[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #3736
    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    ajuvaba saab aru

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3737
      Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

      Vahelduseks ka jõulukäsi.

      Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2389262
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      BTN: $143.70
      SB: $350.30
      BB: $200.00
      UTG: $127.99
      Hero (MP): $321.45
      CO: $465.00

      Pre Flop: ($3.00) Hero is MP with A A
      UTG raises to $10, Hero raises to $22, 4 folds, UTG raises to $127.99 all in, Hero calls $105.99

      Flop: ($258.98) 9 A T (2 players - 1 is all in)

      Turn: ($258.98) K (2 players - 1 is all in)

      River: ($258.98) Q (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $258.98
      UTG shows 5 J (a straight, Ten to Ace)
      Hero shows A A (three of a kind, Aces)
      UTG wins $255.98
      (Rake: $3.00)

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #3738
        Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

        ei biidi

        Comment

        • Karelkorm
          Grinder
          • Nov 2009
          • 856

          #3739
          Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

          "ÕÕÕÄÄÄ ei sobi, vasasel oli fold equiti! Ikka üldse ei ole jõulukäsi, ega [ ]games are dead, ban imo" on see, mida ma tavaliselt sellised postitusi tehes vastuseks saan. Nii et bänni ennast ära nüüd, palun. Häid pühi ka muidugi!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3740
            Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

            Mad? Või milles probleem?

            Vastane jättis endale $25 järgi enne riveri foldi.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #3741
              Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

              ei ma ei ole kunagi mad, pigem minu kogemused jõulukäte postitamisest

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #3742
                Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                *piinlik*

                öelge, mis pildi ma peaks lisama aadessilt: http://www.litsid.com/default.php ???

                PS! Ei ole SEO nipp, ega ei tasuks avada linki kui sa oled tööl

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #3743
                  Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                  Ära enda oma pane, see on hea.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #3744
                    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                    No mu point ikkagi see, et tahaks ka braggida, et muidu ju mõttetu mees. Vahet pole, et lits, peaasi, et naine või noh, isegi mees ka aga naise näoga. eelmainitud pilt vastupidi.... reggie sind ma nägin anyway angelis nahkpükstes.

                    Comment

                    • p0l1
                      Grinder
                      • Jan 2011
                      • 581

                      #3745
                      Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                      Tundub, et enamusel on seal tunnihinne eesti kroonides või on tõesti kebens nii kalliks läinud pealinnas ?

                      Kuulutused paistavad värsked olevat :/
                      Last edited by p0l1; 30.12.13, 01:40.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #3746
                        Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                        100 eegi eest võid endal ise vana välja lüüa, eurides muidugi.

                        Edit: Osad miski 500 ja 900 jms jah, kahtlane.
                        Last edited by qbj0hn; 30.12.13, 02:32.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #3747
                          Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                          oh my god

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #3748
                            Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                            Ei viitsi ÕL-is seda paska arutada, aga ei teadnudki, et Taiwan ei ole iseseisev riik, vaid miski autonoomne piirkond, mida paljud ei tunnusta ja Hiina arvates kuulun Hiinale. Ometi on oma rahaühik, sõjavägi jms. ning kohalikud pidavat hiinlasi vihkama.

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #3749
                              Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                              Ametlikult Taiwani nimi Hiina Vabariik, suur Hiina on ametlikus keeles Hiina Rahvavabariik

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3750
                                Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                                Uus kuu

                                See kuu uuendan blogi iga päev, kui olen mänginud vähemalt ühe pokkerikäe ning lisan päevalõpus (enne magama minekut) graafiku. Eesmärgiks 100BI.

                                Comment

                                Working...