[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3781
    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Oot on see goal nüüd -100 või +100 buy ini?
    :D

    Hetkel vist miinus.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #3782
      Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ma vaidle sulle vastu, sest tõin välja ainult nähtava informatsiooni aruteluks, aga võrdlused on sul halvad. Aasta tippsündmuste peak ei iseloomusta mitte kuidagi kogu turu trende. Ainuüksi raha väärtus, elatustase ja inflatsioon mõjutab sinu väljatoodud live eventide osalejate arvu. Triobet live alguasegadel 1000 kroonine osalustasu oli suhteliselt krõbe, aga tänapäeval €70 on pm. mitte kui midagi.
      Sul on vabalt õigus, huvitav oleks teada palju kõikide deposiitide summa on vähenenud. See võib olla vabalt rohkem vähenenud kui online olevate mängijate arv. Paraku pole variantigi seda teada saada.

      Ega tegelt väga vahet pole ka õppiva ja mängu arendava reksi jaoks. Raha jääb mängu ikka peale tulema, professionaalselt mängides on ikka võimalik hästi teenida. Lihtsalt sisenemisbarjäär on nüüd suurem, raskem on võitvaks saada ja üles liikuda. Üliõpilased peavad uue viisi leidma oma õpingute finantseerimiseks, semiprosid on kindlasti vähem.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #3783
        Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

        Enda tutvusringkonnas ka tundub, et recreationale kes onlines mängiks ikka kõvasti vähemaks jäänud. Peamiseks põhjuseks arvan tehtud selgitustööd - recreationalid teavad ka, et aastal 2014 igal mängijal pmst lisaprogrammid-värgid, videosaidid, foorumid jms kõik olemas ja lambist oma peaga lauda istudes ja mängides võitma hakata on üsna võimatu.

        Eks fun nende jaoks kes seda ei tea on ka kõvasti vähenenud - mängijad lihtsalt nii heaks läinud ja recreationalid võidavad wayyy liiga harva, et fun oleks.

        Teoorias oleks äge, kui iga X aja tagant tuleks uus mäng välja (1-5a tagant nt), siis ei jõuta seda nii lahti võtta ja ära lahendada ja üle-programmistuda kui NL/PLO praegu on nt. Aga praktikas selline mäng luua mis oleks nii populaarne just not gonna happen.
        Last edited by Codecci; 03.07.14, 15:48.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #3784
          Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

          lisaks veel selle, et kuiv pokker tundub on veidi ammendanud ennast. võiks mingeid challengeid, missioone jms üha rohkem olla. a la lisaboonuspunne saad kui bluffid jms napakusi mis fishile meeldiks. samuti on reklaami kuidagi väheks jäänud ja no andke andeks - vana paks ronaldo põhi reklaaminäoks - ei usu, et väga müüb. parem suured tissid või pingestada noor ronaldo ja läheb

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3785
            Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            lisaks veel selle, et kuiv pokker tundub on veidi ammendanud ennast. võiks mingeid challengeid, missioone jms üha rohkem olla. a la lisaboonuspunne saad kui bluffid jms napakusi mis fishile meeldiks. samuti on reklaami kuidagi väheks jäänud ja no andke andeks - vana paks ronaldo põhi reklaaminäoks - ei usu, et väga müüb. parem suured tissid või pingestada noor ronaldo ja läheb
            Üheks probleemiks võib olla ka PokerStarsi suurus. Konkurendid pakuvad kasiinomänge ja ennustust, mis toovad lõviosa sissetulekust. Pokkeriga ei suudeta konkureerida Starsiga ning seetõttu ei panustata ka eriti pokkeri promomiseks.

            PokerStarsi promod on jällegi massipromod, mis pakuvad väga väikest või kaudset väärtust mängijatele, mis ei ole eriti atraktiivsed. Ei mäletagi, millal viimati oli pokkeripromodes WOW moment.

            Missioonide koha pealt: PokerStars 7 pidavat need olemas olema.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #3786
              Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

              Kaks sarnast kätt ka. Öine sess, vastane fish. Kuna readid ei ole tugevad, siis eraldi teemat mõttetu teha. Agressiivsusega silma ei paistnud ning bluffidega 3bet pottides vahele ei olnud ka jäänud. SD valuet oli siiani callinud 3bet pottides.

              // Turni bettisin väikselt kuna tuli nõmedam kaart pakist ning arvan, et saan nii rohkem valuet kui ka vajadusel foldida. Riveril minu poolt clear value bet nõrgema ässa ning suurema stationi puhul isegi JT tüüpi käe vastu, aga kas biidime vastase range ?

              Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2530975
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              Hero (BB): $91.13
              BTN/SB: $76.56

              Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with T A
              BTN/SB raises to $1.50, Hero raises to $5, BTN/SB calls $3.50

              Flop: ($10.00) T A 8 (2 players)
              Hero bets $7, BTN/SB calls $7

              Turn: ($24.00) 9 (2 players)
              Hero bets $11.50, BTN/SB calls $11.50

              River: ($47.00) 9 (2 players)
              Hero bets $20, BTN/SB raises to $53.06 all in, Hero ???

              Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2530976
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter




              // Turn tuli täiesti blank ning raisega repib siis kahte paari, väikest setti või ülemängitud emandat.

              Põhiplaan on loota riveri paardumisele, mis tähendaks siis minu poolt ka riveri calli. Riverisse tuli suht blank kaart, ainult QJ improves ning gutterid on nii unlikely, sest reeglina fishid KT, 8T tüüpi käega sääraseid liine turnil ei võta.


              Hero (BB): $50.00
              BTN/SB: $103.29

              Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with A A
              BTN/SB raises to $1, Hero raises to $4, BTN/SB calls $3

              Flop: ($8.00) 9 Q 4 (2 players)
              Hero bets $4, BTN/SB calls $4

              Turn: ($16.00) 3 (2 players)
              Hero bets $8, BTN/SB raises to $16, Hero calls $8

              River: ($48.00) J (2 players)
              Hero checks, BTN/SB bets $23.75, Hero ???

              Flopi ja turni betsizingud olidki mõeldud nii ning neid ei aruta, aga muu koha pealt kõik arvamused teretulnud.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #3787
                Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                Järgmine pask päev. Hetkel magama.



                E: tegelt vaatan veel telkut natuke ning hoian lauad lahti. action läheb kirja siis homsele päevale.

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #3788
                  Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Teoorias oleks äge, kui iga X aja tagant tuleks uus mäng välja (1-5a tagant nt), siis ei jõuta seda nii lahti võtta ja ära lahendada ja üle-programmistuda kui NL/PLO praegu on nt. Aga praktikas selline mäng luua mis oleks nii populaarne just not gonna happen.
                  PL 2-7 triple draw on kõige funim (ja variatsioonirikas) pokkerimäng üldse imo ja ma ei saa aru, miks seda ei promota. Basic teooria järgi juba, kui vastane drawib sinust rohkem, siis sa pead bettima. Näiteks kui Player A drawib 2 ja Player B 1, siis Player B kindlasti betib, aga kui A sai oma 2-drawga parema käe, kui B on average 1-drawga saab, siis ta saab seda betti teoorias jällegi raiseda. Selle tulemusena stäkid lähevad üsna kiiresti sisse.

                  Lisaks, selles mängus on vähem infot. NLis näiteks kogenud mängija jagab CREVi laadse mõttekäiguga nõrgema vastase range tihti väga täpselt ära, sest riveriks on infot juba massiivselt ja iga eelnev otsus võttis villaini rangest mingeid combosid välja. Kui ma ise fishi pilguga vaatan, siis PL 2-7>PLO>>>>>>>>>NL(>any FL)

                  Aga sellele mängule pole tehtud mingit promo, enamustes tubades seda polegi ja lol stars siinkohal:



                  See-eest nosebleedides action käib täie rauaga.

                  Edit: ja kes ei usu, et fun, proovige ise järgi, mul 1k käega entertainment value suurem kui ükskõik millise 1k NLHE stretchiga 500k käe jooksul, aga mõttetu õppida, sest isegi laudu pole tehtud...
                  Last edited by overbet; 03.07.14, 17:20.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3789
                    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                    ftps tehti ju kunagi mindi badge'de jms teema. No idea kui edukaks see ainult kujunes

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #3790
                      Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                      See missioonide värk on endalegi fun, aga auhinnad täiesti väärtusetud - enamasti freerollide piletid. Fuck off oma turnapiletitega, keegi ei viitsi mingit X kuupäeva oodata ega püsi meeleski. Andku sulli või SNG-de pileteid või mingi šanšš midagi normaalset võita vms, kedagi ei koti freeroll MTT-de piletid mille väärtus alla $10.

                      Comment

                      • hrlohe
                        Pokkerihai
                        • Mar 2011
                        • 2346

                        #3791
                        Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kaks sarnast kätt ka. Öine sess, vastane fish. Kuna readid ei ole tugevad, siis eraldi teemat mõttetu teha. Agressiivsusega silma ei paistnud ning bluffidega 3bet pottides vahele ei olnud ka jäänud. SD valuet oli siiani callinud 3bet pottides.

                        // Turni bettisin väikselt kuna tuli nõmedam kaart pakist ning arvan, et saan nii rohkem valuet kui ka vajadusel foldida. Riveril minu poolt clear value bet nõrgema ässa ning suurema stationi puhul isegi JT tüüpi käe vastu, aga kas biidime vastase range ?

                        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2530975
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        Hero (BB): $91.13
                        BTN/SB: $76.56

                        Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with T A
                        BTN/SB raises to $1.50, Hero raises to $5, BTN/SB calls $3.50

                        Flop: ($10.00) T A 8 (2 players)
                        Hero bets $7, BTN/SB calls $7

                        Turn: ($24.00) 9 (2 players)
                        Hero bets $11.50, BTN/SB calls $11.50

                        River: ($47.00) 9 (2 players)
                        Hero bets $20, BTN/SB raises to $53.06 all in, Hero ???

                        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2530976
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter




                        // Turn tuli täiesti blank ning raisega repib siis kahte paari, väikest setti või ülemängitud emandat.

                        Põhiplaan on loota riveri paardumisele, mis tähendaks siis minu poolt ka riveri calli. Riverisse tuli suht blank kaart, ainult QJ improves ning gutterid on nii unlikely, sest reeglina fishid KT, 8T tüüpi käega sääraseid liine turnil ei võta.


                        Hero (BB): $50.00
                        BTN/SB: $103.29

                        Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with A A
                        BTN/SB raises to $1, Hero raises to $4, BTN/SB calls $3

                        Flop: ($8.00) 9 Q 4 (2 players)
                        Hero bets $4, BTN/SB calls $4

                        Turn: ($16.00) 3 (2 players)
                        Hero bets $8, BTN/SB raises to $16, Hero calls $8

                        River: ($48.00) J (2 players)
                        Hero checks, BTN/SB bets $23.75, Hero ???

                        Flopi ja turni betsizingud olidki mõeldud nii ning neid ei aruta, aga muu koha pealt kõik arvamused teretulnud.

                        Esimeses käes flopis paneks vist 8, turn siis 18 (kui panen suuremalt, kipub fiss reaga min c/r otsa panema ja saan ilusti foldida) ja riveril ch-fold vist, sõltub sizingust, pigem oleme beat aga bluffcatchimise ruumi justkui oleks, samas vist mitte, igatahes tunneks ennast ch-foldides mugavamalt

                        Teine käsi, turnis panen suurema beti, see 1/2 saab seal oluliselt rohkem raiset imo, ei tea miks aga on nii, turni callin as std ja riveri foldin

                        E: kui esimeses käes panna flop 8 ja turn 1/2 siis saaks riveri isegi bet-foldida, see oleks vist parim liin
                        Last edited by hrlohe; 03.07.14, 19:38.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #3792
                          Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                          Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
                          Esimeses käes flopis paneks vist 8, turn siis 18 (kui panen suuremalt, kipub fiss reaga min c/r otsa panema ja saan ilusti foldida) ja riveril ch-fold vist, sõltub sizingust, pigem oleme beat aga bluffcatchimise ruumi justkui oleks, samas vist mitte, igatahes tunneks ennast ch-foldides mugavamalt

                          Teine käsi, turnis panen suurema beti, see 1/2 saab seal oluliselt rohkem raiset imo, ei tea miks aga on nii, turni callin as std ja riveri foldin

                          E: kui esimeses käes panna flop 8 ja turn 1/2 siis saaks riveri isegi bet-foldida, see oleks vist parim liin
                          Esimest kätt ma ei kommenteeri, sest ei ole kindel, kas said käest õigesti aru - me OOP ning vastane ei saa check-raiseda.

                          Teises käes, kui alguses ütlesin, et turnil betsizing tundus OK, siis järele mõeldes olen sinuga nõus.

                          Flopis saan floatidelt max value kätte ning turnil nii liberaalselt enam ei hõljuta ning mõttekam on võtta valuet. Lisaks nagu ütlesid võib väiksem bet mõningaid bluffe induceda, mis tekitab nõmeda olukorra.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #3793
                            Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                            Chat siis

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3794
                              Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                              ****. Läkski keppima.

                              jonson_utd: give me 3 minutes
                              ranka666: kk
                              jonson_utd: going to **** her real quick

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #3795
                                Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                                ROFL, samas kes siis enam keppimas käib, onapausid peaks lahendama probleemi, vanakoolimees

                                Comment

                                Working...