[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #136
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Ostsin uue dressika rööpamiseks:

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #137
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      YMCA peo uudsi pani juba vere keema ja ei saagi youtubest ära. Ok nüüd poodi, ostan korvitäie alkot.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #138
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        Dear ranka666,

        You have requested to partake in PokerStars Responsible Gaming Self-Exclusion. Your exclusion period will start once you exit all tables.

        Your ability to make deposits and participate in any PokerStars gaming activity has now been closed for 12 hours. You will be able to regain access after 2009/11/14 8:23 EET.

        During this period of exclusion you will be able to login and perform all normal functions except participate in games, make deposits or use transfer of funds. It's also important to note that PokerStars is unable to reverse Self Exclusions within the specified time. If you have questions about the self-exclusion program, please send them to wecare@pokerstars.com

        If you are registered for any online tournaments during your exclusion period, you will be unregistered, and your buy-in will be refunded. Any other funds remaining in your account will remain there until such time you decide to cashout. Those funds will be available to you if you choose to play at the end of your exclusion period.

        In case you are interested, we are providing two links of organizations that offer free counseling and advice on responsible and problem gaming: www.gamcare.co.uk and http://www.gamblersanonymous.org

        Regards,

        PokerStars Responsible Gaming Team


        Sada sõna ütleb vähem, kui 1 sõna - jooma.

        Tulime just pumperiga poole tunniselt pirita jooksuringil, tagasitulles viinapoest haarasime poolese rummi. Nüüd pesema, habet ajama, tuba kiirelt korda ja pumpsi juurde rummi pinistama. Tõenäoliselt olen kuni pühapäevani "out".

        Head algavat nädalavahetust kõigile!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #139
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          Regular läks lolliks.

          READ: Ma tean, et ta on halb aga ta ei ole nii halb, et AA-ga peale fishi overlimpida limp-raise eesmärgil.

          Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 368261
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          D_ReKK13 (UTG+1): $615.75
          WhenWillJack (MP): $600.00
          Hero (CO): $613.20
          sethsethseth (BTN): $600.00
          neomorf (SB): $600.00
          LSP16 (BB): $1318.45
          new_casanova (UTG): $430.90

          Pre Flop: ($9.00) Hero is CO with T T
          new_casanova calls $6, D_ReKK13 calls $6, 1 fold, Hero raises to $24, 4 folds, D_ReKK13 raises to $72, Hero calls $48

          Flop: ($159.00) 2 9 8 (2 players)
          D_ReKK13 bets $90, Hero calls $90

          Turn: ($339.00) T (2 players)
          D_ReKK13 bets $204, Hero raises to $451.20 all in, D_ReKK13 calls $247.20

          River: ($1241.40) 3 (2 players - 1 is all in)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          EDIT: Oleksin mänginud samamoodi turni, kui oleks olnud mistahes madal kaart. suure kaartiga oleks kusisem seis olnud.

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #140
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            Ranka tule jooma :D

            Comment

            • QKulgur
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 484

              #141
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              kuna videot saab ;D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #142
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                Algselt postitas FreakyJason
                Ranka tule jooma :D
                100% oleks tulnud aga ei teadnud, kus oled ja kas pidu paned :( :( Eile taipupolega kündsime totside tussudes, kui nõukogude liidu punased jensei kombainid ja siis pildid kadusid ära ju. Järgmine NV ehk saame viga parandada.

                Video tule, täna jutt jookseb ja ehk täna ongi ideaalne päev :)

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #143
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  totside tussudes IRW ;D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #144
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    Algselt postitas Owner85
                    totside tussudes IRW ;D
                    Kamoon. Süütu oled w?:D

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #145
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      Algselt postitas ranka
                      Kamoon. Süütu oled w?:D
                      Mulle tundub kah..

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #146
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        Algselt postitas hoss23
                        Mulle tundub kah..
                        A millal sadamasse jõuad? Võiks präänikut süüa ja veintsi trimbata.

                        Eile raisk miski aeg linnariga ka peol vahetasime paar sõna, loodan et seekord paparazod ei teinud pilte.

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #147
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          Sadamasse jõuan kohe tunni aja pärast. Hüppa lennuki peale ja lenda saksasse ja tule travemündesse siis teeme veintsi.Pärast saad laevaga soome tagasi

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #148
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            Algselt postitas ranka
                            A millal sadamasse jõuad? Võiks präänikut süüa ja veintsi trimbata.

                            Eile raisk miski aeg linnariga ka peol vahetasime paar sõna, loodan et seekord paparazod ei teinud pilte.
                            mis pidudel saa siis käid?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #149
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              Algselt postitas hoss23
                              mis pidudel saa siis käid?
                              Pole sinu asi. Mingi ment oled w? :D

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #150
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                Ei ole ment, mehaanik olen. Aga Linnar on ju pede, või mis?

                                Comment

                                Working...