[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #4966
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Kas sa nendes teed add oni ka?


    Ma just selle kella aja pärast ei viitsi üldse satikaid pelada, töötan 9-17, mingi 18 olen kodus, pelan vb 1-2h cashi ja nagu aitab küll päevast, kui ma seda lükkan lõpuks kella 00:00ni siis järgmine päev pool surnud.
    silm vajub looja tööl ? :D

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #4967
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      silm vajub looja tööl ? :D
      Mhm, näiteks kui pühapäeval pelasin müüriga HU 23:30ni, peale seda 1h üritad magama siis esmaspäev ärkad 07:00 ja haigutasin päris palju tööl ikka.


      Ma NV ärkan ka pigem 08:00 ja grindin 12ni, edasi nagu lebo aeg, et kõiksugu turniiridel käimine on nagu läheks päeva teist sessionit tegema

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #4968
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Mhm, näiteks kui pühapäeval pelasin müüriga HU 23:30ni, peale seda 1h üritad magama siis esmaspäev ärkad 07:00 ja haigutasin päris palju tööl ikka.


        Ma NV ärkan ka pigem 08:00 ja grindin 12ni, edasi nagu lebo aeg, et kõiksugu turniiridel käimine on nagu läheks päeva teist sessionit tegema
        vot see ongi põhiargument, miks ma õhtuti ei gene. Tund aega eriti hästi, ma ka mitu tundi lage vahtinud.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #4969
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Mhm, näiteks kui pühapäeval pelasin müüriga HU 23:30ni, peale seda 1h üritad magama siis esmaspäev ärkad 07:00 ja haigutasin päris palju tööl ikka.


          Ma NV ärkan ka pigem 08:00 ja grindin 12ni, edasi nagu lebo aeg, et kõiksugu turniiridel käimine on nagu läheks päeva teist sessionit tegema
          oleks võinud chatti kirjutada, et yo alustaks äkki varem järgmine kord.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #4970
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Kas sa nendes teed add oni ka?


            Ma just selle kella aja pärast ei viitsi üldse satikaid pelada, töötan 9-17, mingi 18 olen kodus, pelan vb 1-2h cashi ja nagu aitab küll päevast, kui ma seda lükkan lõpuks kella 00:00ni siis järgmine päev pool surnud.
            Ma ei ole ekspert, kuid kui on võimalus teha juurdeostu, siis ma alati selle teen, vastasel juhul ma ei mängiski. Eriti tähtis on juurdeost teha just neil satikatel, sest juurdeost annab kahe kuni mitmekordse algstäki.

            Ja seda saab ära kasutada - registreeru hilise perioodi lõpus ja saad väga hea stäki, säästad aega ja oluline osa mängijaskonnast väljas.

            Kui ma pole ekspert, -2BB kaotav mängija, seega võta kuidas tahad.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #4971
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Mhm, näiteks kui pühapäeval pelasin müüriga HU 23:30ni, peale seda 1h üritad magama siis esmaspäev ärkad 07:00 ja haigutasin päris palju tööl ikka.


              Ma NV ärkan ka pigem 08:00 ja grindin 12ni, edasi nagu lebo aeg, et kõiksugu turniiridel käimine on nagu läheks päeva teist sessionit tegema
              Jumalat küll pole olemas, vähemalt minu arvates, kuid siiski tänan seda, et mind on õnnistatud magamisega. Võin magada absoluutselt kus ja magama jään kohe. Võin juua kasvõi 10-15 tassi kohvi päevas ära (kümme ongi mul miinimum kuskil) ja viimase joon alati enne magaminekut ära ja uinun suht sekunditega.

              Plussiks on see, et nii heal magamisel piisab keskmiselt 6 tunnist ööpäevas, millele aeg-ajalt järgnevad pikad karuuned ja isegi olnud karuune perioode, kus isegi 14h und ei ole olnud piisav. Aga see on järgnenud alati perioodile, kus eelnevalt ongi 4-5 tunniga ööpäevas pikalt "lepitud".

              See vist ongi mu ainus pluss :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4972
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Kusjuures, kui rääkida veel unest, siis toona, pokkerimängija aegadel, kui mingil perioodil elasin sisuliselt boheemi elu, et ärkasin siis, kui tahtsin ja magama läksin siis, kui uni, siis tekkis väga imelik olukord, mida juhtus ka teistel.

                Täpsemalt seda, et nii sellise elustiiliga nihkus iga päev ärkamise tund umbes üks tund edasi ehk 24 tunnine ööpäeva tsükkel ei mahtunud kehakella tsüklisse, jäädes üks tund lühemaks. Seega kehakella pikkus oli hoopis 25 tundi.

                Seletamatu müstika. Kui proovida seda seletada sellega, et näiteks Maa ööpäevad ei ole konstantnsed - minevikus oli Maa päev pikem ja näiteks 200 miljoni aasta pärast peab praegu 24-tunniseid vahetusi tegev päästja sama raha eest hoopis nühkima 25 tundi.

                Seega ka sellega ei seleta ära, sest minevikus olid ööpäevad veel lühemad kui praegu ja lisaks, kui ööpäev oli oluliselt lühem, polnud inimesest veel peeruhaisugi.

                Tõsi. Elu esialged selleks ajaks oli juba Maal tekkinud ja isegi esimesed hulkraksed. Sel ajal oli ööpäeva pikkus 20 tunni ringis. Kui isegi sealt oleks pidanud kuidagimoodi ürgne instinkt DNA ja geenide abil kuidagigi moodi edasi kanduma, siis peaksime juba neli tundi enne igapäevast äratust krapsti üleval olema ja nii iga päev 4 tundi varem.

                Kokkuvõttes. Huvitav tähelepanek, et miks vaimselt boheemlase elu elav inimene muutus 25 tunni tsükliga inimesega. Toona perioodidel sai ka tehtud pea 6 korda nädalas jõusaali, seega ei saa see olla ka füüsilise elu taga.

                Pigem mingil põhjusel võib inimese aju hoopis olla seadistatud 25 tunnise ööpäeva pikkuse peale. Lihtsalt üks lambiteooria. Võib-olla aju hoiab alati endas reserve, et 24-tunnise tsüklit läbides oleks vähemalt üks reaalne tund veel reserviks, siis boheemi elu elades, kus puuduvad mured ja elatakse võimalikult stressivabalt, saab aju selle reservi ka kasutusele võtta ja sealt siis ka üks lisatund :)

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #4973
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Mina muutusin elukutselisena 30h tsükli peale, 20h olin üleval ja ~10h magasin(millest 2h üritasid magama jääda) ja kui tuligi unevõlg vms magasin lihtsalt 12-14h.

                  Kusjuures kuna mul elu aeg olnud une probleemid polnud mul midagi hullu näiteks 48h järjest detsembri lõpus supernovat grindida :D

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #4974
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Mina muutusin elukutselisena 30h tsükli peale, 20h olin üleval ja ~10h magasin(millest 2h üritasid magama jääda) ja kui tuligi unevõlg vms magasin lihtsalt 12-14h.

                    Kusjuures kuna mul elu aeg olnud une probleemid polnud mul midagi hullu näiteks 48h järjest detsembri lõpus supernovat grindida :D
                    Supernova särgiga ikka ööklubis vms ka käisid ? Ma isegi ükskord näinud goldstari atlantises. Ei teadnudki kas peaks aupaklikult kummardama nl5 regu ees(ma umbes pakun , et nl5st piisas selle jaoks.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4975
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Supernova särgiga ikka ööklubis vms ka käisid ? Ma isegi ükskord näinud goldstari atlantises. Ei teadnudki kas peaks aupaklikult kummardama nl5 regu ees(ma umbes pakun , et nl5st piisas selle jaoks.
                      Starsi logoga riided olid ikka kunagi staatuse märk. 500FPP-s nokatsi igal ühel ikka naljalt polnud. 500FPP Saada oli juba saavutus.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #4976
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Starsi logoga riided olid ikka kunagi staatuse märk. 500FPP-s nokatsi igal ühel ikka naljalt polnud. 500FPP Saada oli juba saavutus.
                        Ei mäleta küll,et midagi rasket oleks olnud tavalise merchi jaoks ja ma olin microstakes. Särke/pusasi/kaardipakid kõik siiani kuskil vedelemas. Supernova kraami ilmselgelt pole.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #4977
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Fulltildi merch oli anyways palju shefim

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #4978
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Isegi supernova vist ei olnud midagi ilmvõimatut distsipliiniga ühele 24laua nl25 regule.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #4979
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Supernova särgiga ikka ööklubis vms ka käisid ? Ma isegi ükskord näinud goldstari atlantises. Ei teadnudki kas peaks aupaklikult kummardama nl5 regu ees(ma umbes pakun , et nl5st piisas selle jaoks.
                              Vist jäi käimata, mul oli nii silverstar kui supernova särgid samal ajal olemas + vinged porche prillid mis boonukate rahaks tehes oleks olnud 200$

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #4980
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Ei mäleta küll,et midagi rasket oleks olnud tavalise merchi jaoks ja ma olin microstakes. Särke/pusasi/kaardipakid kõik siiani kuskil vedelemas. Supernova kraami ilmselgelt pole.
                                Ma küll mäletan teistmoodi. Alguses olid ainuüksi asjade telliminegi sealt problemaatiline, sest kogu turg oligi ju USA peale suunatud. Hiljem läks jah vähe lihtsamaks.

                                Comment

                                Working...