[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3091
    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Ma täiendaks/põhjendaks. See on väga hea laud, sest olemuselt suht kuiv + blockime top-range. Kui minna check-raise peale, siis minna väga suure raise peale, sest kui ta callib (omab kätt) callib flopis ta iga panuse ja väiksemaga kaotame valuet.

    Küsimuseks jääbki, kas check-call või check-raise.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3092
      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Mis sellisel liinil viga on? Eeldades, et villain on ülekeskmise donk.
      Millega ta flopis callida saab (ärme ole results oriented)? See range üliväike kui sinu käes on top 2, bottom setiga saaks muuvist aru. Arvestades rangega siis palju parem on c/callida flop ja C/R 'ida turn näiteks.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #3093
        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Millega ta flopis callida saab (ärme ole results oriented)? See range üliväike kui sinu käes on top 2, bottom setiga saaks muuvist aru. Arvestades rangega siis palju parem on c/callida flop ja C/R 'ida turn näiteks.
        Loe posti #3095

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #3094
          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Millega ta flopis callida saab (ärme ole results oriented)? See range üliväike kui sinu käes on top 2, bottom setiga saaks muuvist aru. Arvestades rangega siis palju parem on c/callida flop ja C/R 'ida turn näiteks.
          donk (ranka oli tol hetkel sellest teadlik ilmselt) callib seal tihti any pair/FD. Me ei räägi sellest rangest, millega ta peaks, vaid sellest, millega reaalselt stationid callivad.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3095
            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

            Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2023344
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            Hero (BB): $75.28
            BTN/SB: $84.94

            Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 5 5
            BTN/SB raises to $2, Hero raises to $6, BTN/SB calls $4

            Flop: ($12.00) 7 6 4 (2 players)
            Hero bets $6, BTN/SB calls $6

            Turn: ($24.00) 3 (2 players)
            Hero checks, BTN/SB bets $11, Hero raises to $63.28 all in, BTN/SB calls $52.28

            River: ($150.56) 3 (2 players - 1 is all in)

            Final Pot: $150.56
            Hero shows 5 5 (a straight, Three to Seven)
            BTN/SB shows 8 T (a pair of Threes)
            Hero wins $150.06
            (Rake: $0.50)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #3096
              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

              TÜRAAUK. Pm järjestikused käed. KQ käe betsizing võib-olla küsitav, aga arvan, et siiski fine.

              Hand #1
              Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2023368
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              Hero (BB): $58.64
              BTN/SB: $196.12

              Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with Q K
              BTN/SB raises to $3, Hero raises to $9, BTN/SB calls $6

              Flop: ($18.00) 9 J T (2 players)
              Hero bets $7, BTN/SB calls $7

              Turn: ($32.00) 8 (2 players)
              Hero bets $10, BTN/SB calls $10

              River: ($52.00) Q (2 players)
              Hero bets $32.64 all in, BTN/SB calls $32.64


              Final Pot: $117.28
              Hero shows Q K (a straight, Nine to King)
              BTN/SB shows T 6 (a flush, Queen high)
              BTN/SB wins $116.78
              (Rake: $0.50)

              Hand #2
              Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2023369
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              Hero (BTN/SB): $50.00
              BB: $155.62

              Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with A K
              Hero raises to $2, BB raises to $6, Hero raises to $18, BB raises to $155.62 all in, Hero calls $32 all in

              Flop: ($100.00) K 4 3 (2 players - 2 are all in)

              Turn: ($100.00) 7 (2 players - 2 are all in)

              River: ($100.00) T (2 players - 2 are all in)

              Final Pot: $100.00
              Hero shows A K (a pair of Kings)
              BB shows A A (a pair of Aces)
              BB wins $99.50
              (Rake: $0.50)


              View all 2 hands

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #3097
                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                miks 50bb stack? 50bb lauad starsis vms?

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #3098
                  Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                  Raha pole enam

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #3099
                    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    Raha pole enam
                    Tsiteerides kultusbändi laulusõnu: " Raha ei ole, raha otsa saaand. "

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3100
                      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                      Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                      miks 50bb stack? 50bb lauad starsis vms?
                      Short laud.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #3101
                        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                        No money full stack, everyone russian

                        Täna jäi muidu üx FR laud silma, kus oli 8 venda Russia ja üx South Korea :D

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #3102
                          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                          Ja kui 1 venelane oleks välja löödud oleks sisenenud hiinlane...

                          PS! Miks hiinlasi laudades nii vähe on?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #3103
                            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            Ja kui 1 venelane oleks välja löödud oleks sisenenud hiinlane...

                            PS! Miks hiinlasi laudades nii vähe on?
                            Seepärast, et FPP Storest ei saa karaoket tellida (veel).

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #3104
                              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                              PS! Miks hiinlasi laudades nii vähe on?
                              neid on vähe küll, aga need üksikud, kes on, on nii ajuvaba mängustiiliga (ei mõelnud siinkohal foorumlast Ajuvaba).

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #3105
                                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust

                                PS! Miks hiinlasi laudades nii vähe on?
                                Sest neil on raske prolly laudu leida, kuna 1 lauas on max lubatud 1 hiinlane.

                                Comment

                                Working...