[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #286
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Algselt postitas hotcocacola
    oot misasja :D
    ime viiulit
    tõde on valus

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #287
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      Algselt postitas hotcocacola
      oot misasja :D
      ime viiulit
      See oli lihtsalt kontrolliks, et kas sa loed mu blogi või mitte. Sain vastuse, härra Veebel.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #288
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        ma pole siia eriti kirjutanud (ei julge spämmida, ehk võtad meetmed käsile ,lol), aga loen pidevalt uuendusi.
        ükskord kui see fish istus 8000$ga lauas, siis tulin railima (mingi tunnike , lol)


        btw, mis tollest kutist sai?
        lendas bustosse või lahkus mingi 10k$ :D?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #289
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          Algselt postitas hotcocacola
          ma pole siia eriti kirjutanud (ei julge spämmida, ehk võtad meetmed käsile ,lol), aga loen pidevalt uuendusi.
          ükskord kui see fish istus 8000$ga lauas, siis tulin railima (mingi tunnike , lol)


          btw, mis tollest kutist sai?
          lendas bustosse või lahkus mingi 10k$ :D?
          See kutt 16:00 ütles, et läheb kohe magama, sest kuue tunni pärast peab tööle minema. Kahjuks kell 20:00 olin mina veel seal lauas, sain üks outeri, lendasin tilti ja kadusin jooksma ära. Kell 21:00+ olin kodus tagasi ja peokunn ütles, et nüüd läkski bustoks oma viimase $600 (sai cooleri QQ vs KK vs AK). See võis tegelt olla isegi miski 22:00 paiku. Seega tolle fishi õnn kestis vääääga kaua ja tundub, et läks ikkagi -$1800 tööle (nii ta ütles, et oli ise enne kaotanud $1800). Oleks võinud ju oma $9500 stäki välja võtta ning $80,000 omale Daciagi osta. A no donk on donk.

          Kaardijooks oli tal mega. Kui ta sama jooksuga oleks mänginud Sunday Milli, oleks ta raudselt finaali saanud.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #290
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            LOL

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #291
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar



              6.26 PT/BB - 293,130 kätt.

              EDIT: Ok nüüd jooksma. Peale jooksmist pesu, self exclusion peale ja lähebki peoks.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #292
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                võta ennast kokku sitaauk - ükskord veel end kohe mällarisse joon siis jääd linnari munnivurriks. ffs, sa ei pea end iga kord täiesti silmini kooma tõmbama

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #293
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  Algselt postitas ok2aa
                  võta ennast kokku sitaauk - ükskord veel end kohe mällarisse joon siis jääd linnari munnivurriks. ffs, sa ei pea end iga kord täiesti silmini kooma tõmbama
                  irw, ranka vanaema oled vä

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #294
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    Ranka oli noii vaivas, et paha olla.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #295
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      ranka, mix sa juba linnariga koos pole ärapanijas olmnud ?:D

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #296
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        Algselt postitas ok2aa
                        võta ennast kokku sitaauk - ükskord veel end kohe mällarisse joon siis jääd linnari munnivurriks. ffs, sa ei pea end iga kord täiesti silmini kooma tõmbama
                        Kas sa olid Rankaga koos seal? See kes otsis selle garderoobi naise ülesse?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #297
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          Algselt postitas ok2aa
                          võta ennast kokku sitaauk - ükskord veel end kohe mällarisse joon siis jääd linnari munnivurriks. ffs, sa ei pea end iga kord täiesti silmini kooma tõmbama
                          Ühesõnaga päris palju asju oskan, mida teised ei oska aga viina võtta ei oska :S Coach me please või keegi õpetagu mind viina võtma! Võin ka maksta!!!!!!

                          EIDT: ja ma ei tee nalja... maha seda jura jätta ei saa, sest pokkeris tuleks siis kahe nädlaga jube burn out, ringi uitamine aitab ikka räigelt seda vältida. pole septembrist saadik kordagi burn outi tulnud thanksssss fo rparties.

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #298
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            Elu on ilus.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #299
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              1. joo head viina
                              2. zakumm on ülioluline
                              3. rahulikult võta, ära kiirusta
                              4. võta pitsist.

                              vsjoo
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #300
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                hakka õlut jooma. viin on ohtlik

                                Comment

                                Working...