[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7306
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Madis Müüri post, päris karm. Räägib, et oli iga päev enesetapu äärel: https://www.facebook.com/madis.muur/...RYfHcl?__cft__[0]=AZXou_JAHFIzAMgbWdFGgfRR_uDWF8mAJndxRD29bEwelaHN-XfQWTM5u1pUgTgbCgdjUW0_XMlORutA3kGdK49-lTnHX1HfjRjIhRAg_Gz9hLN55gpURIl_Y3fElPMN7UQIrpMJgP 8zNx5SRpcFyDmYhT28GIja7jHPJiVTE_iL5A&__tn__=%2CO%2 CP-R

    Karm lugemine.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #7307
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Annan omad kommentaarid ka. Alguses proovib saada kaastunnet, siis absurdne õigustamine, mis on alagajate demagoogiline võte. Õnneks siis läks "lappama" ära ja unustas, millest kirjutas ja muutus normaalseks inimeseks tagasi ?

      Kokkuvõtteks vaatamata paarile demagooiliselt võttele ütlen mina, et vähemalt on aumees, et kirjutas kõik suht ausalt ära. Müürilikkust (muruntaulikkust) on seal kommentaaris tal palju, aga see ongi tema ja see teebki Müürist-Müüri.

      Ja kuradima-kurat - siin väikeses Eestis juhtub ikka niipalju kirevaid asju.

      Ja küsimus söönlusikale. Muru postis on lause ""Ma valmis ükskõik mis teemal üles töötama."

      Oletame, et sa oleksid samas positsioonis ja töötad juba abitöölisena, et on kindel sissetulek. Kas sina liiguksid edasi kindla sissetuleku suunas või prooviksid uuesti pokkerit mängima hakata? Mu küsimus taandub tegelt isegi sellele, et kas sa valiksid pokkeri või hea töökoha vahel?

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #7308
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Annan omad kommentaarid ka. Alguses proovib saada kaastunnet, siis absurdne õigustamine, mis on alagajate demagoogiline võte. Õnneks siis läks "lappama" ära ja unustas, millest kirjutas ja muutus normaalseks inimeseks tagasi ?

        Kokkuvõtteks vaatamata paarile demagooiliselt võttele ütlen mina, et vähemalt on aumees, et kirjutas kõik suht ausalt ära. Müürilikkust (muruntaulikkust) on seal kommentaaris tal palju, aga see ongi tema ja see teebki Müürist-Müüri.

        Ja kuradima-kurat - siin väikeses Eestis juhtub ikka niipalju kirevaid asju.

        Ja küsimus söönlusikale. Muru postis on lause ""Ma valmis ükskõik mis teemal üles töötama."

        Oletame, et sa oleksid samas positsioonis ja töötad juba abitöölisena, et on kindel sissetulek. Kas sina liiguksid edasi kindla sissetuleku suunas või prooviksid uuesti pokkerit mängima hakata? Mu küsimus taandub tegelt isegi sellele, et kas sa valiksid pokkeri või hea töökoha vahel?
        +1 et Aumees, räägib ära nagu asjad on.

        Muidu pokkerimängijast tööle minna on päris pekkis, null kogemust siis valik on päris kehva ja mingi 3 kilo kontori tööle ilmselt ei saa, lisaks tuttavad teevad sind maha et mingi mõttetu vend läks miinimum palgaga tööle, sõprus ringkond jääb päris kiirelt väiksemaks, see eest kui seal jälle sammud kõrgemale teed ja edukas oled siis tahavad kõik jälle sõbrad olla :D Hea reality check

        Comment

        • SimbaM
          FPP Pro
          • Oct 2010
          • 237

          #7309
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          Päris tummine lugemine.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7310
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            Natuke muust (vanadusest) ka. Kuna Bangkoki minek, siis mõtlesin, et käin see nädal iga päev jooksmas. Ma teadsin, et see on viga, kuid kuna tuleb pikem paus sisse, siis selle riski võtsin, et siis on aega taastumiseks.

            Eile, mis oli alles neljas päev, lõi põlve alla valu ja praeguseni valus. See vana "vigastus", mis lõi nüüd välja. Õigemini see pole vigastus, vaid noorena olnud ka koormusest samas kohas.

            Seega ju selleks nädalaks jooksudel lõpp ja saingi selle, mis tahtsin, et minu maksimum vana kännu rütm on maksimaalselt kaks jooksupäeva ja siis vähemalt üks päev puhkust. Loodan, et nüüd kahe nädala jooksul ära paraneb ja see suvi tagasi ei tule.

            Ja igas asjas on ka head. Täna jalutasin seetõttu tööle, et õhtul jooksma minna ei saa ning tahtsain sammud täis saada, siis peaks ütlema, et jalutada on ka üpriski mõnus.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #7311
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Annan omad kommentaarid ka. Alguses proovib saada kaastunnet, siis absurdne õigustamine, mis on alagajate demagoogiline võte. Õnneks siis läks "lappama" ära ja unustas, millest kirjutas ja muutus normaalseks inimeseks tagasi ?

              Kokkuvõtteks vaatamata paarile demagooiliselt võttele ütlen mina, et vähemalt on aumees, et kirjutas kõik suht ausalt ära. Müürilikkust (muruntaulikkust) on seal kommentaaris tal palju, aga see ongi tema ja see teebki Müürist-Müüri.

              Ja kuradima-kurat - siin väikeses Eestis juhtub ikka niipalju kirevaid asju.

              Ja küsimus söönlusikale. Muru postis on lause ""Ma valmis ükskõik mis teemal üles töötama."

              Oletame, et sa oleksid samas positsioonis ja töötad juba abitöölisena, et on kindel sissetulek. Kas sina liiguksid edasi kindla sissetuleku suunas või prooviksid uuesti pokkerit mängima hakata? Mu küsimus taandub tegelt isegi sellele, et kas sa valiksid pokkeri või hea töökoha vahel?
              Ma sain aru, et tal kohustusi oli nii c 200k. Ühest küljest on see vastik number. Oleks 2M siis lihtsam-kannad maha. 200k on selline nr...et krt tuleb vist elu lõpuni 3-l töökohal sitsida.t nagu kiusatus ka tagasi maksta. Üks asi mis häiris, ikka see innovatsiooni jne jutt...Siin peaks tegema restardi, kogu ajule. Unustama need start-upid vb ka pokkeri. Teha tööd, olla lastega...vb saab ka exiga suhteid klattida.... teiseks tal on see sotsialne reach väga suur. Arvan, tal fb msn pakkumistest umbes

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #7312
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Ma sain aru, et tal kohustusi oli nii c 200k. Ühest küljest on see vastik number. Oleks 2M siis lihtsam-kannad maha. 200k on selline nr...et krt tuleb vist elu lõpuni 3-l töökohal sitsida.t nagu kiusatus ka tagasi maksta. Üks asi mis häiris, ikka see innovatsiooni jne jutt...Siin peaks tegema restardi, kogu ajule. Unustama need start-upid vb ka pokkeri. Teha tööd, olla lastega...vb saab ka exiga suhteid klattida.... teiseks tal on see sotsialne reach väga suur. Arvan, tal fb msn pakkumistest umbes
                See tööl käimine ja võlgade maksmine on selline et... kui täiturid peal siis kuidas sa selle 800 euroga elad? Pokkerit ta ju peaks biitima küll, lihtsalt realistlikumad eesmärgid panema :D

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #7313
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  See tööl käimine ja võlgade maksmine on selline et... kui täiturid peal siis kuidas sa selle 800 euroga elad? Pokkerit ta ju peaks biitima küll, lihtsalt realistlikumad eesmärgid panema :D
                  Mida sa pead pokkeri beatimiseks?. Vaata mu blogi. Mingi 2-3kusd kuus on selline ei ela ega sure olukord. Mingeid võlgu ka sellega ei maksa...

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7314
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    See tööl käimine ja võlgade maksmine on selline et... kui täiturid peal siis kuidas sa selle 800 euroga elad? Pokkerit ta ju peaks biitima küll, lihtsalt realistlikumad eesmärgid panema :D
                    Tegelikult ta päris nii ei ole, sest vabalt saab maksegraafikuid sõlmida. Iseasi, kas vastu ka tullakse. 200K puhul on see eraisikupankrott ka selline kahtlane asi, mida ma absoluutselt ei soovitaks. Olekst tõesti 2M, siis nobrainer.

                    Aga kui elu nii vittus on ja selliselt, et perekonna ka kaotanud, siis minu soovitus on lihtne - seljakott selga ja uute riiki, kus saab uut elu alustada. Eestis enam elu ei ole.

                    Ja see ongi meie riigi viga, et kui tekivad võlad, siis muutub elu Eestis pea võimatuks ja ainus võimalus on uus riik. Nii see olema ei peaks.

                    E: Ja ma sellises olukorras sihiks isegi Ukrainat, sest ajaaken on veel lahti, kuid iga kell võib sõda lõppeda. Oleks väga hea, kui oleks seal tutvused ja juba käsi sees, et kui sõda lõppeb, on seal niiöelda väga hea stardi nullpunkt. See eeldabki seda, et vähemalt natuke teaks eluolu ja omaks kontakte ning praegu on tagumine aeg neid luua.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #7315
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      Mind paneb alati mõtlema mingi start-up saade kus lausa uhkusega öeldakse, et inimene peab enne mitu pankrotti läbima(tuuakse usa analoogi), et siis luuakse midagi uut. Vabandust, aga kui sul pole söögirahagai, kuidas sa midagi uut ehitad. -kohtutäiturid kukil. Keegi seletaks.
                      ..

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #7316
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        Mida sa pead pokkeri beatimiseks?. Vaata mu blogi. Mingi 2-3kusd kuus on selline ei ela ega sure olukord. Mingeid võlgu ka sellega ei maksa...
                        Ehitusel abi töölisena siis elad ära miski 8€/h ja maksad võlgu?

                        Imo parim lahendus on käia tööl + vabal ajal taguda pokkerit, siis võlg vaikselt võheneb ja tekib endale elamis raha ka

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #7317
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          Herli loob mingit kontonumbrit, kuhu saab raha kanda...Ma pole kindel, kas see on päris õige abi...

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #7318
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Ehitusel abi töölisena siis elad ära miski 8€/h ja maksad võlgu?

                            Imo parim lahendus on käia tööl + vabal ajal taguda pokkerit, siis võlg vaikselt võheneb ja tekib endale elamis raha ka
                            Pokker on ainult selles mõttes hea, et seda ei saa täitur nii kergelt kätte. Abitöölisena saad ilmselt ka mustalt.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #7319
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Pokker on ainult selles mõttes hea, et seda ei saa täitur nii kergelt kätte. Abitöölisena saad ilmselt ka mustalt.
                              No ma tahaks näha kuidas sa 1300€ kätte hakkad 200k võlgasi maksma :D

                              Pokker on hea et ilmselt biidib, leiaks steikija ja saab kodus mitte füüsilise tööga teenida, aga kuskil objektil 300h kuus tööd teha tal ei pea ever keha vastu
                              Last edited by Kakahirmutis; 30.05.25, 12:02.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #7320
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Chester otsib töötajaid muidu, läheb vist enamvähem teemasse

                                Comment

                                Working...