[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #511
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Selge pilt, tänud

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #512
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar



      Ma ei oska siin AQo-d mängida, eriti veel nii lollaka 3bet suurusega ja tegin hetkel vist ülisuure vea aga ma ei oskaks teisiti ka mängisa. Vastane regular, kelle 3bet 4% (kõik dataminetud) ja fold to BB: 81%.

      H E L P! Kuidas mängikisid SINA?!?!


      Prima Network $100.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 458693
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      stanny6 (BB): $123.40
      nysos (UTG): $101.50
      nahro0 (MP): $55.45
      PL05 (CO): $110.59
      RufusAugust (BTN): $25.02
      Hero (SB): $140.18

      Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with Q A
      4 folds, Hero raises to $3, stanny6 raises to $13, Hero calls $10

      Flop: ($26.00) 4 4 2 (2 players)
      Hero checks, stanny6 bets $17.00, Hero calls $17

      Turn: ($60.00) K (2 players)
      Hero checks, stanny6 bets $44.00, Hero folds

      Final Pot: $60.00
      stanny6 wins $57.00
      (Rake: $3.00)

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #513
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        fold pre on halb w? ma vist teeks nii

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #514
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          Algselt postitas kollane
          fold pre on halb w? ma vist teeks nii
          +1 Siiski kõigest NL100 ja ei paista ju eriti tricky vana.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #515
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            PF fold kui read ei käse callida ja flop on suht easy fold, pole mõtet 25% stäkist keskele ajada lootuses et vastane check foldib turni või hitid vajamineva kaardi millega kaotad stäki sattudes parema vastu

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #516
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              :O mina foldin seal AQ preflop.
              callin vaid fishi vastu...
              on ka erandeid...aga enamjaolt fold.

              Comment

              • AshrakWhite
                Grinder
                • Oct 2008
                • 666

                #517
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                fold flop,


                kui FPS'i tahad teha siis repop flop lead turn.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #518
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  Algselt postitas AshrakWhite
                  fold flop,

                  kui FPS'i tahad teha siis repop flop lead turn.
                  IMO, kui me callime preflopi siis eeldame, et ta 3betib meid lightilt aga ei calli meie 4beti lightilt. Siis sellise loogika põhjal on see flop enam kui ideaalne check-callimiseks vähemalt ühte tänavat teades, et keskmine prima nit on cbeti masin ja peale turni annab alla. Võib-olla leak mu mängus.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #519
                    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

                    Haige inimene olen. Läksin mängima ja 22 käega jagasin 1.8BI-d ära. Täitsa haige inimene ¤#"&%7
                    45´4345324324
                    1
                    3240
                    4 00+349

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #520
                      Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

                      Algselt postitas ranka
                      Haige inimene olen. Läksin mängima ja 22 käega jagasin 1.8BI-d ära. Täitsa haige inimene ¤#"&%7
                      45´4345324324
                      1
                      3240
                      4 00+349

                      unreal

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #521
                        Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

                        Nägin järgmise und:

                        Hotcocacola tuli foorumisse ja kirjutas: "Tra dongid, te ei tea, mis just juhtus. Tulin livest ja sõber saagis mootorsaega kaks inimest pooleks!!!!". For sure see on ilmutus. Aga kahjuks ma ei tea, kes oli see salapärane sõber. Svenza? Tisko??? Ei oska hetkel öelda aga palun hoidke silmad ja kõrvad lahti. Kui näete lives, et keegi tuleb mootorsaag käes mängima siis on see kindlasti HCC sõber või kui kuulete müdinat laua all siis teadke, et see tuksuv druzba kellegi tooli all ning varsti läheb saagimiseks.

                        Ja huvitav, kas peame nimetama EMV ümber Eesti Mootorsae Meistrikates Pokkeris või hoopis EVM-ks -- Eesti Veristeks Meistrikateks Pokkeris.

                        Comment

                        • mcbethk
                          Bännitud
                          • Oct 2008
                          • 687

                          #522
                          Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

                          ROFL :D sul on ikka väga haiged unenäod

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #523
                            Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

                            Algselt postitas ranka
                            Nägin järgmise und:

                            Hotcocacola tuli foorumisse ja kirjutas: "Tra dongid, te ei tea, mis just juhtus. Tulin livest ja sõber saagis mootorsaega kaks inimest pooleks!!!!". For sure see on ilmutus. Aga kahjuks ma ei tea, kes oli see salapärane sõber. Svenza? Tisko??? Ei oska hetkel öelda aga palun hoidke silmad ja kõrvad lahti. Kui näete lives, et keegi tuleb mootorsaag käes mängima siis on see kindlasti HCC sõber või kui kuulete müdinat laua all siis teadke, et see tuksuv druzba kellegi tooli all ning varsti läheb saagimiseks.

                            Ja huvitav, kas peame nimetama EMV ümber Eesti Mootorsae Meistrikates Pokkeris või hoopis EVM-ks -- Eesti Veristeks Meistrikateks Pokkeris.

                            LOL tuletasid just meelde, et nägin ka cocat unes

                            coca eit jäi rasedaks, pillid vedasid alt vms ja siis coca muheles rõõmsa näoga, et nojah, mis seal ikka, saan isaks ja siis ma kaniitasin et wtf kuidas saab nii rahuliku näoga muiata kui said just teada et nii noorelt isaks saad

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #524
                              Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

                              Algselt postitas Codecci
                              LOL tuletasid just meelde, et nägin ka cocat unes

                              coca eit jäi rasedaks, pillid vedasid alt vms ja siis coca muheles rõõmsa näoga, et nojah, mis seal ikka, saan isaks ja siis ma kaniitasin et wtf kuidas saab nii rahuliku näoga muiata kui said just teada et nii noorelt isaks saad

                              PS! HCC totsi rasestasin tegelt mina ise aga peale seda pidin ärkama ja pükse minema vahetama!!!!!
                              FYP. Sa unustasid ühe lause lisada ju!

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #525
                                Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

                                irw, valige endale unenägusid :D

                                Comment

                                Working...