[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1021
    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    imo mõtlete üle.

    Esiteks arvuti ei suuda genereerida totaalselt random numbreid. Random number genereeritakse tavaliselt millegi baasil (näiteks süsteemi aja millisekundite järgi). Ehk siis RNG võib saada igal ajahetkel ette erineva tooriku, millest ta töötleb välja erineva lõppproduti (random numbri). Toorikuid on ka oluliselt keerukamaid muidugi kui süsteemiaja millisekundid. Üldiselt peaks toorikud salastatud olema, sest omades piisavalt palju infot on võimalik matkida teise arvutiga RNG tööd. Kõik see on pigem ohtlik pokkeritoa ohutusele ja ausale mängule kõigest teoreetilisest vaatevinklist, praktikas ei oma keegi piisavalt infot, et süsteemi abusema hakata. Aga et kõik oleks topeltkindel on tõenäoliselt igale progrejale pandud lepingutingimusteks, et kood on 100% salajane kõigi kolmandate isikute eest. Ja kui keegi peaks kusagilt sinu miski koodijupiga lagedale tulema, saad hullud trahvid kaela, sellepärast ei soovigi arendajad oma tööd kellelegi lähemalt näidata.
    Kõik on õige, aga imo see ei tähenda, et koodi teadasaamisel oleks võimalik ennustada järgnevaid kaarte. Entroopia on selline asi, mis mõõdab seda kui juhuslik 1 asi on ehk mõõdab nö 'segadust'. Pokerstarsil on nii, et enne kui kaardid jagatakse kontrollitakse, et oleks piisavalt palju nö sisendit, millest teha piisavalt suure entroopiaga juhuslikkust. Mida tähendab piisavalt suur? Seda peab PSi käest uurima, aga ilmselt on see midagi sellist, et see arvutusaparaat, mida läheb vaja, et seda juhuslikkust ennustama (kräkkima) hakkata on piisavalt kallis, et see ei tasuks ennast ära.

    Ok. suva see entroopia jms, tahtsin ilmselt tark välja näha, aga jutu point on see, et ei tasuks tänapäeva matemaatikat ja asju alahinnata ja rääkida, et kõike saab nii lihtsalt ehitada, et iga koolipoiss asju lahti kräkib. :)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1022
      Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

      Ranka millal me jooki teeme ? Ei olnud palve, vaid kindel kuupäev.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1023
        Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Kõik on õige, aga imo see ei tähenda, et koodi teadasaamisel oleks võimalik ennustada järgnevaid kaarte. Entroopia on selline asi, mis mõõdab seda kui juhuslik 1 asi on ehk mõõdab nö 'segadust'. Pokerstarsil on nii, et enne kui kaardid jagatakse kontrollitakse, et oleks piisavalt palju nö sisendit, millest teha piisavalt suure entroopiaga juhuslikkust. Mida tähendab piisavalt suur? Seda peab PSi käest uurima, aga ilmselt on see midagi sellist, et see arvutusaparaat, mida läheb vaja, et seda juhuslikkust ennustama (kräkkima) hakkata on piisavalt kallis, et see ei tasuks ennast ära.

        Ok. suva see entroopia jms, tahtsin ilmselt tark välja näha, aga jutu point on see, et ei tasuks tänapäeva matemaatikat ja asju alahinnata ja rääkida, et kõike saab nii lihtsalt ehitada, et iga koolipoiss asju lahti kräkib. :)
        kusjuures random genekasse saaks ju väga hästi juurde panna mängijate connectioni tugevus, nende sisendid (ala kui kiirelt ja kuhu nupule vajutas), mitu lauda mängib jne jne.

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Ranka millal me jooki teeme ? Ei olnud palve, vaid kindel kuupäev.
        ei oska öelda aga anna sina miski kuupäev.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1024
          Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

          Ma valin kuupäeva , sa koha (v.a Angel)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1025
            Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Ma valin kuupäeva , sa koha (v.a Angel)
            Angel kinni ja seepärast ei viitsi enam pidudel eriti käia. V.a. kui miski kõvam teemapidu kuskil urkas. Tallinn suht ammendunud mu jaoks ning niisama ennast kinni juua ka ei viitsi.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1026
              Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

              Ära aja sitta :).....igal pool on parem kui kusagil mujal. Küll neid "kõvemaid teemapidusi urkates" ka toimub. Minuga juba igav ei hakka.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1027
                Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Ära aja sitta :).....igal pool on parem kui kusagil mujal. Küll neid "kõvemaid teemapidusi urkates" ka toimub. Minuga juba igav ei hakka.
                Ee no need teemapeod ongi urgastes aga ma mõtlesin, et ma ei viitsi juua stiilis ala: "täna reede, pudel viina, see sisse, siis vanalinna aka holly/nimetasse ja siis mälleris koju"

                vaid ikka nii, kus kuskil kõva rocki õhtu vms. kus saaks kino ja pulli siis oleksin käpp.

                see kuu ma juua ei viitsi aga ehk 3-4. detsember ja seda juhul kui tartu ei lähe.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #1028
                  Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                  No tegelikult ei ole. Ses suhtes hollykas magab venuse ja vabanki kõrval.
                  Küll midagi välja mõtleb. Lemmiklause..- Vaatab mõtleb.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1029
                    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                    Ok. Saatsin sulle PM'i.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1030
                      Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                      ma koguaeg rääkinud, et Triobet on näpitud..

                      Comment

                      • oitarvi
                        Vana Tegija
                        • Jan 2009
                        • 1231

                        #1031
                        Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                        Kohati tundub ka endale, et triobetis on need suckoudid ja bad beadid sagedamini tulema, kui kuskil mujal mängides. Muudes tubades pole nii kehva jooksu nagu täheldanud või nii valusaid beate. Haha ja sõna "näpitud" on nii vahvalt omaks võetud tänu ühe lätlase teemaaretusele. :)

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #1032
                          Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          kusjuures random genekasse saaks ju väga hästi juurde panna mängijate connectioni tugevus, nende sisendid (ala kui kiirelt ja kuhu nupule vajutas), mitu lauda mängib jne jne.
                          Need peaksid PS'l kindlalt kasutuses olema, aga vb ka teised asjad, sest kodukal oli kirjas, et kõike nad ei avalikusta. :)
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #1033
                            Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                            See on väga huvitav teema, ise olen kohanud sellist jama floppidega trios, ongames ja Partypokkeris. Aga ma siiski usun, et tegemist on ikkagi vastaste mänguoskuse astmega, kui pokerstarsis 3bettida kedagi AA-ga ja maha tuleb madal flopp, siis mõtleme kohe, kuidas TT+QQ saaks raha kätte, aga fishisematel saitidel tuleb mõelda kohe, et tuleb vist 56s-le kinni maksta ta kaks paari. Ühesõnaga vastaste range on nii ajuvaba, et häid flopp ei olegi.
                            Nii ma vähemalt loodan.
                            Teisest küljest, kui ongi rigged, mismoodi seda saab tõestada? Ütleme, et pokkerituba on seadnud endale eesmärgiks fishide illusiooni mängu biitimisele suurendada. Mismoodi seda teha, et statistikaprogrammid ära petta? Milliseid asju ei saa filtrite abil kontrollida?
                            Peaks hakkama sellele lähenema selle poole pealt, mida me ise teeksime, kui me omaks pokkerituba ja tahaks, et see oleks korralikult näpitud? Millised olukorrad tooksid meile rohkem raha sisse? Hoida potid väiksena? Või suurena? Et rahvas mängiks võimalikult kaua?Tehnilised võimalused oleksid ikkagi piiratud, me ei saa hakata aretama mingeid cashout doomswitche ja beginners luck skeeme. Tegemist on ikka miljonibusinessiga ja tohutu riskiga. On see vajalik üldse, kui teised toad teenivad niikuinii ausalt?
                            Nüüd teine lähenemine. Äkki näpiti tahtmatult ära midagi juba esmasel programmeerimisel? Äkki nenede valitud viis RNG arvutamiseks tundub aus programmeerijatele, aga matemaatikaprofessorid ütleks, et sellisel viisil tekib ikkagi mingi erinevus teist viisi arvutatud olukorraga? Ma ei tea, mingid mouse moved ja jagatud kaardid, klikkide vahelised ajad....Sest ega keegi ei kaebagi, et AA kräkitakse preflop 44% (ok, mõni kaebab ikka küll), vaid et mängupilt on erinev ja tuleb koguaeg harjumatuid otsuseid vastu võtta võrreldes teiste tubadega.
                            Midagi siin igatahes on.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1034
                              Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Tehnilised võimalused oleksid ikkagi piiratud, me ei saa hakata aretama mingeid cashout doomswitche ja beginners luck skeeme. Tegemist on ikka miljonibusinessiga ja tohutu riskiga. On see vajalik üldse, kui teised toad teenivad niikuinii ausalt?
                              Loogiline mõtlemine karjub, et miks peaks keegi midagi ära näppima? Milleks? Raha tuleb ju anyway sisse. Aga kõhutunne ja floppide nägemine ning laua kokkujooksmine kisab hoopis teist.

                              Võtan starsi/ftp. Fish on fish. Osad on stationid ja callivad sind alati maha, teised on maniakid ja betivad end pooleks. Esimene mängijatüüp on mulle endale vastikum kuna ma ei oska foldida, teine mängijatüüp parem kuna ma oskan hästi callida ja suuri potte ehitada. Primas on esimest tüüpi vähem esindatud (reeglina short-stackid) ja nendega anyway ei mängi. Teist tüüpi on rohkem -- agrod skandid, kes sitaks 3betivad, kunagi ei foldi, kui checkid siis bluffivad, slowplayvad jne. Tüüpilised maniakid.

                              Starsis/FTP-s saad kaks broadway kaarti, suure paari ja juba loed raha. 3betid, saad calli või mis iganes. Vahest on halvalt kuivad või liialt märjad lauad, et ei ole eriti happy aga enamasti on sellised mõnusalt vastaseid hittivad flopid ala JT3hh, AT2cc. Mõtlen hittimise all ,et nad said käe aga mitte piisavalt tugeva. Edasi kaardid jooksevad starsis/FTP-s randomiga. vahest mast, vahest rida aga enamasti ikka standard blangud. paardub, underkaart, total blank. TrioBetis kahjuks ei mäleta eriti, et tuleks blank kaarte ja häid floppe. Pigem flopid on JT7 või J76hh või AT8, AT9 kaks masti.

                              Mis on veel müstilisem. Primas on nad erilised dongid, kes tahavad näha floppi, drawivad runner-runner paska, callivad maha äss kõrgega või teevad super suuri bluffe. Aga millegipräast kui sul on käsi, kus sa mõistad oma equityt väga hästi nad foldivad! Ja kui ei foldi siis see laud jookseb megakoledeaks. Ala tulevad ülekaardid, jube drawiseks (4 flush/4 straight) või topelt paardub. Lihtsalt kole!

                              Ja võib-olla seda ei saagi trackerist kontrollida mitte kuidagi. Sest floppe võivad nad anda väga hästi õige prose järgi aga kuna sa vastaste taskukaarte ei tea siis võivad nad väga vabalt manipuleerida seda seoses taskukaartidega. Ala floppad oma seti, rea, flushdraw alati õige % arvu aga fishile sel juhul kaarte ei anna. Fish ju trackerit ei kasuta ja mida kauem fish elab, seda rohkem reiki saidile tuleb. Ja kui nüüd juhtub olema, et fishil käsi ja sul käsi siis lastakse laud lihtsalt megahalvaks, et ala sina ei saa oma käega actionit või fish ei taha callida.

                              Ei usu mina selle võrgu aususesse. Võrk on väga fihsine aga miks seal ei ole siis suuri kõvasid prosid ja nittidest mängijaid, kes neid owniks? Kahjuks ei ole enam HEM'i andmebaasi aga mingi aeg dataminesin seda võrku. Regularide kohta oli 50k+ käsi ja ükski neist ei näidanud suurt winratet, mitte ükski. Kõik olid break-eveni kanti. Nii 23/5 vend kui 14/12 vend full ringis ja 19/8 vend ning 20/16 vend 6maxis.

                              Veelkord küsimus - kus on suured võitjad?

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #1035
                                Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                                Mulle on ka koguaeg tundunud, et MG on näpitud, genevad fishide arvelt raket läbi masina neile soodsamaid floppe pakkudes. Igatahes ei mängi seal juba pikemat aega.

                                Karikakra ja Kotkas1000 vahel on Trios FR stake hetkel käsil, hea oleks kui karikakar laseks oma oskustega mingi 50k käsi ka strasis või tildis :D

                                Comment

                                Working...