[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #331
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Nii kaua kuni ise mänguga rahul oled, siis ei näe eriti põhjust nutta, eriti kui suudad head mängu teha downswingi ajal. Peaks lausa rõõmus olema ja oma imelist mindseti kiitma. :)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #332
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      Algselt postitas masterpuppet
      Nii kaua kuni ise mänguga rahul oled, siis ei näe eriti põhjust nutta, eriti kui suudad head mängu teha downswingi ajal. Peaks lausa rõõmus olema ja oma imelist mindseti kiitma. :)
      mhmh

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #333
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        Päeva käsi! :P

        Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 426915
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        BB: $1228.85
        UTG: $606.15
        UTG+1: $604.25
        MP1: $627.00
        MP2: $686.70
        CO: $981.60
        BTN: $499.85
        Hero (SB): $836.00

        Pre Flop: ($9.00) Hero is SB with 7 8
        3 folds, MP2 raises to $18, 2 folds, Hero raises to $66, 1 fold, MP2 calls $48

        Flop: ($138.00) 5 6 4 (2 players)
        Hero checks, MP2 bets $96, Hero raises to $300, MP2 raises to $620.70 all in, Hero calls $320.70

        Turn: ($1379.40) K (2 players - 1 is all in)

        River: ($1379.40) 7 (2 players - 1 is all in)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #334
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          mida vittu

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #335
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            Paugult lõi triobeti praegu ette :D
            Seal igakäsi selline.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #336
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              Algselt postitas J0kker
              Paugult lõi triobeti praegu ette :D
              Seal igakäsi selline.
              +1 :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #337
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                Teine kõva käsi oli see. Siin muidugi tal rohkem equityt (11%) võrreldes eelmise käega, kus oli 4%. Mõlemad vennad siis regularid.

                Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 427668
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                Greg890 (UTG+1): $708.50
                goldeneye79 (MP1): $242.00
                sethsethseth (MP2): $729.50
                mrienader (CO): $694.00
                Hero (BTN): $449.50
                reDZill4 (SB): $1057.95
                Technobabble (BB): $400.00
                Des legumes (UTG): $396.00

                Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with 4 4
                Des legumes calls $4, 2 folds, sethsethseth calls $4, 1 fold, Hero raises to $24, 2 folds, Des legumes calls $20, sethsethseth calls $20

                Flop: ($78.00) 7 5 3 (3 players)
                Des legumes checks, sethsethseth checks, Hero checks

                Turn: ($78.00) 6 (3 players)
                Des legumes checks, sethsethseth checks, Hero bets $52, Des legumes folds, sethsethseth raises to $705.50 all in, Hero calls $373.50 all in

                River: ($929.00) 8 (2 players - 2 are all in)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #338
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  Ranka, kas see on standard, et 2/4 mängus näeb 2 limpi ja seda eriti regulari poolt?

                  UTG on kõigi eelduste kohaselt täielik fish siis miks mitte isoleerida A9s. Limp tundub kõige kohutavam liigutus üldse

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #339
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    Algselt postitas kuco
                    Ranka, kas see on standard, et 2/4 mängus näeb 2 limpi ja seda eriti regulari poolt?

                    UTG on kõigi eelduste kohaselt täielik fish siis miks mitte isoleerida A9s. Limp tundub kõige kohutavam liigutus üldse
                    Skill seisneb prolly selles, et võidakse limpida any mängitava käega ja ka raisida ja sel juhul pole limpimisel enam midagi viga agressiivses lauas.
                    Deception!

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #340
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      Skill seisneb prolly selles, et võidakse limpida any mängitava käega ja ka raisida ja sel juhul pole limpimisel enam midagi viga agressiivses lauas.
                      Deception!
                      hakkasid high stakes pokkerist järsku rääkima ;D ;D?

                      Comment

                      • Tohman
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 297

                        #341
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        NL2. lol

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #342
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          Algselt postitas kuco
                          Ranka, kas see on standard, et 2/4 mängus näeb 2 limpi ja seda eriti regulari poolt?

                          UTG on kõigi eelduste kohaselt täielik fish siis miks mitte isoleerida A9s. Limp tundub kõige kohutavam liigutus üldse
                          Väga hea point kuco. UTG on kindlasti fish (stäkk ei ole täis, ei tunne ta nime ära ja openlimbib) aga sethsethseth on regular (http://www.pokertableratings.com/sta...h/sethsethseth - 550,000 kätt, winrate 1.52 PT/BB ja võitnud ~$77,000).

                          Aga minu arvates ei ole (over)limpimine sethsethset'i poolt halb ning üldiselt kõik kolm liigutust on mõeldavad. Fold tundub neist kõige halvem ja call ning raise tunduvad enam vähem sama EV-ga. Oleks positsioon parem sethsethsetil oleks raise kindlasti ülekõige aga kuna tal positisoon kehv, rodu sõdureid seljataga siis ei saa öelda, et limp on halb.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #343
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            Tahaks ropendada aga ei viitsi. Täna tegin head mängu ja viimaks-viimaks üle pika aja plussis päev. Üleüldse viimased päevad nunnut mängu teinud, graafik pöördu! :)

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #344
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              Algselt postitas ranka
                              Väga hea point kuco. UTG on kindlasti fish (stäkk ei ole täis, ei tunne ta nime ära ja openlimbib) aga sethsethseth on regular (http://www.pokertableratings.com/sta...h/sethsethseth - 550,000 kätt, winrate 1.52 PT/BB ja võitnud ~$77,000).

                              Aga minu arvates ei ole (over)limpimine sethsethset'i poolt halb ning üldiselt kõik kolm liigutust on mõeldavad. Fold tundub neist kõige halvem ja call ning raise tunduvad enam vähem sama EV-ga. Oleks positsioon parem sethsethsetil oleks raise kindlasti ülekõige aga kuna tal positisoon kehv, rodu sõdureid seljataga siis ei saa öelda, et limp on halb.
                              Et siis järel olevad regularid saavad aru, et tegemist on isoleerimisega ja võivad teha light 3beti?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #345
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                Algselt postitas kuco
                                Et siis järel olevad regularid saavad aru, et tegemist on isoleerimisega ja võivad teha light 3beti?
                                Mhmh. Lisaks nad võivad callida ja A9s ei ole enam hea käsi, kui floppi näed sina, tagant callija (kellel on positsioon) ning algne fish. Pank suur, positsioon puudub ja annab oma käe tugevust välja nuputada, kui flop on 9XX, AXX või T9X vms.

                                Comment

                                Working...