[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #661
    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hü

    Algselt postitas paradigmlost
    tahaks ka bloggerite freerollil osaleda, kas selle banneri oma blog-päevikusse panemine toimib siis?:P
    Toimib.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #662
      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

      HAIGE!

      Sõimasin asjatult oma parima sõbra täna läbi või õigemini elasin viha välja oma parima sõbra peal ilma asjata. Tundub, et teatud kolmandad isikud põhjustavad minus negatiivseid emotisoone ning nendega tuleks vist lõpetada kõik kontaktid. Mõtlen veel päeva-paar ja võtan vastu otsuse.

      Vabandasin juba teist korda sõbra ees ja siiralt tahan vabandust paluda ka kolmandat korda. See ei olnud õige aga tänasel päeval ma ennast sellises olukorras kontrollida ei suutnud. Loodan, et õpin oma vigadest.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #663
        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

        Naised ajavad tilti?
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #664
          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

          Algselt postitas Pahvak
          Naised ajavad tilti?
          ROFL. EIiiii. Nad just teevad tildile hara-kiri.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #665
            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

            PTR sõbrad otsivad sind taga ranka

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #666
              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

              Algselt postitas variatsioon
              PTR sõbrad otsivad sind taga ranka
              Mul ei ole sõpru.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #667
                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                Algselt postitas ranka
                HAIGE!

                Sõimasin asjatult oma parima sõbra täna läbi või õigemini elasin viha välja oma parima sõbra peal ilma asjata. Tundub, et teatud kolmandad isikud põhjustavad minus negatiivseid emotisoone ning nendega tuleks vist lõpetada kõik kontaktid. Mõtlen veel päeva-paar ja võtan vastu otsuse.

                Vabandasin juba teist korda sõbra ees ja siiralt tahan vabandust paluda ka kolmandat korda. See ei olnud õige aga tänasel päeval ma ennast sellises olukorras kontrollida ei suutnud. Loodan, et õpin oma vigadest.
                tahad salvrätikut ?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #668
                  Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                  Algselt postitas andu_andu
                  tahad salvrätikut ?
                  Jah.

                  Pilditu nädalavahetus, sombreerod maandusid otse vanalinnas.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  elu on lill

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #669
                    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                    lahe pilt

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #670
                      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                      ranka kuidas sul cakes läheb?
                      võiksid postitada oma post-starsi graafiku!

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #671
                        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                        Algselt postitas variatsioon
                        ranka kuidas sul cakes läheb?
                        võiksid postitada oma post-starsi graafiku!
                        variatsioon kuidas sul endal muidu läheb? kunagi lugesin su blogist, et sul oli eesmärk teha aastaga miljon. kuda läks?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #672
                          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                          Algselt postitas variatsioon
                          ranka kuidas sul cakes läheb?
                          võiksid postitada oma post-starsi graafiku!
                          Oiiiii. Tänan küsimast vennas. Kui esimesed 10,000 kätt läks cakes hästi, siis järgmised 10,000 olid soovida siis nüüd tundub, et olen mängudega kohanenud ja tunnen end hästi. Kahjuks olen nats kasumi graafikust maas, lootsin selle kuu lõpus 200NL minna. Aeg tiksub armutult ja seetõttu see kuu vist ie jõua kui just pikemat sorti upswingi ei tule. Peale selle on kaks järgmist nv-d kindlalt kinni ning see võtab aja järgi aga alates viiendast veebruarist üritan teha nelja nädalas treeningtsükli, kus on ainult trenn ja pokker.

                          Kurb muidugi, et tahan osta lähinädalatel korteri ära ja siis vaevalt, et suudan soolaleivapidu edasi lükata. Aga eks näib.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #673
                            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                            Algselt postitas pikk28
                            variatsioon kuidas sul endal muidu läheb? kunagi lugesin su blogist, et sul oli eesmärk teha aastaga miljon. kuda läks?
                            :D krt see miljoni plaani tegin siis kui elu suurim upswing lõppes :)
                            ehk siis failisin haledalt..

                            2009a lõpus suht põlesin läbi ja ei saanud korralikult mängida paar kuud.ja stars viskas kopa ette.. ei viitsi mina nende regularidega maadelda ja FPPi koguda.
                            nüüd kolisin bodogi et enne uut seadust natukene raha kokku ajada. seal läheb suht hästi. 5+BB/100 on kerge säilitada 6max NL100s ja varsti kavatsen limiidist ülesse liikuda. ideaalis tahaks NL1000 välja ronida.

                            aga jh.. üld pildis läheb hästi.. arved on makstud ja söök on laual :)

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #674
                              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                              Algselt postitas variatsioon
                              :D krt see miljoni plaani tegin siis kui elu suurim upswing lõppes :)
                              ehk siis failisin haledalt..

                              2009a lõpus suht põlesin läbi ja ei saanud korralikult mängida paar kuud.ja stars viskas kopa ette.. ei viitsi mina nende regularidega maadelda ja FPPi koguda.
                              nüüd kolisin bodogi et enne uut seadust natukene raha kokku ajada. seal läheb suht hästi. 5+BB/100 on kerge säilitada 6max NL100s ja varsti kavatsen limiidist ülesse liikuda. ideaalis tahaks NL1000 välja ronida.

                              aga jh.. üld pildis läheb hästi.. arved on makstud ja söök on laual :)
                              rõõm kuulda ja edu plaanide teostamisel.
                              rankale ka ofc edu.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #675
                                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                                Algselt postitas pikk28
                                rõõm kuulda ja edu plaanide teostamisel.
                                rankale ka ofc edu.
                                tänks!

                                Comment

                                Working...