[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #4621
    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Kaks skalpi - üks vasakul ja teine paremal, aga tra noa nüristasin juba ära, et neilt praegu kolpa nülgida. Eks tuleb teritada.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #4622
      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Kaks skalpi - üks vasakul ja teine paremal, aga tra noa nüristasin juba ära, et neilt praegu kolpa nülgida. Eks tuleb teritada.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      39 blindi esimese leveliga ära puistanud ? Eks ärikas tunne jh 300 blaindiga algul.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4623
        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

        Küsimus, keegi nagu kirjutas coolbetis chatis midagi aga.... mul ei ole nagu chattigi? Kas mul ei lubata kirjutada? Ega ma nagu ei taha ka, lihtsalt uudishimu

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #4624
          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Küsimus, keegi nagu kirjutas coolbetis chatis midagi aga.... mul ei ole nagu chattigi? Kas mul ei lubata kirjutada? Ega ma nagu ei taha ka, lihtsalt uudishimu
          Nostalgiline lol ,starsis vanasti ikka sai neid chati banne süütu kiusamise eest

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #4625
            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Küsimus, keegi nagu kirjutas coolbetis chatis midagi aga.... mul ei ole nagu chattigi? Kas mul ei lubata kirjutada? Ega ma nagu ei taha ka, lihtsalt uudishimu
            Vist kuskil seal mingi chat on, aga ma pole viitsinud isegi süveneda. Need softid on ikka päris hulluks läinud. Seaded rohkem kui vanal telefonil.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #4626
              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

              Mõtlesin välja kõige parima reigi arvutuse süsteemi :D
              • 1. Kogu potist võetav reik läheb nende kontole, kes käe kaotasid. Võitja reiki ei saa. Võidad 100% käsi, on makstud reik €0 ja rakeback €0.
              • 2. Kõikidel mängijatel on näiteks vaikimis rakeback protsent 80% ja see protsent hakkab langema, kui lauas uimad.

              Näiteks, esimesed 2 sekundit on alati penalti vabad ja kui kõik käed mahuvad 2 sekundi sisse, siis saadki 80% rakebacki.

              Oletame, et ainult 60% käsi mahub 2 sekundi sisse, siis saad sellest 80% rakebackist 60%. Kui on miski massmultitabler, mis ei jõua sisuliselt ühegi käega 2 sekundi sisse, siis saabki oma 0% rakebacki.

              Teisisõnu - kes teiste aega viidavad, ei väärigi mingi rakebacki ja need 2 sekundit ning 80% lambi näited. Võib olla ka 10 sekundit või 20 sekundit või mis iganes on keskmise inimese aeg ja sellest saaks siis see punkt, mille ületamine hakkab RB-d mõjutama.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #4627
                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Mõtlesin välja kõige parima reigi arvutuse süsteemi :D
                • 1. Kogu potist võetav reik läheb nende kontole, kes käe kaotasid. Võitja reiki ei saa. Võidad 100% käsi, on makstud reik €0 ja rakeback €0.
                • 2. Kõikidel mängijatel on näiteks vaikimis rakeback protsent 80% ja see protsent hakkab langema, kui lauas uimad.

                Näiteks, esimesed 2 sekundit on alati penalti vabad ja kui kõik käed mahuvad 2 sekundi sisse, siis saadki 80% rakebacki.

                Oletame, et ainult 60% käsi mahub 2 sekundi sisse, siis saad sellest 80% rakebackist 60%. Kui on miski massmultitabler, mis ei jõua sisuliselt ühegi käega 2 sekundi sisse, siis saabki oma 0% rakebacki.

                Teisisõnu - kes teiste aega viidavad, ei väärigi mingi rakebacki ja need 2 sekundit ning 80% lambi näited. Võib olla ka 10 sekundit või 20 sekundit või mis iganes on keskmise inimese aeg ja sellest saaks siis see punkt, mille ületamine hakkab RB-d mõjutama.
                Mis arvad teema pikenduseks tooks rohkem mängijaid(toon näite väga lihtsustatud kujul) rake 5% aga keegi ei saa midagi ,või rake 40% aga 30% jagatakse erineval kujul rb-na tagasi :) vast me kõik teame vastus ja see kurb. GG-l igast salapäraseid lisafee-si turkadel ei mäletagi mis nime all-äkki oli mingi administration fee vms.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #4628
                  Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Mis arvad teema pikenduseks tooks rohkem mängijaid(toon näite väga lihtsustatud kujul) rake 5% aga keegi ei saa midagi ,või rake 40% aga 30% jagatakse erineval kujul rb-na tagasi :) vast me kõik teame vastus ja see kurb. GG-l igast salapäraseid lisafee-si turkadel ei mäletagi mis nime all-äkki oli mingi administration fee vms.
                  GGPokeri süsteem on "lihtne".

                  Nende PVI-de ja lisafeedega on lihtsalt "just in case" haaratud kontroll. Kui rege liiga palju tekib, siis kraane keeratakse kinnisemaks, kui liiga vähe, et mõjub aktiivsusele avavad kraanid.

                  Sisuliselt sama, mis ma välja tõin, aga pole nii läbipaistev ja soovitakse juhtme jämedamat otsa enda käes hoida, mis muidugi ei pruugigi olla nii vale, sest pokker on üks väheseid valdkondi, kus sotsialism kui ideoloogia võib olla ainuõige lähenemine ja kasulik kõigile osapooltele, sest pokkeris eksisteerib väga julm kannibalism ja jõhker röövkapitalism.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #4629
                    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                    Ma niikaua pokkerist eemal olnud ja avastasin läbi TwoPlusTwo lehe ning siis vaatan, et misasja, ETFP-i gala ju taga: https://www.pokerscammerslist.com/asleshiy/




                    Ja 2p2 teema: https://forumserver.twoplustwo.com/s...76&postcount=1

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #4630
                      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Ma niikaua pokkerist eemal olnud ja avastasin läbi TwoPlusTwo lehe ning siis vaatan, et misasja, ETFP-i gala ju taga: https://www.pokerscammerslist.com/asleshiy/




                      Ja 2p2 teema: https://forumserver.twoplustwo.com/s...76&postcount=1
                      Jamh ,juba ammy panin tähele ,et tema kohta teema negative feedback threadis,ja siis müttab ikka edasi,võidab wsopc -si jne

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #4631
                        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                        Mind on hakanud huvitama TwoPlusTwo olev GGPokeri pokkerirobotite teema:
                        https://forumserver.twoplustwo.com/2...lysis-1836315/

                        Täpsemalt see osa, et milline on ja mille peale on ehitatud nende väidetavate pokkerirobotite strateegia.

                        Minule tundub ja ma arvan. Siinkohal ma tahan rõhutada ja toonitada osa "mulle tundub ja ma arvan", et tegu ei ole puhtalt GTO lahenduste peale rajatud strateegiaga, vaid pigem seguga, kus kasutatakse standardseid lahendusi, GTO-lahendusi kui ka tavapärast ekspluatatsiooni strateegiat.

                        Viimase all pean silmas seda, et kõnealused pokkerirobotid võidavad üle poolte mängukätest, mis on jõudnud flopini. Võrdlusena, populatsiooni keskmine laias laastus võidab 40-49% kõikidest pankadest, mis on jõudnud flopini, kui jääb peaaegu alati alla 50%.



                        Ülevalt ekraanitõmmiselt lähtub, et kõik kõnealused väidetavad pokkerirobotid võidavad üle poole ajast pankasid, kui käsi on jõudnud flopini. Samas käega lõpuni minnakse "harju keskmiselt" või isegi natuke vähem ja kui minnakse, siis käsi võidetakse.

                        See võib viidata sellele, et kas mängijad jagavad omavahel kaarte või hoopis strateegiale, mis ongi ehitatud populatsiooni kalduvusele liigloobuda kaartidest. Kaartide jagamise kokkumängu võib tõenäoliselt välistada, et samad mängijad saavutavad sarnase statistika ka laudades, kus nad omavahel ei mängi.

                        Siit tekibki mul küsimus, et milline täpselt on strateegia. Kui eksin, ja kasutatakse puhast GTO-d, siis see näitab, kui võimekas on GTO-lahendus reaallauas pärismängija vastu. Teisisõnu inimesest ei ole sel juhul enam arvutile vastast.

                        Või, kui kasutatakse segu, siis see viitab hoopis sellele, et GTO on veel prügikastikaup ning suhteliselt staatilise lihtmatemaatika ja ekspluatatsioonistrateegiaga võidab pikas perspektiivis süvastrateegiat.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #4632
                          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                          Millal järgmised huvitavad turniirid on? Millal sa oma affiliate ja reklaami rahadega pokkeriprode freerolli korraldad? Või tuleks sellest 3max sit n go?

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #4633
                            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Millal järgmised huvitavad turniirid on? Millal sa oma affiliate ja reklaami rahadega pokkeriprode freerolli korraldad? Või tuleks sellest 3max sit n go?
                            kokkutuleku saaks ka vabalt tema kontorisse ära mahutada

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #4634
                              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              kokkutuleku saaks ka vabalt tema kontorisse ära mahutada
                              Me mahuks terve foorumiga sauna ka

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #4635
                                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                kokkutuleku saaks ka vabalt tema kontorisse ära mahutada
                                Mingiks vaekuriks pead mind vä?

                                Siia mahuks mehi ikka isuga, sest ennegi ligi 10-pealisi vorstipidusid all saunas korraldatud aegadel, kui COVID-i tõttu kohad olid kinni või apartheidi rakendamisel teise klassi kodanikke laua äärde ei lastud.

                                Comment

                                Working...