[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #2026
    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei ole fifty50 struktuuriga ega mängutüübiga kursis aga see pm. DON? Seal peaks EV kalkuleerimine keerulisem olema kui HU-s kuna chippide väärtus muutub ja ole üleüldse kursis, kuidas hem rohkem kui kahe mehe turkadel ev-d kalkuleerib.
    peace
    Fifty50 ei ole DON, vaid STT, kus raha saavad 5 esimest vastavalt oma chippide hulgale.
    Chippide väärtus ei muutu. Tava DON-is tõesti muutuks, kui sul on väga palju chippe, siis nende väärtus suhteliselt väheneb.
    Fifty50 võib hea joppamise korral oma buyin kolme- või isegi neljakordistada.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #2027
      Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

      Täna mängisin jube kehvasti aga üle pika aja 10BI päev, muidugi kõik üle EV. Kokku siis see kuu peaks olema 70BI alla EV, eile oli 80. Peaksi rohkem kehvasti mängima.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #2028
        Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

        Väga sick graafik.

        Leits oleks selle aja peale 7k$ eest asju ära lõhkunud ning HCC teinud 7k posti epic runi kohta-

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #2029
          Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

          Algselt postitas vapsik Vaata postitust

          Leits oleks selle aja peale 7k$ eest asju ära lõhkunud ning HCC teinud 7k posti epic runi kohta-
          liiga hea lol

          Comment

          • mikk2468
            Vana Tegija
            • Nov 2009
            • 1039

            #2030
            Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            OMFG! Kuidas mindset vastu pidanud üldse? Ja mis liimiitidel põhiliselt?

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2031
              Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

              Mis sellel mindsetil ikka vastu pidada on, kui rankal on gigaBankroll ja As the Godfather of Estonian poker community teab ta ka seda, et long runi suhtes teeb Ta ju kõik õigesti, kui EV graafik õiges suunas liigub.

              Just a matter of time...

              Comment

              • oohoh
                Grinder
                • Oct 2009
                • 547

                #2032
                Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                Palju avgbi on?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2033
                  Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                  Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust

                  OMFG! Kuidas mindset vastu pidanud üldse? Ja mis liimiitidel põhiliselt?
                  Kõik on $100 ja turkad ajavad vähem tilti kui cashgame, eriti hu cashgame.

                  Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                  Palju avgbi on?
                  $100.

                  Teen osades olukordades palju tüüpvigu või õigemini ei ole veel päris kindel, et mis õige mäng on või magan selle spoti maha. Detailidest ei saa kahjuks rääkida, kuna mängin ka osade eestlaste vastu ja väga kerge on nii eelis saavutada.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #2034
                    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                    Palju eestlasi on 100$ limiidis, kelle vastu mänginud oled?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2035
                      Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      Palju eestlasi on 100$ limiidis, kelle vastu mänginud oled?
                      3-4

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2036
                        Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                        Poker Stars $98.12+$1.88 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1521378
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        Hero (BB): t540 27 BBs
                        BTN/SB: t460 23 BBs

                        Pre Flop: (t30) Hero is BB with J 7
                        BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

                        Flop: (t80) K 9 8 (2 players)
                        Hero checks, BTN/SB bets t40, Hero raises to t500 all in, BTN/SB calls t380 all in

                        Turn: (t920) T (2 players - 2 are all in)

                        River: (t920) T (2 players - 2 are all in)

                        Final Pot: t920
                        Hero shows J 7 (a straight flush, Seven to Jack)
                        BTN/SB shows T T (four of a kind, Tens)
                        Hero wins t920

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #2037
                          Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                          Täna oli hea päev, 100 turkaga 20BI-d. $1400 veel minna siis jõuan evenisse.

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #2038
                            Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                            Mitu lauda tavaliselt korraga mängid?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2039
                              Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                              Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                              Mitu lauda tavaliselt korraga mängid?
                              1, sest õpin. Täna proovisin kaks tablingut ja hakkan seda vaikselt harjutama. Kui jõuan normaalse ROI piiressse (tulemustega, mitte EV-ga) siis liigun üles kahesajastesse ja hakkan vaikselt PLO HU-d kõrvale õppima, sest kaks tabledes teeb sada mängu mitte poole aga miski 30% kiiremini täis ja aega jääb üle.

                              Comment

                              • tafka31
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 853

                                #2040
                                Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                                Mis värk selle saja mänguga?

                                Comment

                                Working...