Re: Maast madalast jälle pihta:)
kui kätt kokku ei saa siis ära lauda istugi!on repliik foorumikaaslase poolt ja ikka leveldan küll ja NL5es 10/8 statsidega mängida,camoon,võin hulgi prem käsi tuua mis ära cräkitud ka Nl5s!NB JQ 3bet call ei ole standard aga kuna olin limpinud sisse ja oli 3way bot siis why not callida!
Algselt postitas Trakko
Vaata postitust
Comment