[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #4996
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa räägid uuest ajast.. Siis oli käsitsi. Kõik käsitsi ning vaikselt tulid AHK scriptid.

    PokerTrackeril oli eraldi lisa PokerGrapher, millega joonistasid graafikuid. Kõik tuli eraldi osta või äkki isegi PokerGrapher oli vaba vara. Ei mäletagi.

    Selline oli PokerGrapher


    PokerTracker2 (PT2) oli üldse tegijatel, meiesugused rääbisrott pööblid kasutasid PokerOffice (PO), mis kogu aeg kokku jooksis. PT2 jaoks polnud lihtsalt raha, PO sai crackitud kujul.

    Selline oli PT2



    Selline oli PokerOffice
    Ega nüüd meeletut erinevust ei märka piltide järgi. Ma juba harjunud ilma hudita mängima . Starsis ja 888s ongi hud,aga väga ei jälgigi statte. Pt rohkem enda mängu analüüsiks. Turnades hud vb isegi halb pigem,võib väga autopiloodiks muutuda .

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #4997
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



      Mida selle "täiskomplekt kasiinomänge" all täpselt silmas peetakse (kas erinevad lauamängud ala Vene pokker, Craps jne. või hoopis, et lisanduvad slotid), jään vastuse võlgu, kuid proovin välja selgitada.

      Tegelikult võiks Chesterfieldi kohta päris eraldi teema olla - vaatab. Hetkel viimane tööpäev, täpsemalt viimased 5 tundi, siis lõppevad lõppuks need 16-tunnised... Täpselt 22 päeva, iga päev 16 tundi jutti...

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #4998
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas ranka Vaata postitust


        Mida selle "täiskomplekt kasiinomänge" all täpselt silmas peetakse (kas erinevad lauamängud ala Vene pokker, Craps jne. või hoopis, et lisanduvad slotid), jään vastuse võlgu, kuid proovin välja selgitada.

        Tegelikult võiks Chesterfieldi kohta päris eraldi teema olla - vaatab. Hetkel viimane tööpäev, täpsemalt viimased 5 tundi, siis lõppevad lõppuks need 16-tunnised... Täpselt 22 päeva, iga päev 16 tundi jutti...
        Ultimate texas,rulett ja 2 asja oli veel. Instas oli kirjas

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #4999
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Baccarat ja blackjack olid ülejäänud 2

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #5000
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Pangu diskopall ja pangu silt et NAISTELE SISSEPÄÄS TASUTA (vahet pole et kõigile on), siis hakkavad soome ehitus objektidelt rahad eesti pokkeri mängijatele alles tulema.

            Müürile kindlasti sobiks keset club hollywoodi cashi mängida

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #5001
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Pangu diskopall ja pangu silt et NAISTELE SISSEPÄÄS TASUTA (vahet pole et kõigile on), siis hakkavad soome ehitus objektidelt rahad eesti pokkeri mängijatele alles tulema.

              Müürile kindlasti sobiks keset club hollywoodi cashi mängida
              Pangu veel lisatahvel ,et hartwalli kohver 10.99€ ,siis täiskomplekt

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #5002
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Pangu veel lisatahvel ,et hartwalli kohver 10.99€ ,siis täiskomplekt
                Nii mõnigi mängiks oma palga rullis maha nii

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5003
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Ou yeah tupikud, tupehirmutised ja löönrusikast! Saigi läbi ja nüüd mu kord puhata. Võtsin preemiaks omale kaheksa Heinar nulli, hunniku kooki ja muud head ning paremat. Käin kippelt jooksmas ja alustan söögiorgiaga, mille on välja teeninud.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5004
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Muideks, et ei ununeks, siis täna õhtul kell 19:00 kolmevõistlus, turka hakkab 20:00.

                    Lingil on veel vana info, kui turkale saab regada parooliga oldfaithfull. Täna siis mängimas Riin Saarts.

                    Link (vana infoga, uuendan peale jooksmist): https://www.pokkeriprod.com/optibeti-kolmevoistlus/

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #5005
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Muideks, et ei ununeks, siis täna õhtul kell 19:00 kolmevõistlus, turka hakkab 20:00.

                      Lingil on veel vana info, kui turkale saab regada parooliga oldfaithfull. Täna siis mängimas Riin Saarts.

                      Link (vana infoga, uuendan peale jooksmist): https://www.pokkeriprod.com/optibeti-kolmevoistlus/
                      Kakat polegi liigatabelis,või ma pime ? . Ma proovisin optibeti telosse laadida valmistumaks müüri challu jaoks ja vb täna siis kolmevõistlusesse tulla ühte orci piinama ,aga täiesti võimatu. Toimib kellegil telos optibet ? Ma ei viitsi grindimasina taha minna ühe turka pärast ja vaataks telekas seebikaid parem.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #5006
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Kakat polegi liigatabelis,või ma pime ? . Ma proovisin optibeti telosse laadida valmistumaks müüri challu jaoks ja vb täna siis kolmevõistlusesse tulla ühte orci piinama ,aga täiesti võimatu. Toimib kellegil telos optibet ? Ma ei viitsi grindimasina taha minna ühe turka pärast ja vaataks telekas seebikaid parem.
                        Ma pole seal vist punkte saanud :D

                        Mul töötab muidu


                        Tegin endale ühe red bulli viinaga, kodus ikka palju odavam

                        Last edited by Kakahirmutis; 10.08.24, 16:11.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5007
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Kakat polegi liigatabelis,või ma pime ? . Ma proovisin optibeti telosse laadida valmistumaks müüri challu jaoks ja vb täna siis kolmevõistlusesse tulla ühte orci piinama ,aga täiesti võimatu. Toimib kellegil telos optibet ? Ma ei viitsi grindimasina taha minna ühe turka pärast ja vaataks telekas seebikaid parem.
                          See on sellepärast natuke "erilisem" liiga, et kuna on üks turniir ja pead alati TOP10 jõudma, et punkte saada. Kui ei jõua, pole midagi teha ja iga järgmine liigaturniir on punktide arv järjest suurem.

                          Tänased punktid peaksid olema (ärge mind maha lööge, kui ei ole):
                          • 1. koht: 45 punkti
                          • 2. koht: 36 punkti
                          • 3. koht: 27 punkti
                          • 4. koht: 18 punkti
                          • 5. koht: 12 punkti
                          • 6. koht: 10 punkti
                          • 7. koht: 9 punkti
                          • 8. koht: 8 punkti
                          • 9. koht: 7 punkti
                          • 10. koht: 6 punkti


                          Tundub, et see sama tabel kehtib (täna on 5. etapp), kuid osalemise eest punkte ei anta. . Teisisõnu 11. kohast alati on NULL ja seega kui oled punktibubble lähedal, tasuks natukenegi mõelda, eriti kui kaks lauda alles.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5008
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Muideks. Ekraanitõmmisel on 12 etappi, kuid kolmevõistlus koosneb 21 etapist.

                            Kui samast järjestikkust võtta aluseks, saab 21. etapi võitja 120 punkti ja seega, kui eesmärk on võita liiga, peab olema minimaalne eesmärk teenida 120 punkti.

                            Vastasel juhul pole mõtet üldse osaledagi :P

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5009
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Live hakkas: https://www.pokkeriprod.com/optibeti-kolmevoistlus/

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #5010
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Ma pole seal vist punkte saanud :D

                                Mul töötab muidu


                                Tegin endale ühe red bulli viinaga, kodus ikka palju odavam

                                Igemed pole sellest sinisest karbikesest juba ära söövitatud ? Ma viimased aastad teinud tubakata versiooni,üks sitt muidugi mõlemad

                                Comment

                                Working...