Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu
Kui eile hommik oli kuldne siis tänane oli veel kuldsem. Selleks peame minema ajas tagasi. Eile Patricku juures peale vänget leili vantsisin üksinda pühapäeva hommikul koju. Inimestesi oli tänaval väga vähe - palitu ja läkiläkiga onu kimas paberossi bussijaamas, ta kõrval vanem naisterahvas rookis lund ja samal ajal tuikudes tuli vastu noorem noormees, kes oli oma hommikuse hamburgeri valgele palitule ajanud. Tuju oli laes ja ei lasknud end segada.
Koju jõudes pakkisin lahti kotid ja võtsin välja oma käterättide kollektsiooni, mis peale mitmendat saunapidu ESTPatricku juurde jäänud ja viskasin pesumasinasse. Samuti võtsin välja raamatu, mida hakkan lähiajal lugema ja istusin korraks kompu taha. Üks kiire pilk foorumisse, lonks mineraalvett ja veel kiirem pilk paremale -- ooo vooooodi. Sinna lendasin ja tuikusin unne. Sellist und võib kogeda ainult siis, kui oled kivis aga seekord seda ei olnud.
Õhtul ärkasin väga värskena. Pea oli selgem, kui digi TV kanalite pilt (lol). Hommikune hügieen ja väike hommikusöök ning siis avastasin, et magamise aeg on mind tahetud -- hehe telkut jälle ei kuulnud, sest tõesti magasin kui isakaru hilistalvel oma koopas.
Pool tundi hljem venisime Pumperiga poodi ja poest tulles kohtusime andudega, kes just olid poodi minemas. Andu_andu kutsus Olympsi aga ei viicanud minna. Mu ukse ees Pumperil tuli meelde, et tal sool otsas ning poest unustas otsa. Kuna ma soola ei söö ja mul eelmisest üürnikust pakk soola siin, siis pumps lendas üles soola järgi. Ma vaaritasin kiire söögi, klapid pähe ning hakkasin grindima, pumper teises toas luges foorumit, kuulas mussi ja vahtis telkust Hallo-Hallood.
Grindisin, kui omasse maailma vajunud heroiini sõtlane, kui möödunud oli kaks tundi. Viskasin klapid peast, et teisest toas tuua pirne ja vett ning vaatasin, et pumps rõõmsalt diivanile magama jäänud. Peksin üles ja saatsin ta koduteele -- ta veel avastas, et poes käies oli ostnud külmutatud junne, mis olid suht üles sulanud ja kotis vulises vesi, kui kevadine oja Vändra metsade vahel.
Alvin läks koju ja ma grindisin edasi pea 9 tundi jutti. Vahepeal ESTPatrick andis teada, et ta tal tervis parem aga vaja veel sauna teha ning sai komandörilt käsu, et 06:00 saun sisse ning ma voolan ta ukse vahelt sisse kell 07.00. Õlli oli ta kahjuks ainult üks ning siis läks kesköises MSN'is põranda-aluseks äriks. Välja päästis kasutaja "-andres-", kes on tuntud üleristi poiss ning tegi mulle kesktalivseks kingitueks kaks poolest Lapin Kultalt.
Enne seitset tema juurest läbi, koti laadisin ta kingitusi täis ning jõuluvanu asus ESTPontsiku poole teele. Seal väike saun, õlletamine, pokkeri ja muu jutt ning kodutee hakkas 08:45. Siin me jõuamegi selle mõnusa jutuni milleks ma üldse selle pika salmi kirjutasin. Kui ma pühapäeval hommikul kohtasin ainult mõnda hingelist siis täna oli neid palju. Kõik sebisid kuskile, kõik jooksid kuskile ehk kõigil olid miskid kohustused. Ma oma kuuma keha ja värske hingega hõljusin külmas talveilmas. Külm kliima tol hetkel oli mõnusalt jahutav, mõnus kerglane samm taga ja mõnusalt värske ning taas väga selge olla. Vaadates neid sagijaid ja sebijaid tundsin end ideaalselt. Tõsiselt ideaalne on isegi hea sõna. See oli nii puhas, hea ja mõnus tunne, et ma ei pea kuskile minema samas oli mul nii hea tuju, et vaadates teisi inimesi naertasin ja liikusin veel kergemalt edasi kui enne. Tundisn, et hõljun õhus, kui kanasulg. Ma ei ole heroiini proovinud aga sellist tunnet vist ei anna ükski narkootikum! See oli nagu ideaalne ja seetõttu sellised tunded ma pean tõesti kirja panema!
Ükskõik, mis haigus või õnnetus mind tulevikus ei võta. Ükskõik kui raske mul tulevikus olla ei ole tean ma, et ma tõesti olen ma elanud ideaal-elu (vähemalt minu visiioonis, maailmavaated erinevad), kus on null kohustust ja ma peaks seda suutma rohkem nautida. Sellised hommikud, sellised selged hommikud, sellised värsked hommikud toovad selle jälle esile!
Peale selle oli eile öösel nii mega kõva tuju ja ööläbi oli repeadis siit foorumist saadu lugu, mis pumpas mõnusalt energiat mu igasse viimsesse keharakku:
Kui eile hommik oli kuldne siis tänane oli veel kuldsem. Selleks peame minema ajas tagasi. Eile Patricku juures peale vänget leili vantsisin üksinda pühapäeva hommikul koju. Inimestesi oli tänaval väga vähe - palitu ja läkiläkiga onu kimas paberossi bussijaamas, ta kõrval vanem naisterahvas rookis lund ja samal ajal tuikudes tuli vastu noorem noormees, kes oli oma hommikuse hamburgeri valgele palitule ajanud. Tuju oli laes ja ei lasknud end segada.
Koju jõudes pakkisin lahti kotid ja võtsin välja oma käterättide kollektsiooni, mis peale mitmendat saunapidu ESTPatricku juurde jäänud ja viskasin pesumasinasse. Samuti võtsin välja raamatu, mida hakkan lähiajal lugema ja istusin korraks kompu taha. Üks kiire pilk foorumisse, lonks mineraalvett ja veel kiirem pilk paremale -- ooo vooooodi. Sinna lendasin ja tuikusin unne. Sellist und võib kogeda ainult siis, kui oled kivis aga seekord seda ei olnud.
Õhtul ärkasin väga värskena. Pea oli selgem, kui digi TV kanalite pilt (lol). Hommikune hügieen ja väike hommikusöök ning siis avastasin, et magamise aeg on mind tahetud -- hehe telkut jälle ei kuulnud, sest tõesti magasin kui isakaru hilistalvel oma koopas.
Pool tundi hljem venisime Pumperiga poodi ja poest tulles kohtusime andudega, kes just olid poodi minemas. Andu_andu kutsus Olympsi aga ei viicanud minna. Mu ukse ees Pumperil tuli meelde, et tal sool otsas ning poest unustas otsa. Kuna ma soola ei söö ja mul eelmisest üürnikust pakk soola siin, siis pumps lendas üles soola järgi. Ma vaaritasin kiire söögi, klapid pähe ning hakkasin grindima, pumper teises toas luges foorumit, kuulas mussi ja vahtis telkust Hallo-Hallood.
Grindisin, kui omasse maailma vajunud heroiini sõtlane, kui möödunud oli kaks tundi. Viskasin klapid peast, et teisest toas tuua pirne ja vett ning vaatasin, et pumps rõõmsalt diivanile magama jäänud. Peksin üles ja saatsin ta koduteele -- ta veel avastas, et poes käies oli ostnud külmutatud junne, mis olid suht üles sulanud ja kotis vulises vesi, kui kevadine oja Vändra metsade vahel.
Alvin läks koju ja ma grindisin edasi pea 9 tundi jutti. Vahepeal ESTPatrick andis teada, et ta tal tervis parem aga vaja veel sauna teha ning sai komandörilt käsu, et 06:00 saun sisse ning ma voolan ta ukse vahelt sisse kell 07.00. Õlli oli ta kahjuks ainult üks ning siis läks kesköises MSN'is põranda-aluseks äriks. Välja päästis kasutaja "-andres-", kes on tuntud üleristi poiss ning tegi mulle kesktalivseks kingitueks kaks poolest Lapin Kultalt.
Enne seitset tema juurest läbi, koti laadisin ta kingitusi täis ning jõuluvanu asus ESTPontsiku poole teele. Seal väike saun, õlletamine, pokkeri ja muu jutt ning kodutee hakkas 08:45. Siin me jõuamegi selle mõnusa jutuni milleks ma üldse selle pika salmi kirjutasin. Kui ma pühapäeval hommikul kohtasin ainult mõnda hingelist siis täna oli neid palju. Kõik sebisid kuskile, kõik jooksid kuskile ehk kõigil olid miskid kohustused. Ma oma kuuma keha ja värske hingega hõljusin külmas talveilmas. Külm kliima tol hetkel oli mõnusalt jahutav, mõnus kerglane samm taga ja mõnusalt värske ning taas väga selge olla. Vaadates neid sagijaid ja sebijaid tundsin end ideaalselt. Tõsiselt ideaalne on isegi hea sõna. See oli nii puhas, hea ja mõnus tunne, et ma ei pea kuskile minema samas oli mul nii hea tuju, et vaadates teisi inimesi naertasin ja liikusin veel kergemalt edasi kui enne. Tundisn, et hõljun õhus, kui kanasulg. Ma ei ole heroiini proovinud aga sellist tunnet vist ei anna ükski narkootikum! See oli nagu ideaalne ja seetõttu sellised tunded ma pean tõesti kirja panema!
Ükskõik, mis haigus või õnnetus mind tulevikus ei võta. Ükskõik kui raske mul tulevikus olla ei ole tean ma, et ma tõesti olen ma elanud ideaal-elu (vähemalt minu visiioonis, maailmavaated erinevad), kus on null kohustust ja ma peaks seda suutma rohkem nautida. Sellised hommikud, sellised selged hommikud, sellised värsked hommikud toovad selle jälle esile!
Peale selle oli eile öösel nii mega kõva tuju ja ööläbi oli repeadis siit foorumist saadu lugu, mis pumpas mõnusalt energiat mu igasse viimsesse keharakku:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment