Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas
Ma täiendaks/põhjendaks. See on väga hea laud, sest olemuselt suht kuiv + blockime top-range. Kui minna check-raise peale, siis minna väga suure raise peale, sest kui ta callib (omab kätt) callib flopis ta iga panuse ja väiksemaga kaotame valuet.
Küsimuseks jääbki, kas check-call või check-raise.
Ma täiendaks/põhjendaks. See on väga hea laud, sest olemuselt suht kuiv + blockime top-range. Kui minna check-raise peale, siis minna väga suure raise peale, sest kui ta callib (omab kätt) callib flopis ta iga panuse ja väiksemaga kaotame valuet.
Küsimuseks jääbki, kas check-call või check-raise.
5 
4
Comment