmutades. Meie silme all. Kasvõi räigelt kallist elektri hinda nõutades, sest maksmata jätmine tähendab seda, et see läheb väga väga kalliks ja see on tarbija, mitte pakkuja probleem...

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5424
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Täpsustaks,et sellist erakonda ei saa tekkida ka,sest et -raha. Ei viitsigi pikemat arutlust avada. Lühidalt kuskilt peab ju raha tulema ,ja kuskilt kus raha tuleb on enamat huvis ,kui siiras armastus poliitilise vaate suunas ...head ööd.
                    ERK-iga tundus nagu lootust ja Andri Kiige seal natuke üht-teist jagab. Ausalt öeldes see lootus tundubki suht viimane.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5425
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      GG laiendab WSOP-d nii jõudsalt, et pidi ka poolustele jõudma

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5426
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal





                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #5427
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          ERK-iga tundus nagu lootust ja Andri Kiige seal natuke üht-teist jagab. Ausalt öeldes see lootus tundubki suht viimane.
                          Mul on sisetunne, et ERK hävib. See juht polnud ka kõige parem, kes valiti-tüüp pea kõik erakonnad läbi käinud . Tegelikult mis on probleem. Jube palju riik kulutab. Ametnikke on sitaks kõik saavad mingit 5k palka. Keegi ei viitsi selle probleemiga tegeleda, sest kui ise saaks ka sellist palka oleks ka vait...
                          Mingi pool seltskonda tuleks kohe lahti lasta seal. Arvan, et ettevõtjad on nõus makse maksma, aga kui see raha läheb kuskile mingi seltskonna lõbusaks ülalpidamiseks...siis hakatakse kõrvale hoidma.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #5428
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Mul on sisetunne, et ERK hävib. See juht polnud ka kõige parem, kes valiti-tüüp pea kõik erakonnad läbi käinud . Tegelikult mis on probleem. Jube palju riik kulutab. Ametnikke on sitaks kõik saavad mingit 5k palka. Keegi ei viitsi selle probleemiga tegeleda, sest kui ise saaks ka sellist palka oleks ka vait...
                            Mingi pool seltskonda tuleks kohe lahti lasta seal. Arvan, et ettevõtjad on nõus makse maksma, aga kui see raha läheb kuskile mingi seltskonna lõbusaks ülalpidamiseks...siis hakatakse kõrvale hoidma.
                            no vt mõningaid tööpakkumisi ministeeriumides lol, keda üleval peetakse. Avasin katse jaoks kliimaministeeriumi kodulehe. 2 tööpakkumist " välisõhu peaspetsialist" ja "elurikkuse kaitse peaspets", arvatavasti igal ametikohal hunnik assitente ja nõunike ka keda maksumaksja tambi kinni. Loomulikult ka iga ametniku huvi see , et jumala eest midagi tehtud ei saaks- muidu kaob vajadus nende järele.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #5429
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Kliimaministeeriumis megad palgad. Tegelikult võiks kogu selle ministeeriumkinni panna ja Keskkonnaministeeriumiga ühendada. Ilmselt sinna tööle sadakse ka selliselt, kui oled nomenklatuuriga seotud...Ja see sõjamaks. Äkki see läheb ka kaitseministeeriumi palkade duubeldmiseks-ärilennud,pralled, tähtsd kohtumsied eliitrestodes. Tüübid vb ostavad endale hispaaniasse kinnisvara on esimesed, kes putku panevad kui sõda käes.
                              Last edited by privador; 22.08.24, 09:32.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5430
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                Mul on sisetunne, et ERK hävib. See juht polnud ka kõige parem, kes valiti - tüüp pea kõik erakonnad läbi käinud.
                                Ma ei taha nõustuda, kuid paraku pean, sest soovmõtlemisega ma ei tegele ja see on mu põhimõtete vastane. Ka mul on see sisetunne midagi taolist ja seepärast kirjutasingi algselt "tundus nagu lootust".

                                See, et Kuusik on olnud nn. "party-hopper", seal võib leida isegi taha põhjendused ja isegi kui ei leia, ei pruugi ollagi see suur probleem. Täna on üks juht, homme on uus juht ja vana juht on unustatud. Keegi mäletab, kes oli Reformierakonna üle-üle-üleeelmine juht? Isamaa? Pole tähtis, kes on nende juht - nemad erakonda ei vormi. Samas brändinäo erakonnad on EKRE ja oli ka Keskerakond, kuid mitte ERK, SDE, Reform, Isamaa, E200.

                                Paraku on ERK-i algus olnud nii konarlik ja vahel tundunud, et pigem tegu on nii-öelda kättemaksuerakonnana ? või erakonnana, kus eelmises (EKRE) ei saanud osa tegelasi teha, mis tahtsid. Peale selle kahtlased sõnumid meedias (näiteks SEE, SEE, SEE) ja paljud muud. Nüüd peaks Kiige seal asju selle koha pealt ajama ja äkki natuke paraneb.

                                Samuti üks punane tuluke ? on Jaak Madison. Täpsemalt see osa, et Madison ei liitunud ERK-iga, vaid nüüdseks (2 tundi tagasi) liitus Keskiga. See nagu paneks ka arvama, et ka temal on selline "tunne" ERK-i suhtes. Ega ERK-il muidugi alguses ka erilisi väljavaateid partnerite suhtes poleks, Kesk võiks olla nende lähim liitlane ja seega Madisonil ka riskid madalamad.

                                Lisaks põhiprogrammis on toodud eraldi välja: "Soovime Eesti jätkamist muistsete, kristlike ja humanistlike juurtega üleeuroopalise tsivilisatsiooni osana." No milleks ?‍♂️? Miks peaks üldse selliseid asju mainima ja eriti veel mingit kristlikkuse osas. Esiteks, sellised baasasjad on kirjas ju Eesti põhiseaduses ning milleks tuleb neid uuesti üle kirjutada?

                                Teiseks, vähemalt minu arvates pole Eesti kunagi olnud mingi kristlike juurtega riik. Pigem olid muinasusundid, mis olid lähedased loodusega, ja kristlus toodi siia sisse verehinnaga läbi ristisõdade. Peale surutult. Sunnitult. Elu või usk. Meie esiisad, kellel jäi alles põhimõttekindlus, tapeti. Suur kadu eestlaste geenivaramus.

                                Tulles tagasi, et milleks siis selliseid asju põhiprogrammi panna ?? See viitab sellele, et oma ilusate sõnadega tahetakse taaskord "meeldida" võimalikult laiale grupile inimestele ja igasuguste sõnade seadmine tihtilugu erakondade põhiprogrammides ongi hästi-hästi ilusad, kõnetavad tervet ühiskonda, kuid päriseluga on vähe seost.

                                Seega taaskord tundub nii-öelda "vana-pensionäri" erakond, kus on täpselt samad alused, täpselt sama loogika. Nimi teine, natuke suund ka, aga kõik ühtemoodi. Seetõttu, oleme ausad, ka EKRE erineb teistest ja samamoodi ka võiks öelda sotside kohta. Mõlemat erakonda valides vähemalt umbes-kaudselt tead, mida saad - vähemalt ei saa päris petta.

                                Seda kõike arvesse võttes, ei näe ma seda laengut ?, mis paneks uue erakonna sädelema. Pigem võidakse istuda tünni otsas, kus süütenöör susiseb, kuid ei teata, mis on tünnis - kas püssirohi või liiv ning tünni otsas istujad peavad otsustama, kas süütenöör kustutada või mitte... Kas lendavad pauguga kõik õhku või lähevad taevasse poliittähelennule.

                                Madison näiteks oma otsuse täna tegi.

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                Tegelikult mis on probleem. Jube palju riik kulutab. Ametnikke on sitaks, kõik saavad mingit 5k palka. Keegi ei viitsi selle probleemiga tegeleda, sest kui ise saaks ka sellist palka, oleks ka vait...
                                Keegi ei viitsi selle probleemiga tegeleda? Oled kuulnud sellisest asjast nagu süvariik? Ma olen seda varemgi kirjutanud, et see ei ole mitte mingisugune müstiline asi ?. Seda tahetakse ülemüstifitseerida, et inimesed ei usuks, et selline asi nagu süvariik eksisteerib.

                                Tegu on väga lihtsa ja loogilise asjaga. Ametnike armee ?. Riiki ei juhi ju poliitikud, ministrid ega peaminister. Nemad annavad suuna ja suunised, kuid kogu "musta töö" teevadki ära kantslerid, asekantslerid ja need räigelt pikad ametnikehordid.

                                Nemad juhivad tegelikult riiki, sest ilma nendeta ei juhtuks ega muutuks midagi. Ja paraku on ametnike vahel tekkinud vaikiv või isegi otsene ringkaitse, kus keegi ei taha oma kohta kaotada ja tekitatakse uusi kohti juurde.

                                Endine politsei peadirektor sai koha Omnivas? Suur logistikaekspert ?. Välisluure juht Mikk Marranist sai RMK juht. Sitaks kõva metsamees ikka ju ?. Külmalaomees Üllar Lanno sai Narva haigla juhiks. Seda nimekirja võib jätkata. Ja kuna ringkaitse on hästi ära põimunud, siis kui poliitikuna või ministrina, kellel tegelikult puudub võim, üritad midagi seal lahti lõhkuda, saad kiirelt ametist vabaks.

                                Heaks näiteks on Kalle Laanet. Surus natuke Lehtme uurimist ja mis sai? Sai ametist vabaks ja on uurimise all seoses mingi sitase üürikorteri pärast. Samal ajal pannakse miljoneid tuuri.

                                Ja taaskord rõhutan, et süvariik ?️‍♂️ ei ole mingi müstika. Isegi suurtes ettevõtetes tekivad nii-öelda "süvakambad", kus näiteks teatud juhid, kes ei viitsi eriti tööd teha, samas on neil hea soe koht, siis palkavad omale erinevaid abilisi. Kõikidel juhtidel on vaikiv või otsene kokkulepe, et üksteist ei nussita.

                                Ja nüüd kui tuleb seltskonda uus vend, kes tahab seda kõike muuta, siis teevad need "vanad olijad" talle väga kiirelt selgeks, kuidas asjad käivad ja kui ei saa aru, siis tehakse nii, et ta saab aru või lahkub.

                                Muuseas. Üks ettevõte, kus selline asi toimis, vähemalt aastaid tagasi, on selline, millelt saame tihti kõik arveid. Seal oli sisuliselt lepitud kokku, et kabinetis on 4-5 venda, aga kohal on ainult üks-kaks ja nii "roteeriti".

                                Tehti üksteisele pidevalt katet, ehk 1-2 venda tegid ära 4-5 venna töö, kõik said mõnusalt suuri palkasid, kuid iga kuu paar nädalat puhkust oli garanteeritud, millele lisandus tavapärane puhkus, preemiad, boonused. Süvariik meie endi "sundarvel".

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                Mingi pool seltskonda tuleks kohe lahti lasta seal. Arvan, et ettevõtjad on nõus makse maksma, aga kui see raha läheb kuskile mingi seltskonna lõbusaks ülalpidamiseks... siis hakatakse kõrvale hoidma.
                                Ettevõtjad. See on alati nii lahe, kuidas räägitakse "ettevõtjatest". Nagu ettevõtja oleks mingi eristaatuses tegelane. Ma olen ettevõtija ja miks peaks mu "ettevõtja" erinema "minust"?

                                E: Oeh, kui pikk komm tuli. Bljat, sa nahka teed.

                                Comment

                                Working...