[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #3466
    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    neegrid ei andnud seksi?

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #3467
      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

      eksisteerib ikka ja piirkonniti on mõnel pool seda liiga palju.
      samas ma olen 100% veendunud, et "moe-dolerantsusega" minnakse ka tihti liiale ja liberaalseks ning teatav kogus patriotismi ja natsionalismi on vajalik, et oma rahvus saaks omal maal elada ja teha seda vabalt. point@rootsi.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #3468
        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

        Grats meister ! Mis auhinnarahaga peale hakkad?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #3469
          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
          Grats meister ! Mis auhinnarahaga peale hakkad?
          Närimiskummi vist.

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #3470
            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            note to me:

            kui arvasin, et Eestis rassismi ei eksiteeri, siis eksisin.
            lugedes ühe teatud mart helme viimase aja väljaütlemisi, aga eelkõige netikommentaatorite hordide tunnustust talle, kardan paraku, et "pigid", "pe.ded", "russid" ja need, kes neile ühel või teisel põhjusel ülevalt alla ei vaata, peavad peagi nentima, et nii rassism kui ka teised toredad nähtused eestis mitte ainult ei eksisteeri, vaid muutuvad lähiajal ossikontingendi seas tunduvalt populaarsemaks. karjainstinkt for teh win!

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #3471
              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

              Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
              lugedes ühe teatud mart helme viimase aja väljaütlemisi, aga eelkõige netikommentaatorite hordide tunnustust talle, kardan paraku, et "pigid", "pe.ded", "russid" ja need, kes neile ühel või teisel põhjusel ülevalt alla ei vaata, peavad peagi nentima, et nii rassism kui ka teised toredad nähtused eestis mitte ainult ei eksisteeri, vaid muutuvad lähiajal ossikontingendi seas tunduvalt populaarsemaks. karjainstinkt for teh win!
              Oled sa üks neist, et nii täpselt oskad rääkida? Mitte halvapärast, aga paraku see täpselt nii oligi. Olid ossid, ja täpselt kolme neid asju nad ka rääkisid.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #3472
                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                note to me:

                kui arvasin, et Eestis rassismi ei eksiteeri, siis eksisin.
                Kolumnist Abdul Turay kirjutab, et arutelu immigratsiooni ja immigrantide üle Eestis juhindub mõlemal poolel emotsioonidest ja valeteabest, mitte pragmaatilisusest ja faktidest.


                Mina taskurassistina lausa imestasin, kuivõrd tugevasse kaitseseisundisse kommenteerijad ennast tõmbasid. Mees räägib ju üldjoontes õiget juttu.
                Last edited by Potsataja; 02.06.13, 19:11.

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #3473
                  Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                  Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                  lugedes ühe teatud mart helme viimase aja väljaütlemisi, aga eelkõige netikommentaatorite hordide tunnustust talle, kardan paraku, et "pigid", "pe.ded", "russid" ja need, kes neile ühel või teisel põhjusel ülevalt alla ei vaata, peavad peagi nentima, et nii rassism kui ka teised toredad nähtused eestis mitte ainult ei eksisteeri, vaid muutuvad lähiajal ossikontingendi seas tunduvalt populaarsemaks. karjainstinkt for teh win!
                  tundub, et olen ise ka väheke metsa poole (khm, enamusele pole see vist üllatuseks). mart ja martin helme on segamini nagu pudru ja kapsad. vähemalt võib vabanduseks öelda, et käbi pole antud juhul kännust eriti kaugele kukkunud.

                  ja ranka, ma olen ju sheriff, (ossi) profileerimine olemasoleva info alusel kuulub ametioskuste hulka.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #3474
                    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                    Järgmine märge endale: Miks ma ei õpi, et MG on rigged? Või õigemini kõik muud saidid peale Starsi on parajad augud.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3475
                      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                      Täpsustavalt öeldes mõtlesin, et lähen proovin MG superturbosid €100-seid. Rake on 3%, mis on veits kangem, aga 6BI läks välgukiirusel "regularile", kes 3bet shoves 54% ajast ja iso-shoves limbile 82% ajast. Starsis võib sessiga 20BI kõikumisi tulla, ei tekita mingit tilti, aga omg, see triobet.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #3476
                        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                        Pokkerist niipalju, et nüüd ht-sid mängin, aga eriti ei biid.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Tegelt samas ei pea eriti hulluks ka. Esimesed 800-900 mängu on julgelt pooled regularide vastu. Nüüd olen saanud respecti ning vahest harva mõni hulkuv reg sajastest või kolmekümnestest istub.

                        EDIT:

                        See kuu siis. Põhiliselt fishid, harva regid

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #3477
                          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                          Siis testin hetkel mängu. KJ, KT, QJ, QT, JT (nii off, kui ka suited). Kui on 18-25BB deep stackid, vastane avab, siis 3betin to t70. Hetkelised tulemused on sellised. See töötab ainult fishi vastu ning postflopis enamjaolt betin t40-t60, kui pihta ei saa ja suuremalt, kui saan. Minu jaoks tundub see töötavat.


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ivar866
                            Grinder
                            • Oct 2012
                            • 776

                            #3478
                            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                            Arvad et see pole mingi juhuste kokkusattumus, et KJ, KT, QJ, QT, JT tüüpi kätega nii on?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3479
                              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                              Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                              Arvad et see pole mingi juhuste kokkusattumus, et KJ, KT, QJ, QT, JT tüüpi kätega nii on?
                              Ei mõista küsimust. Kui pead silmas variatsiooni: sure võib küll olla, aga ma arvan, et minu mänguga sobib väike 3bet paremini. Eks me näe.

                              See ongi HUSNG-de üks probleeme - kõik mängivad kole standardilt (mis on +EV), aga kui tahad midagi uut testida, siis pead ise katsetama ning see võtab aega ja kui on teooria on vale, siis maksad ka selle eest hinda.

                              Hetkel ma vaatasin üle A2-A6 käed. 3bet shove on +EV, aga tekkis küsimus, et maybe flat on veel suurema EV-ga näiteks 15BB deep. See võib tunduda segane, et flattida näiteks A3 15BB deep OOP, aga ma suht kindel, et flat on +EV, aga tahaks võrrelda just 3bet shovega.

                              Hittides me saame suht alati cbeti (reeglian pool potti) ja samas meid ei panda peaaegu mitte kunagi AX peal, mis omakorda tähendab lisavaluet.

                              E: ja siis on tekkinud küsimus - äkki on A8-AT käega mõttekam hoopis non 3bet AI standardina, kui 3bet shove. Võib tunuda ka segane mõte, et milleks mängida postflopi ja teha vigu? AQ/AK ei meeldi non-ai 3bet, sest liiga palju käsi, mis calliksid shove, ei shove 3betile.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3480
                                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                                Igav. HUSNG-des waiting listid ebanormaalselt kõrged ja nägin, et 30 000 kätt milestoneni. Hüppasin siis suvalisse FR lauda, et äkki joppab. No milestone ei hittinud, aga sain poti, mis oli rohkem väärt :)

                                Vastane vist regular. Oli küll 4 tähte, aga ootas lauas ning reloadis.

                                Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 2 players - View hand 2237002
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                Hero (BB): $251.20
                                Tochminator (BTN/SB): $100.00

                                Pre Flop: ($1.90) Hero is BB with 9 7
                                Tochminator raises to $2, Hero calls $1

                                Flop: ($4.40) 4 7 9 (2 players)
                                Hero checks, Tochminator bets $3.15, Hero raises to $32, Tochminator says "what", Hero says "just play", Tochminator raises to $97.80 all in, Hero calls $65.80

                                Final Pot: $200.00
                                Hero shows 9 7 (two pair, Nines and Sevens)
                                Tochminator shows A T (high card Ace)
                                Hero wins $99.75
                                Hero wins $99.75
                                (Rake: $0.50)

                                Comment

                                Working...