Ja kui ma kuulen üheinimese suust veel,et ta ei joo, et purju jääda vaid maitsepärast (olen seda ka viinakohta kuulnud, õlle kohta rohkem levinud) siis ma tahan näha, et see vend selle pudeli viina ära joob. Kibedat vedelikku.
Mina joon küll, et purju jääda. Pea igal alkohoolsel joogil on ikka väga pask maitse ja isegi kui on hea (ala cider või miski segajook) siis miski aeg hakkab jubedalt vastu.
viina maitse pärast looool, rummkoola ok, paar sõpra lasevad stabiilselt viskit jääga ja muud ei tahagi, õltsi/siidrit 4-5 max järjest, aga viina hah..
viina maitse pärast looool, rummkoola ok, paar sõpra lasevad stabiilselt viskit jääga ja muud ei tahagi, õltsi/siidrit 4-5 max järjest, aga viina hah..
Tegelt see oleks päris hea, et lööd peolauale paar alkovaba viina ja ütled, et kallis viin, välismaalt tõin. Siis käib õudne võtt aga keegi purju ei jää. Mõnus petulevel.
Comment